Rudno Cup, 3. ročník - výsledky

3. ročník
30.04.2016

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 300,48 KB

sobota, 30.04.2016
K1 Chlapci 1010:00
K1 Chlapci 910:00
K1 Dievčatá 1110:04
K1 Dievčatá 1010:04
K1 Dievčatá 910:04
K1 Chlapci 1210:30
K1 Chlapci 1110:32
K1 Dievčatá 1210:34
C1 Chlapci 1211:00
C1 Chlapci 1111:00
C1 Chlapci 1011:00
C1 Chlapci 911:00
K1 Neregistrovaní chlapci11:05
K1 Neregistrované dievčatá11:05
K1 Kadetky11:30
K1 Dievčatá 1411:32
K1 Dievčatá 1311:32
K1 Kadeti12:15
K1 Chlapci 1412:17
K1 Chlapci 1312:17
C1 Kadeti13:00
C1 Chlapci 1413:02
C1 Chlapci 1313:02
C1 Juniorky13:04
C1 Dievčatá 1413:04
C1 Dievčatá 1313:04
K1 Muži13:50
K1 Juniori13:50
K1 Ženy13:52
K1 Juniorky13:52
C1 Muži13:54
C1 Juniori13:54
C1 Ženy13:54
C1 Juniorky13:54
14:30

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rozsypal Peter
Zást. hl. rozh:Macek Jozef
Zvolení do výboru:Váňa, Kvetáková, Broczky
Záchranná služba:Bielik, Rus, Zaťko, Sýkora

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.DUKVŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoistickyVáňa Ladislav
3.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaLubica Klimova
4.INTAŠK Inter BratislavaBende
5.KOMKajak kanoe klub KomárnoLadislav Broczky
6.MORŠportový klub KajakValo Igor
7.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
8.OLOKanoistický klub Olomouc CZECachovan Dušan
9.PIEKajak Kanoe PiešťanyJurčo Branislav
10.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVobořil Vladimír
11.UKBSlávia UK BratislavaKvetáková
12.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
13.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubJaroslav Zigo
14.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZorán Maršal

Späť na zoznam podujatí 2016
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
1 626,50
2. NOV
55,8%
907,00
3. PIE
46,7%
759,50
4. TTS
38,6%
628,50
5. ŠAM
31,7%
516,00
Nedávne a najbližšie podujatia
ME Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov
23.06.2022 | Belehrad (SRB)
Trenčianska regata
25.06.2022 | Trenčín, Lodenica KK TTS
II. KP seniori
30.06.2022 | Bratislava, Zemník
Novácka päťstovka, 50. ročník
02.07.2022 | Nováky, Jazero
Samaria Cup Memoriál V. Gálisa
09.07.2022 | Šamorín, Jazero Lagúna
ME Majstrovstvá Európy v maratóne
21.07.2022 | Silkeborg (DEN)
Pohár Interu
23.07.2022 | Bratislava, Zemník
II. KP juniori
30.07.2022 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.