Dunajský maratón - výsledky

memoriál Milana Rosu
06.09.2015

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 332,93 KB

nedeľa, 06.09.2015
K2 Skiff masters men (35+)11:30
K2 Skiff masters women (30+)11:30
K2 Skiff men (19 - 34)11:30
K2 Skiff women (19 - 29)11:30
K2 Skiff junior men (17-18)11:30
K2 Skiff junior women (17-18)11:30
K2 Cadet boys (15-16)11:35
C2 Cadet boys (15-16)11:35
K2 Cadet girls (15-16)11:35
K1 Junior men (17-18)11:35
C1 Junior men (17-18)11:35
K1 Junior women (17-18)11:35
K1 Senior men (19-34)11:35
C1 Senior men (19-34)11:35
K1 Senior women (19-29)11:35
K1 Masters men (35+)11:35
K1 Masters men (45+)11:35
K1 Masters men (55+)11:35
K1 Masters men (65+)11:35
C1 Masters men (35+)11:35
C1 Masters men (45+)11:35
C1 Masters men (55+)11:35
C1 Masters men (65+)11:35
K1 Masters women (30+)11:35
K1 Masters women (40+)11:35
K1 Masters women (50+)11:35
K1 Masters women (60+)11:35
K1 sea kayak Junior men (17-18)11:35
K1 sea kayak Junior women (17-18)11:35
K1 sea kayak Senior men (19-44)11:35
K1 sea kayak Senior women (19-39)11:35
K1 sea kayak Masters men (45+)11:35
K1 sea kayak Masters women (40+)11:35
C2 men (19+)11:35
C2 men (19+) - water management11:35
C2 women (19+)11:35
C2 women (19+) - water management11:35
C2 mixed11:35
C2 mixed - water management11:35
C2 junior men (17-18)11:35
C2 junior women (17-18)11:35
C2 junior mixed (17-18)11:35
K2 open men11:35
K2 open women11:35

Informácie:

Hlavný rozhodca:Rozsypal Peter
Zást. hl. rozh:Štarková Ľubica

Zoznam prihlásených oddielov:

1.AFRSouth Africa
2.AUSAustralia
3.BKVBKV Előre SC
4.BRAAssociaçao de canoagem de Itacaré, Bahía, Brasil
5.BVSBVS Bratislava
6.CUGČučoriedkove guľôčky
7.DHIDHI a.s.
8.DKBDunajklub Kamzík Bratislava
9.DLTDračia Légia Trenčín
10.DUNVodácky klub Dunajčík Bratislava
11.GOMGomel-masters, Belarus
12.HKGHong Kong
13.HROHrončík
14.IFAItalian Family
15.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.
16.KOMKajak kanoe klub Komárno
17.LODLoddekoppinge Canoe Club
18.MULMULTI SE
19.OLOKanoistický klub Olomouc CZE
20.SOKSokol Pražský CZE
21.SVKSVK-Slovenský veslársky klub
22.SVPSVP Kosice
23.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava
24.TRITripper Olomouc
25.UKBSlávia UK Bratislava
26.VSSVS Smíchov
27.ŠAMKajak canoe klub Šamorín
28.ŠKPŠportový klub polície Bratislava

Späť na zoznam podujatí 2015
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
597,50
2. NOV
47,0%
281,00
3. PIE
33,1%
197,50
4. ŠAM
27,2%
162,50
5. UKB
27,0%
161,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár Interu
24.07.2021
Olympijské hry
02.08.2021 | Tokyo, JPN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra