Táto stránka využíva cookies na individuálne nastavenie služieb a zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Zotrvaním alebo pokračovaním na stránke, vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies vo Vašom zariadení.
4. ročník |
06.05.2017
sobota, 06.05.2017 | |||||
---|---|---|---|---|---|
#1 | 2000m | K1 Chlapci 10 | 10:00 | ||
#2 | 2000m | K1 Chlapci 9 | 10:02 | ||
#3 | 2000m | K1 Dievčatá 11 | 10:04 | ||
#4 | 2000m | K1 Dievčatá 10 | 10:04 | ||
#5 | 2000m | K1 Dievčatá 9 | 10:04 | ||
#6 | 2000m | K1 Chlapci 12 | 10:30 | ||
#7 | 2000m | K1 Chlapci 11 | 10:32 | ||
#8 | 2000m | K1 Dievčatá 12 | 10:34 | ||
#9 | 2000m | C1 Chlapci 12 | 11:00 | ||
#10 | 2000m | C1 Chlapci 11 | 11:00 | ||
#11 | 2000m | C1 Chlapci 10 | 11:00 | ||
#12 | 2000m | C1 Chlapci 9 | 11:00 | ||
#41 | 500m | K1 Neregistrovaní chlapci | 11:05 | ||
#42 | 500m | K1 Neregistrované dievčatá | 11:05 | ||
#13 | 4000m | K1 Kadetky | 11:30 | ||
#14 | 4000m | K1 Dievčatá 14 | 11:32 | ||
#15 | 4000m | K1 Dievčatá 13 | 11:32 | ||
#16 | 4000m | K1 Kadeti | 12:15 | ||
#17 | 4000m | K1 Chlapci 14 | 12:17 | ||
#18 | 4000m | K1 Chlapci 13 | 12:19 | ||
#19 | 4000m | C1 Kadeti | 13:00 | ||
#20 | 4000m | C1 Chlapci 14 | 13:02 | ||
#21 | 4000m | C1 Chlapci 13 | 13:02 | ||
#22 | 4000m | C1 Kadetky | 13:04 | ||
#23 | 4000m | C1 Dievčatá 14 | 13:04 | ||
#24 | 4000m | C1 Dievčatá 13 | 13:04 | ||
#25 | 6000m | K1 Muži | 13:48 | ||
#26 | 6000m | K1 Juniori | 13:50 | ||
#27 | 6000m | K1 Ženy | 13:52 | ||
#28 | 6000m | K1 Juniorky | 13:52 | ||
#29 | 6000m | C1 Muži | 13:54 | ||
#30 | 6000m | C1 Juniori | 13:54 | ||
#31 | 6000m | C1 Ženy | 13:54 | ||
#32 | 6000m | C1 Juniorky | 13:54 | ||
Vyhlasovanie víťazov. | 14:30 |
Hlavný rozhodca: | Rozsypal Peter |
---|---|
Zást. hl. rozh: | Macek Jozef |
Záchranná služba: | Zaťko, Sýkora |
1. | DKB | Dunajklub Kamzík Bratislava | Fiedler Milan |
2. | DUJ | o.z. DUKLA TRENČÍN JUNIOR | Belovič Ladislav |
3. | DUK | VŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoisticky | Belovič Ladislav |
4. | DUN | Vodácky klub Dunajčík Bratislava | Klimová Ľubica |
5. | INT | AŠK Inter Bratislava | Bugár Imrich |
6. | KOM | Kajak kanoe klub Komárno | Dosúdil František |
7. | MOR | Športový klub Kajak | Homola Juraj |
8. | NOV | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | Hagara Ľubomír |
9. | NZA | SPORT CLUB SLOVAKIA | Kráľ Radim |
10. | PIE | Kajak-Kanoe Piešťany | Piešťanský Milan |
11. | TAT | Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava | Skovajsová Helena |
12. | TTS | Kanoistický klub TTS Trenčín | Váňa Ladislav |
13. | UKB | Slávia UK Bratislava | Kvetáková Lucia |
14. | WBK | WEBER KAYAK | Weber Lucia |
15. | ZLP | Vodácky klub Zlaté piesky | Zirkelbach Gabriel |
16. | ŠAM | Kajak canoe klub Šamorín | Vass Gejza |
17. | ŠGT | TJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klub | Kollerová Daniela |
18. | ŠKP | Športový klub polície Bratislava | Myšák Denis |
19. | ŠTU | TJ Dunaj Štúrovo | Zorán Maršal |