Novácka päťstovka, 45. ročník - program

MSR
M SR 2000m žiaci 11-12; SP: 200m, 500m
01.07.-02.07.2017

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 3,87 MB

sobota, 01.07.2017
K2 chlapci 13+1409:00
K2 chlapci 13+1409:03
K2 chlapci 13+1409:06
K1 muži09:09
K1 muži09:12
K1 dievčatá 1309:18
K1 dievčatá 1309:21
K1 dievčatá 1409:24
K1 dievčatá 1409:27
K2 kadeti09:30
K2 kadeti09:33
K1 kadetky09:36
K1 kadetky09:39
K1 kadetky09:42
K1 juniori09:48
K1 juniori09:51
K1 chlapci 1309:54
K1 chlapci 1309:57
K1 chlapci 1310:00
K1 chlapci 1310:03
K1 chlapci 1410:06
K1 chlapci 1410:09
K1 chlapci 1410:12
K2 dievčatá 13+1410:18
K2 dievčatá 13+1410:21
K1 kadeti10:24
K1 kadeti10:27
K1 kadeti10:30
K1 kadeti10:33
C1 kadeti10:36
C1 kadeti10:39
C1 kadeti10:42
K1 juniorky10:48
K1 juniorky10:51
K2 chlapci 13+1410:54
K2 chlapci 13+1410:57
K1 Nováčik - diev11:00
K1 Nováčik - chla11:10
C1 juniori11:20
C1 juniori11:23
K1 muži11:26
K1 dievčatá 1311:29
K1 kadetky11:32
K1 kadetky11:35
K1 juniori11:38
K1 kadeti11:41
K1 kadeti11:44
K1 kadeti11:47
C1 kadeti11:53
C1 kadeti11:56
K1 chlapci 1311:59
K1 chlapci 1312:02
K1 chlapci 1312:05
K1 chlapci 1412:08
K1 chlapci 1412:11
K2 chlapci 11+1212:20
K1 dievčatá 1212:22
K1 dievčatá 1112:24
C2 chlapci 11+1212:26
K1 chlapci 1012:28
K1 chlapci 912:50
K1 dievčatá 1012:52
K1 dievčatá 912:54
C1 chlapci 1012:56
C1 chlapci 912:58
K2 chlapci 13+1415:00
C1 chlapci 1315:04
C1 chlapci 1415:08
C1 muži15:12
K1 muži15:16
K1 ženy15:20
C1 ženy15:24
K1 dievčatá 1315:28
K1 dievčatá 1415:32
K2 kadeti15:39
C2 kadeti15:43
K1 kadetky15:47
C1 kadetky15:51
15:56 dospelí
K1 juniori16:16
C1 juniori16:20
K2 juniorky16:24
K1 veteráni I16:28
K1 veteráni II16:28
K1 veteráni III16:36
C1 veteráni16:40
K1 veteránky16:44
C1 veteránky16:48
K1 chlapci 1316:56
K1 chlapci 1417:00
C2 chlapci 13+1417:04
K2 muži17:08
K2 ženy17:12
K2 dievčatá 13+1417:16
C1 dievčatá 1417:20
C1 dievčatá 1317:24
K1 kadeti17:28
C1 kadeti17:32
K2 kadetky17:36
C2 kadetky17:40
K2 juniori17:44
C2 juniori17:48
K1 juniorky17:52
C1 juniorky17:56
K2 veteráni18:00
18:15
nedeľa, 02.07.2017
K2 dievčatá 11+1209:00
C1 chlapci 1209:02
C1 chlapci 1109:02
K1 chlapci 1209:04
K1 chlapci 1109:06
K1 chlapci 1009:26
K1 chlapci 909:28
K1 dievčatá 1009:30
K1 dievčatá 909:32
C1 chlapci 1009:34
C1 chlapci 909:34
K2 chlapci 13+1410:20
K2 chlapci 13+1410:23
K2 chlapci 13+1410:26
K1 dievčatá 1310:29
K1 dievčatá 1310:32
K1 dievčatá 1410:35
K1 dievčatá 1410:38
K2 kadeti10:41
K2 kadeti10:44
K1 kadetky10:47
K1 kadetky10:50
K1 kadetky10:53
K1 juniori10:56
K1 juniori10:59
K1 chlapci 1311:05
K1 chlapci 1311:08
K1 chlapci 1311:11
K1 chlapci 1311:14
K1 chlapci 1411:17
K1 chlapci 1411:20
K1 chlapci 1411:23
K2 dievčatá 13+1411:26
K2 dievčatá 13+1411:29
K1 kadeti11:32
K1 kadeti11:35
K1 kadeti11:38
K1 kadeti11:41
C1 kadeti11:47
C1 kadeti11:50
C1 kadeti11:53
K1 juniorky11:56
K1 juniorky11:59
C1 juniori12:02
C1 juniori12:05
K2 chlapci 13+1412:08
K2 chlapci 13+1412:11
K1 muži12:14
K1 muži12:17
C1 chlapci 1412:23
C1 chlapci 1412:26
K1 Nováčik - diev12:29
K1 Nováčik - chla12:32
K1 dievčatá 1312:35
K1 kadetky12:38
K1 kadetky12:41
K1 juniori12:44
C1 kadeti12:47
C1 kadeti12:50
K1 kadeti12:53
K1 kadeti12:56
K1 kadeti12:59
K1 chlapci 1313:02
K1 chlapci 1313:05
K1 chlapci 1313:08
K1 chlapci 1413:11
K1 chlapci 1413:14
K2 chlapci 13+1413:45
C1 chlapci 1313:48
C1 chlapci 1413:51
C1 muži13:54
K1 muži13:57
K1 ženy14:00
C1 ženy14:03
K1 dievčatá 1314:06
K1 dievčatá 1414:09
K2 kadeti14:15
C2 kadeti14:18
K1 kadetky14:21
C1 kadetky14:24
K1 juniori14:27
C1 juniori14:30
K2 juniorky14:33
K1 veteráni I14:36
K1 veteráni II14:39
K1 veteráni III14:42
C1 veteráni14:45
K1 veteránky14:48
K1 chlapci 1314:54
K1 chlapci 1414:57
C2 chlapci 13+1415:00
K2 muži15:03
K2 ženy15:06
K2 dievčatá 13+1415:09
C1 dievčatá 1415:12
C1 dievčatá 1315:15
K1 kadeti15:21
C1 kadeti15:24
K2 kadetky15:27
C2 kadetky15:30
K2 juniori15:33
C2 juniori15:36
K1 juniorky15:39
C1 juniorky15:42
K2 veteráni15:45
16:00

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Macek Jozef
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora, Bielik, Rus

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.DUJo.z. DUKLA TRENČÍN JUNIORLadislav Belovič
3.DUKVŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoistickyLadislav Belovič
4.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
5.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
6.INTAŠK Inter BratislavaImrich Bugár
7.KOJKanoistika Kojetín CZEAleš Zendulka
8.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosudil František
9.MORŠportový klub KajakJuraj Homola
10.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
11.NZASPORT CLUB SLOVAKIARadim Kráľ
12.PIEKajak-Kanoe PiešťanyPiešťanský Milan
13.SLASlask, PoľskoCzesław Górka
14.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaAndrej Wiebauer
15.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
16.UKBSlávia UK BratislavaLucia Kvetáková
17.VINKRK Vinohrady BratislavaNikolov Nikola
18.WBKWEBER KAYAKLucia Weber
19.ZLPVodácky klub Zlaté pieskyGabriel Zirkelbach
20.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
21.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubDaniela Kollerová
22.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
23.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZorán Maršal

Späť na zoznam podujatí 2017
Slovenský pohár 2022
1. KOM
100,0%
1 410,50
2. NOV
64,5%
909,50
3. TTS
54,2%
764,50
4. UKB
53,8%
758,50
5. PIE
46,7%
658,00
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ MSR M-SR trenažér
04.02.2023 | Bratislava, Avion
Seminár rozhodcov
10.02.2023
Seminár trénerov
11.02.2023
Galavečer (X-Bionic, Šamorín)
17.02.2023
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.