Táto stránka využíva cookies na individuálne nastavenie služieb a zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Zotrvaním alebo pokračovaním na stránke, vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies vo Vašom zariadení.
MSR |
10.05.-11.05.2014
sobota, 10.05.2014 | |||||
---|---|---|---|---|---|
#1 | 5000m | K2 dievčatá 13+14 | 10:30 | ||
#2 | 5000m | K1 chlapci 13 | 10:33 | ||
#3 | 5000m | C1 chlapci 14 | 11:05 | ||
#4 | 5000m | C1 chlapci 13 | 11:08 | ||
#5 | 5000m | K1 muži | 11:50 | ||
#6 | 5000m | K1 ženy | 11:53 | ||
#7 | 5000m | C1 muži | 11:56 | ||
#8 | 5000m | K2 kadetky | 14:30 | ||
#9 | 5000m | K1 chlapci 14 | 14:33 | ||
#10 | 5000m | C1 juniorky | 14:36 | ||
#11 | 5000m | C1 kadetky | 14:39 | ||
#12 | 5000m | C1 ženy | 14:42 | ||
#13 | 5000m | K1 kadeti | 15:15 | ||
#14 | 5000m | C1 kadeti | 15:18 | ||
#15 | 5000m | K2 veteráni I | 15:50 | ||
#16 | 5000m | K2 veteráni II | 15:50 | ||
#17 | 5000m | K2 veteráni III | 15:50 | ||
#18 | 5000m | K2 juniori | 15:53 | ||
#19 | 5000m | K1 juniorky | 15:56 | ||
#20 | 5000m | C1 juniori | 15:59 | ||
1. vyhlasovanie víťazov. | 16:30 | ||||
nedeľa, 11.05.2014 | |||||
#21 | 5000m | K2 chlapci 13+14 | 09:00 | ||
#22 | 5000m | C2 chlapci 13+14 | 09:03 | ||
#23 | 5000m | C2 juniorky | 09:06 | ||
#24 | 5000m | K1 dievčatá 14 | 09:40 | ||
#25 | 5000m | K1 dievčatá 13 | 09:43 | ||
#26 | 5000m | K2 kadeti | 10:10 | ||
#27 | 5000m | K1 kadetky | 10:13 | ||
#28 | 5000m | C2 kadeti | 10:16 | ||
#29 | 5000m | K1 veteráni I | 10:45 | ||
#30 | 5000m | K1 veteráni II | 10:45 | ||
#31 | 5000m | K1 veteráni III | 10:45 | ||
#32 | 5000m | K1 veteránky | 10:48 | ||
#33 | 5000m | K1 veteránky II | 10:48 | ||
#34 | 5000m | K1 veteránky III | 10:48 | ||
#35 | 5000m | K2 ženy | 10:51 | ||
#36 | 5000m | K2 juniorky | 10:54 | ||
#37 | 5000m | C2 muži | 10:57 | ||
#38 | 5000m | C2 juniori | 11:00 | ||
#39 | 5000m | K2 muži | 11:30 | ||
#40 | 5000m | K1 juniori | 11:33 | ||
2. vyhlasovanie víťazov. | 12:10 |
Hlavný rozhodca: | Košík Štefan |
---|---|
Zást. hl. rozh: | Macek Jozef |
Zvolení do výboru: | Valo Igor, Zorán Marsal, Dosudil František |
Záchranná služba: | Sýkora, Zaťko, Bielik, Rus |
1. | DKB | Dunajklub Kamzík Bratislava | Milan Fiedler |
2. | DUK | VŠC Dukla Banská Bystrica, š. o. rýchlostnej kanoisticky | Ladislav Belovič, Ostrčil Marián |
3. | DUN | Vodácky klub Dunajčík Bratislava | Peter Soldán |
4. | INT | Kanoistický klub Inter - SC, s r.o. | Bugár Imrich |
5. | KOM | Kajak kanoe klub Komárno | Dosúdil František |
6. | MOR | Športový klub Kajak | Valo Igor |
7. | NAN | Kayak canoe team Nána | Tomáš Stano |
8. | NOV | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | Hagara Ľubomír |
9. | PIE | Kajak Kanoe Piešťany | Róbert Erban |
10. | TAT | Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava | Skovajsová |
11. | TTS | Kanoistický klub TTS Trenčín | Váňa Ladislav |
12. | UKB | Slávia UK Bratislava | Pecsuk Peter |
13. | VIN | KRK Vinohrady Bratislava | Nikola Nikolov |
14. | ŠAM | Kajak canoe klub Šamorín | Gejza Vass |
15. | ŠGT | TJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klub | Jaroslav Zigo |
16. | ŠKP | Športový klub polície Bratislava | Bobkova Jana |
17. | ŠTU | TJ Dunaj Štúrovo | Zorán Maršal |