Dunajský maratón - program

10.09.2017

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 244,17 KB

nedeľa, 10.09.2017
V1 Skiff masters M (35+)11:30
V1 Skiff masters W (30+)11:30
V1 Skiff M (19-34)11:30
V2 Double Scull M (19-34)11:30
V1 Skiff W (19-29)11:30
V2 Double Scull W (19-34)11:30
V1 Skiff junior M (17-18)11:30
V1 Skiff junior W (17-18)11:30
K2 parent-child (15+)11:35
K2 Cadet boys (15-16)11:35
C2 Cadet boys (15-16)11:35
K2 Cadet girls (15-16)11:35
K1 Junior M (17-18)11:35
C1 Junior M (17-18)11:35
K1 Junior W (17-18)11:35
K1 Senior M (19-34)11:35
C1 Senior M (19-34)11:35
K1 Senior W (19-29)11:35
K1 Masters M (35+)11:35
K1 Masters M (45+)11:35
K1 Masters M (55+)11:35
K1 Masters M (65+)11:35
C1 Masters M (35+)11:35
C1 Masters M (45+)11:35
C1 Masters M (55+)11:35
C1 Masters M (65+)11:35
K1 Masters W (30+)11:35
K1 Masters W (40+)11:35
K1 Masters W (50+)11:35
K1 Masters W (60+)11:35
K1 sea kayak Junior M (17-18)11:35
K1 sea kayak Junior W (17-18)11:35
K1 sea kayak Senior M (19-44)11:35
K1 sea kayak Senior W (19-39)11:35
K1 sea kayak Masters M (45+)11:35
K1 sea kayak Masters W (40+)11:35
K2 sea kayak mix (18+)11:35
C2 touring M (19+)11:35
C2 touring W (19+)11:35
C2 touring mixed11:35
C2 touring junior M (17-18)11:35
C2 touring junior W (17-18)11:35
C2 touring junior mixed (17-18)11:35
S1 Elite M-SUP (18+)11:37
S1 Elite W-SUP (18+)11:37
S1 Sport M-iSUP (18+)11:37
S1 Sport W-iSUP (18+)11:37
S1 Hobby M-iSUP (18+)11:37
S1 Hobby W-iSUP (18+)11:37

Informácie:

Hlavný rozhodca:Haviar Michal
Zást. hl. rozh:Grolmus Matej

Zoznam prihlásených oddielov:

1.AOCAOC Wolfsberg
2.ARTArtysun.sk
3.BORBORA team Kick The Waves
4.CBSCorner Board Shop
5.DKBDunajklub Kamzík BratislavaFiedler Milan
6.DRADraždiak
7.DUBDukla Bratislava
8.DUNVodácky klub Dunajčík Bratislava
9.GERGeronimo
10.GYVGraboplast Gyvse Győr
11.HBBHrončik Banska Bystrica
12.HODTata - Hódi
13.INTAŠK Inter Bratislava
14.KADTJ VS Kadaň CZE
15.KKOKK Olomouc
16.KNHVK-HRON Kalná nad Hronom
17.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosudil František
18.KVŠKVŠ Karlová Ves Bratislava
19.KWOKickthewaves Olomouc CZE
20.LSBLodní sporty Brno CZE
21.LSELSE
22.MHPModrá Hvězda Pardubice CZE
23.MISMistrál Bratislava
24.MVEMosonmagyaróvári Vizisport Egyesület
25.PBSPaddleboard Team Slovakia
26.PBTPaddleboard Team Teplý Vrch
27.PROProsport Sezemice CZE
28.REBRebalance
29.RODRide or Die Team
30.SKKSzentendrei Kajak Kenu SE
31.SOPSokol Pražský CZE
32.STUSTU Bratislava
33.SUPSUPportal.sk
34.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaWiebauer Andrej
35.UKBSlávia UK BratislavaPecsuk Peter
36.USKUSK Praha CZE
37.VKBSVK Bratislava
38.VZDVodácke združenie Dunaj
39.WBKWEBER KAYAK
40.ZBRSport Zbraslav CZE
41.ZNOTj Znojmo CZE
42.ZSMZuglo Sea Masters
43.ŠKPŠportový klub polície BratislavaKrajčovič Marek

Späť na zoznam podujatí 2017
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
1 413,50
2. NOV
58,6%
828,00
3. PIE
49,9%
705,50
4. TTS
39,7%
560,50
5. ŠAM
33,7%
476,00
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - veteráni
24.09.2021 | Ternopiľ, UKR
MS Majstrovstvá sveta - maratón
27.09.2021 | Bascov, RUM
Svetový pohár - maratón
15.10.2021 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra