Novácka päťstovka, 42. ročník - výsledky

05.07.-06.07.2014

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 924,91 KB

sobota, 05.07.2014
K2 chlapci 13+1410:30
K2 chlapci 13+1410:33
C1 chlapci 1310:36
C1 chlapci 1310:39
K1 muži10:42
K1 muži10:45
K1 dievčatá 1310:48
K1 dievčatá 1310:51
K1 dievčatá 1410:54
K1 dievčatá 1410:57
K2 kadeti11:00
K2 kadeti11:03
K1 kadetky11:06
K1 kadetky11:09
K1 juniori11:12
K1 juniori11:15
K1 chlapci 1311:21
K1 chlapci 1311:24
K1 chlapci 1411:27
K1 chlapci 1411:30
K1 chlapci 1411:33
K2 dievčatá 13+1411:36
K2 dievčatá 13+1411:39
K1 kadeti11:42
K1 kadeti11:45
K1 kadeti11:48
C1 kadeti11:51
C1 kadeti11:54
K1 muži12:00
K1 dievčatá 1312:03
K1 kadetky12:06
K1 juniori12:09
K1 chlapci 1312:15
K1 chlapci 1412:18
K1 chlapci 1412:21
K1 kadeti12:24
K1 kadeti12:27
C1 kadeti12:30
K2 dievčatá 13+1412:33
K1 Nováčik - dievčatá12:43
K1 Nováčik - chlapci12:50
K2 chlapci 11+1213:00
K1 dievčatá 1213:02
K1 dievčatá 1113:04
C2 chlapci 11+1213:05
K1 chlapci 1013:23
K1 chlapci 913:25
K1 dievčatá 1013:27
K1 dievčatá 913:29
K2 chlapci 13+1415:00
C1 chlapci 1315:04
C1 chlapci 1415:08
C1 muži15:12
K1 muži15:16
K1 ženy15:20
K1 dievčatá 1315:28
K1 dievčatá 1415:32
K2 kadeti15:36
C2 kadeti15:40
K1 kadetky15:44
15:52 dospelí
K1 juniori16:08
C1 juniori16:12
K2 juniorky16:16
C2 chlapci 13+1416:20
K1 chlapci 1316:24
K1 chlapci 1416:28
K2 muži16:32
C2 muži16:36
K2 ženy16:40
K1 veteráni16:48
C1 veteráni16:52
K1 veteránky16:56
K2 dievčatá 13+1417:00
K1 kadeti17:04
C1 kadeti17:08
K2 kadetky17:12
K2 juniori17:16
C2 juniori17:20
K1 juniorky17:24
C1 ženy17:28
C1 kadetky17:28
C1 juniorky17:28
K1 muži17:32
K1 ženy17:34
C1 muži17:36
18:05
nedeľa, 06.07.2014
K2 dievčatá 11+1209:00
K1 chlapci 1209:02
K1 chlapci 1109:20
K1 chlapci 909:22
K1 chlapci 1009:40
K1 dievčatá 1009:42
K1 dievčatá 909:44
C1 chlapci 1109:46
C1 chlapci 1009:46
C1 chlapci 1209:48
K2 chlapci 13+1410:20
K2 chlapci 13+1410:23
C1 chlapci 1310:26
C1 chlapci 1310:29
K1 muži10:32
K1 muži10:35
K1 dievčatá 1310:38
K1 dievčatá 1310:41
K1 dievčatá 1410:44
K1 dievčatá 1410:47
K2 kadeti10:53
K2 kadeti10:56
K1 kadetky10:59
K1 kadetky11:02
K1 juniori11:05
K1 juniori11:08
K1 chlapci 1311:14
K1 chlapci 1311:17
K1 chlapci 1411:20
K1 chlapci 1411:23
K1 chlapci 1411:26
K2 dievčatá 13+1411:29
K2 dievčatá 13+1411:32
K1 kadeti11:38
K1 kadeti11:41
K1 kadeti11:44
K1 kadeti11:47
C1 kadeti11:50
C1 kadeti11:53
C1 kadeti11:56
K1 muži12:02
K1 dievčatá 1312:05
K1 kadetky12:08
K1 juniori12:11
K1 chlapci 1312:17
K1 chlapci 1412:20
K1 chlapci 1412:23
K1 kadeti12:26
K1 kadeti12:29
K1 kadeti12:32
C1 kadeti12:35
C1 kadeti12:38
K2 dievčatá 13+1412:41
K1 Nováčik - dievčatá12:47
K1 Nováčik - chlapci12:52
K2 chlapci 13+1413:30
C1 chlapci 1313:33
C1 chlapci 1413:36
C1 muži13:39
K1 muži13:42
K1 ženy13:45
K1 dievčatá 1313:51
K1 dievčatá 1413:54
K2 kadeti13:57
C2 kadeti14:00
K1 kadetky14:03
K1 juniori14:09
C1 juniori14:18
K2 juniorky14:21
K1 veteráni14:24
C1 veteráni14:27
K1 veteránky14:30
C2 chlapci 13+1414:33
K1 chlapci 1314:36
K1 chlapci 1414:39
K2 muži14:42
C2 muži14:45
K2 ženy14:48
K2 dievčatá 13+1414:57
K1 kadeti15:00
C1 kadeti15:03
K2 kadetky15:06
K2 juniori15:09
C2 juniori15:12
K1 juniorky15:15
C1 ženy15:18
C1 kadetky15:18
C1 juniorky15:18
15:30

Informácie:

Hlavný rozhodca:Macek Jozef
Zást. hl. rozh:Štetka Vladislav
Zvolení do výboru:Belovič Ladislav, Kolpach Peter, Bobková Jana
Záchranná služba:Sýkora, Zaťko, Bielik, Rus

Zoznam prihlásených oddielov:

1.DKBDunajklub Kamzík BratislavaMilan Fiedler
2.DUJo.z. DUKLA TRENČÍN JUNIORLadislav Belovič
3.DUKVŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoistickyRadovan Šimočko
4.DUNVodácky klub Dunajčík BratislavaKlimová Ľubica
5.HOSKK DELFÍN Horné SrnieZdenko Lipták
6.INTKanoistický klub Inter - SC, s r.o.Kelle Peter
7.KOMKajak kanoe klub KomárnoDosudil František
8.MORŠportový klub KajakHomola Juraj
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
10.OLOKanoistický klub Olomouc CZESanetrník David
11.PIEKajak Kanoe PiešťanyHložka Ľuboš
12.PRVTJ Spartak Přerov CZETomáš Csoma
13.SILSilesian Canoe Federation POLCzesław Górka
14.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaSkovajsová Helena
15.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
16.UKBSlávia UK BratislavaKvetáková Lucia
17.VINKRK Vinohrady BratislavaKolpach Peter
18.ZNOTJ Znojmo CZEZahradník Jan
19.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínGejza Vass
20.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubJaroslav Zigo
21.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana
22.ŠTUTJ Dunaj ŠtúrovoZorán Maršal

Späť na zoznam podujatí 2014
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra