Novácka päťstovka, 46. ročník - program

07.07.-08.07.2018

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 6,21 MB

sobota, 07.07.2018
K2 chlapci 13+1409:00
K2 chlapci 13+1409:03
K1 kadeti09:06
K1 kadeti09:09
K1 kadeti09:12
K1 kadeti09:15
K1 muži09:18
K1 muži09:21
K1 muži09:24
K1 kadetky09:27
K1 kadetky09:30
K1 juniori09:33
K1 juniori09:36
K1 juniori09:39
K1 chlapci 1309:45
K1 chlapci 1309:48
K1 chlapci 1309:51
K1 chlapci 1409:54
K1 chlapci 1409:57
K1 chlapci 1410:00
K2 kadeti10:03
K2 kadeti10:06
C1 chlapci 1410:12
C1 chlapci 1410:15
C1 muži10:18
C1 muži10:21
K1 dievčatá 1310:24
K1 dievčatá 1310:27
K1 dievčatá 1410:30
K1 dievčatá 1410:33
K2 chlapci 13+1410:39
K1 muži10:42
K1 muži10:45
K1 kadetky10:48
K1 juniori10:51
K1 juniori10:54
K1 kadeti10:57
K1 kadeti11:00
K1 kadeti11:03
C1 kadeti11:09
C1 kadeti11:12
K1 Nováčik dievčatá11:15
K1 Nováčik chlapci11:21
K1 chlapci 1311:27
K1 chlapci 1311:30
K1 chlapci 1411:33
K1 chlapci 1411:36
K2 chlapci 11+1211:50
K1 dievčatá 1211:52
K1 dievčatá 1111:54
C2 chlapci 11+1212:15
K1 chlapci 1012:17
K1 chlapci 912:19
K1 dievčatá 1012:40
K1 dievčatá 912:42
C1 chlapci 1012:44
C1 chlapci 912:46
K2 chlapci 13+1415:00
C1 chlapci 1315:04
C1 chlapci 1415:08
C1 muži15:12
K1 muži15:16
K1 ženy15:20
C1 ženy15:24
K1 dievčatá 1315:28
K1 dievčatá 1415:32
K2 kadeti15:39
C2 kadeti15:43
K1 kadetky15:47
C1 kadetky15:51
15:56 dospelí
K1 juniori16:16
C1 juniori16:20
K2 juniorky16:24
C2 juniorky16:28
K1 veteráni I16:32
K1 veteráni II16:36
K1 veteráni III16:40
K1 veteránky16:44
K1 chlapci 1316:52
K1 chlapci 1417:00
C2 chlapci 13+1417:04
K2 muži17:08
K2 ženy17:12
K2 dievčatá 13+1417:16
C1 dievčatá 1417:20
C1 dievčatá 1317:20
K1 kadeti17:32
C1 kadeti17:36
K2 kadetky17:40
C2 kadetky17:44
K2 juniori17:48
C2 juniori17:52
K1 juniorky17:56
C1 juniorky18:00
K2 veteráni I18:08
K2 veteráni II18:08
18:20
nedeľa, 08.07.2018
K2 dievčatá 11+1209:00
C1 chlapci 1209:02
C1 chlapci 1109:02
K1 chlapci 1209:04
K1 chlapci 1109:28
K1 chlapci 909:30
K1 chlapci 1009:52
K1 dievčatá 1009:56
K1 dievčatá 909:56
C1 chlapci 1009:58
C1 chlapci 909:58
K2 chlapci 13+1410:40
K2 chlapci 13+1410:43
K1 kadeti10:46
K1 kadeti10:49
K1 kadeti10:52
K1 kadeti10:55
K1 muži11:01
K1 muži11:04
K1 muži11:07
K1 kadetky11:10
K1 kadetky11:13
K1 kadetky11:16
K1 juniori11:19
K1 juniori11:22
K1 juniori11:25
K1 chlapci 1311:31
K1 chlapci 1311:34
K1 chlapci 1311:37
K1 chlapci 1411:40
K1 chlapci 1411:43
K1 chlapci 1411:46
C1 chlapci 1411:49
C1 chlapci 1411:52
K2 kadeti11:55
K2 kadeti11:58
C1 muži12:04
C1 muži12:07
K1 dievčatá 1312:10
K1 dievčatá 1312:13
K1 dievčatá 1412:16
K1 dievčatá 1412:19
C1 kadeti12:22
C1 kadeti12:25
K2 chlapci 13+1412:28
K1 muži12:34
K1 muži12:37
K1 kadetky12:40
K1 kadetky12:43
K1 juniori12:46
K1 juniori12:49
K1 Nováčik dievčatá12:52
K1 Nováčik chlapci12:58
K1 kadeti13:04
K1 kadeti13:07
K1 kadeti13:10
K1 chlapci 1313:13
K1 chlapci 1313:16
K1 chlapci 1413:19
K1 chlapci 1413:22
C1 muži13:50
K1 muži13:53
K1 ženy13:56
C1 ženy13:59
K1 dievčatá 1314:02
K1 dievčatá 1414:05
K2 kadeti14:11
C2 kadeti14:14
K1 kadetky14:17
C1 kadetky14:20
K2 chlapci 13+1414:23
C1 chlapci 1314:26
C1 chlapci 1414:29
K1 juniori14:35
C1 juniori14:38
K2 juniorky14:41
C2 juniorky14:44
K1 veteráni I14:47
K1 veteráni II14:50
K1 veteráni III14:53
K1 veteránky14:56
K2 muži15:02
K2 ženy15:05
K2 dievčatá 13+1415:08
C1 dievčatá 1415:11
C1 dievčatá 1315:11
K1 kadeti15:17
C1 kadeti15:20
K2 kadetky15:26
C2 kadetky15:29
K1 chlapci 1315:32
K1 chlapci 1415:35
C2 chlapci 13+1415:38
K2 juniori15:44
C2 juniori15:47
K1 juniorky15:50
C1 juniorky15:53
K2 veteráni I15:56
K2 veteráni II15:59
16:10

Informácie:

Hlavný rozhodca:Macek Jozef
Zást. hl. rozh:Rus Daniel
Zvolení do výboru:Dosudil František, Zirkelbach Gabriel, Zoran Maršal
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Rus, Bielik

Zoznam prihlásených oddielov:

1.CZRČeská republika - ReprezentantiRado Oršula
2.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
3.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaPeter Soldán
4.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
5.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
6.KOJKanoistika Kojetín CZEDušan Chovanec
7.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosudil František
8.MORŠportový klub KajakIgor Valo
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyĽubomír Hagara st.
10.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
11.PIEKajak-Kanoe PiešťanyKlieštenec Mario
12.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaSkovajsová Helena
13.TTSKanoistický klub TTS TrenčínMoravčíková Barbora
14.UKBKanoistický klub Slávia UK BratislavaPecsuk
15.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov
16.WBKWEBER KAYAKLucia Weber
17.XBSXBS kayak Divinec Jan
18.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
19.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
20.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubPeter Páleš
21.ŠKDŠK DUKLA Banská Bystrica, o. z.Ladislav Belovič
22.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
23.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZoran Maršal

Späť na zoznam podujatí 2018
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra