Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate - výsedky

MSR
04.05.-05.05.2019

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 1,86 MB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

sobota, 04.05.2019
K2 dievčatá 13+1410:00
C2 dievčatá 13+1410:03
K1 chlapci 1410:06
K1 chlapci 1310:41
C1 chlapci 1410:44
C1 chlapci 1310:47
C2 kadetky10:50
K2 kadetky11:30
K1 kadeti11:33
C1 kadeti11:36
K2 juniori12:11
K1 juniorky12:14
C1 juniorky12:17
C1 juniori12:20
K1 muži14:00
K1 ženy14:03
C1 muži14:06
C1 ženy14:09
K1 veteráni14:15
K1 veteránky14:44
C2 veteráni14:44
C1 veteránky14:47
15:30
nedeľa, 05.05.2019
K2 chlapci 13+1409:00
C2 chlapci 13+1409:03
K1 dievčatá 1409:38
K1 dievčatá 1309:41
C1 dievčatá 1409:44
C1 dievčatá 1309:47
K2 kadeti10:22
K1 kadetky10:25
C2 kadeti10:28
C1 kadetky10:31
K2 juniorky11:11
K1 juniori11:14
K2 ženy11:17
C2 juniorky11:20
K2 muži11:55
C2 juniori11:56
C2 muži11:57
C2 ženy11:58
12:30
K2 veteráni12:33
C1 veteráni12:34
K2 veteránky12:35
C2 veteránky12:36

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Grolmus Matej
Zvolení do výboru:Danišová Veronika, Kráľ Radim, Zirkelbach Gabriel
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Rus, Hvoník

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaLubica Klimova
3.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosudil František
4.MORŠportový klub KajakFilip Valo
5.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír st.
6.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
7.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mario
8.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
9.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
10.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk Peter
11.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyZirkelbach Gabriel
12.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
13.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubDaniela Kollerová
14.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Belovič Ladislav
15.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
16.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal

Späť na zoznam podujatí 2019
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár Slávie UK
07.09.2019 | Bratislava, Zemník
Dunajský maratón
08.09.2019 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijských nádejí
13.09.2019 | Bratislava, Zemník
Hargašov memoriál
21.09.2019 | Bratislava, Zemník
Rozlúčkové preteky
05.10.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
14.10.2019 | Shaoxing, CHN
MS Majstrovstvá sveta seniorov - maratón
17.10.2019 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra