Novácka päťstovka, 44. ročník - program

02.07.-03.07.2016

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 743,34 KB

sobota, 02.07.2016
K2 chlapci 13+1409:00
K2 chlapci 13+1409:03
C1 chlapci 1309:06
C1 chlapci 1309:09
C1 chlapci 1409:12
C1 chlapci 1409:15
K1 muži09:18
K1 muži09:21
K1 dievčatá 1309:27
K1 dievčatá 1309:30
K1 dievčatá 1409:33
K1 dievčatá 1409:36
K2 kadeti09:39
K2 kadeti09:42
K1 kadetky09:45
K1 kadetky09:48
K1 juniori09:51
K1 juniori09:54
K1 juniori09:57
C1 juniori10:00
C1 juniori10:03
K1 chlapci 1310:09
K1 chlapci 1310:12
K1 chlapci 1310:15
K1 chlapci 1410:18
K1 chlapci 1410:21
K1 chlapci 1410:24
C2 chlapci 13+1410:27
C2 chlapci 13+1410:30
K2 dievčatá 13+1410:33
K2 dievčatá 13+1410:36
K1 kadeti10:42
K1 kadeti10:45
K1 kadeti10:48
K1 kadeti10:51
C1 kadeti10:54
C1 kadeti10:57
K1 juniorky11:00
K1 juniorky11:03
K2 chlapci 13+1411:12
K1 muži11:15
K1 dievčatá 1411:18
K2 kadeti11:21
K1 kadetky11:24
K1 juniori11:27
K1 juniori11:30
C1 juniori11:33
K1 Nováčik - diev11:36
K1 Nováčik - chla11:42
K1 chlapci 1311:51
K1 chlapci 1311:54
K1 chlapci 1411:57
K1 chlapci 1412:00
K1 kadeti12:03
K1 kadeti12:06
K1 kadeti12:09
C1 kadeti12:12
K1 juniorky12:15
K2 chlapci 11+1212:20
K1 dievčatá 1212:22
K1 dievčatá 1112:24
C1 dievčatá 1212:26
C2 chlapci 11+1212:28
K1 chlapci 1012:48
K1 chlapci 912:50
K1 dievčatá 1012:52
K1 dievčatá 912:54
C1 chlapci 1012:56
C1 chlapci 912:58
K2 chlapci 13+1415:00
C1 chlapci 1315:04
C1 chlapci 1415:08
C1 muži15:12
K1 muži15:16
K1 ženy15:20
C1 ženy15:24
K1 dievčatá 1315:28
K1 dievčatá 1415:32
K2 kadeti15:39
C2 kadeti15:43
K1 kadetky15:47
C1 kadetky15:51
15:56 dospelí
K1 juniori16:16
C1 juniori16:20
K2 juniorky16:24
C2 juniorky16:28
K1 chlapci 1316:32
K1 chlapci 1416:36
C2 chlapci 13+1416:40
C1 chlapci 1216:44
K2 muži16:48
K2 ženy16:52
K1 veteráni17:00
C1 veteráni17:04
K1 veteránky17:08
K2 dievčatá 13+1417:12
C1 dievčatá 1417:16
C1 dievčatá 1317:20
K1 kadeti17:24
C1 kadeti17:28
K2 kadetky17:32
C2 kadetky17:36
K2 juniori17:40
C2 juniori17:44
K1 juniorky17:48
C1 juniorky17:52
18:00
nedeľa, 03.07.2016
K2 dievčatá 11+1209:00
C1 chlapci 1209:02
C1 chlapci 1109:02
K1 chlapci 1209:04
K1 chlapci 1109:06
K1 chlapci 1009:26
K1 chlapci 909:28
K1 dievčatá 1009:30
K1 dievčatá 909:32
C1 chlapci 1009:34
C1 chlapci 909:34
K1 muži10:20
K1 muži10:25
K1 dievčatá 1410:30
K1 dievčatá 1410:33
C1 chlapci 1310:36
C1 chlapci 1310:39
C1 chlapci 1410:42
C1 chlapci 1410:45
K1 dievčatá 1310:48
K1 dievčatá 1310:51
K2 kadeti10:54
K2 kadeti10:57
K1 kadetky11:00
K1 kadetky11:03
K1 juniori11:06
K1 juniori11:09
K1 juniori11:12
C1 juniori11:15
C1 juniori11:18
K1 chlapci 1311:21
K1 chlapci 1311:24
K1 chlapci 1311:27
K1 chlapci 1411:30
K1 chlapci 1411:33
K1 chlapci 1411:36
K1 kadeti11:39
K1 kadeti11:42
K1 kadeti11:45
K1 kadeti11:48
C1 kadeti11:51
C1 kadeti11:54
K1 juniorky11:57
K1 juniorky12:00
C2 chlapci 13+1412:03
C2 chlapci 13+1412:06
K1 dievčatá 1412:09
K2 kadeti12:12
K1 kadetky12:15
K1 Nováčik - diev12:18
K1 Nováčik - chla12:23
K1 juniori12:28
K1 juniori12:31
C1 juniori12:34
K1 chlapci 1312:37
K1 chlapci 1312:40
K1 chlapci 1412:43
K1 chlapci 1412:46
K1 kadeti12:52
K1 kadeti12:55
K1 kadeti12:58
C1 kadeti13:01
K1 juniorky13:04
C1 muži13:30
K1 muži13:33
K1 ženy13:36
C1 ženy13:39
C1 chlapci 1313:42
C1 chlapci 1413:45
K1 dievčatá 1313:48
K1 dievčatá 1413:51
K2 kadeti13:54
C2 kadeti13:57
K1 kadetky14:00
C1 kadetky14:03
K1 juniori14:09
C1 juniori14:12
K2 juniorky14:15
C2 juniorky14:18
K1 chlapci 1314:21
K1 chlapci 1414:24
C1 chlapci 1214:27
K1 veteráni14:30
K1 veteránky14:33
C1 veteráni14:36
K2 muži14:39
K2 ženy14:42
K1 kadeti14:45
C1 kadeti14:48
K2 kadetky14:51
C2 kadetky14:54
K2 juniori15:00
C2 juniori15:03
K1 juniorky15:06
C1 juniorky15:09
C1 dievčatá 1415:12
C1 dievčatá 1315:15
C2 chlapci 13+1415:18
15:30

Informácie:

Hlavný rozhodca:Ujváriová Katarína
Zást. hl. rozh:Macek Jozef
Záchranná služba:Zaťko, Sýkora

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.DUJo.z. DUKLA TRENČÍN JUNIORLadislav Belovič
3.DUKVŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoistickySlavomír Kňazovický
4.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaĽubica Klimová
5.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
6.HROTJ SLOVAN HRON Klub rýchlostnej kanoistikyLucia Weber
7.INTAŠK Inter BratislavaBugár Imrich
8.KOJKanoistika Kojetín CZEZendulka Aleš
9.KOMKajak kanoe klub KomárnoKoczkas Oliver
10.MORŠportový klub KajakHomola Juraj
11.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
12.PIEKajak Kanoe PiešťanyErban Robert
13.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaAndrej Wiebauer
14.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
15.UKBSlávia UK BratislavaKvetakova
16.VINKRK Vinohrady BratislavaKolpachová Lenka
17.ZNORýchlostní kanoistika Znojmo CZEZahradník Jan
18.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
19.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubPeter Páleš
20.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
21.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZorán Maršal

Späť na zoznam podujatí 2016
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra