Dunajský maratón - program

09.09.2018

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 980,07 KB Prihlásení pretekári Prihlásené kluby Rozpis a výsledky

nedeľa, 09.09.2018
V1 Skiff masters M (35+)11:30
V1 Skiff masters W (30+)11:30
V1 Skiff M (19-34)11:30
V2 Double Scull M (19-34)11:30
V1 Skiff W (19-29)11:30
V2 Double Scull W (19-34)11:30
V1 Skiff junior M (17-18)11:30
V1 Skiff junior W (17-18)11:30
K2 parent-child (15+)11:35
K2 Cadet boys (15-16)11:35
C2 Cadet boys (15-16)11:35
K2 Cadet girls (15-16)11:35
K1 Junior M (17-18)11:35
C1 Junior M (17-18)11:35
K1 Junior W (17-18)11:35
K1 Senior M (19-34)11:35
C1 Senior M (19-34)11:35
K1 Senior W (19-29)11:35
K1 Masters M (35+)11:35
K1 Masters M (45+)11:35
K1 Masters M (55+)11:35
K1 Masters M (65+)11:35
C1 Masters M (35+)11:35
C1 Masters M (45+)11:35
C1 Masters M (55+)11:35
C1 Masters M (65+)11:35
K1 Masters W (30+)11:35
K1 Masters W (40+)11:35
K1 Masters W (50+)11:35
K1 Masters W (60+)11:35
K1 sea kayak Junior M (17-18)11:35
K1 sea kayak Junior W (17-18)11:35
K1 sea kayak Senior M (19-44)11:35
K1 sea kayak Senior W (19-39)11:35
K1 sea kayak Masters M (45+)11:35
K1 sea kayak Masters W (40+)11:35
K2 MIX (all types)11:35
C2 touring M (17+)11:35
C2 touring W (19+)11:35
C2 touring mixed11:35
C2 touring junior M (17-18)11:35
C2 touring junior W (17-18)11:35
C2 touring junior mixed (17-18)11:35
S1 Elite M-SUP (18+)11:37
S1 Elite W-SUP (18+)11:37
S1 Sport M-iSUP (18+)11:37
S1 Sport W-iSUP (18+)11:37
S1 Hobby M-iSUP (18+)11:37
S1 Hobby W-iSUP (18+)11:37

Informácie:

Hlavný rozhodca:Grolmus Matej
Zást. hl. rozh:Rozsypal Peter

Zoznam prihlásených oddielov:

1.BHSEBHSE
2.BWSCBrucker Wassersportclub BWSC
3.DBKDanube Kayaker
4.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
5.FANFanatic
6.FITK2 Fitness
7.GSEGodi SE
8.HAMRSK HAMR veslování
9.HBBHrončik Banska Bystrica
10.JNNRK Jablonec nad Nisou
11.KADTJ VS Kadaň CZE
12.KKKVKKKV Bratislava
13.KKOKK Olomoouc
14.KTWKTW Olomouc
15.KVŠKVŠ Karlová Ves Bratislava
16.LSBLodní sporty Brno
17.LTKLen Tak
18.MISMistrál Bratislava
19.MVSEMVSE- Hungary
20.NEONEONMARS | paddleboard team slovakia
21.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
22.OTATJ Otava
23.PARModrá Hvězda Pardubice
24.PDZPomaly ďalej zájdeš
25.PTSPaddleboard Team Slovakia
26.PTVPaddleboard team Teplý Vrch
27.RDTRide or Die Team
28.REBRebalance
29.SEZProsport Sezemice
30.SOKSokol Pražský
31.SUPSUPportal.sk
32.SVBSVK Bratislava
33.SVPSVK Piešťany
34.TAMKVS Tambo Praha
35.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaVeronika Danišová
36.TJOPTJ OP Prostějov
37.TTSKanoistický klub TTS TrenčínJulény Anton
38.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
39.USKUSK Praha
40.WATWAT WIEN
41.WBKWEBER KAYAKLucia Weber
42.ZAHZáhorácke tambáčky
43.ZPWŽabiak power
44.ŠKPŠportový klub polície BratislavaKrajčovič Marek

Späť na zoznam podujatí 2018
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár SNP
19.06.2021
ME Majstrovstvá Európy juniorov a U23 - šprint
24.06.2021 | Poznaň, POL
Novácka päťstovka, 49. ročník
03.07.2021 | Nováky, jazero
ME Majstrovstvá Európy - maratón
08.07.2021 | Moskva, RUS
Samaria Cup
10.07.2021
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra