Medzinárodná regata, 26. ročník - výsledky

25.05.-27.05.2012

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 638,45 KB

piatok, 25.05.2012
K1 juniori09:00
K1 juniori09:04
K1 juniori09:08
K1 juniori09:12
K1 kadeti09:16
K1 kadeti09:20
K1 juniorky09:28
K1 juniorky09:32
K1 juniorky09:36
C1 juniori09:40
C1 juniori09:44
K1 kadetky09:52
K1 kadetky09:56
K1 kadetky10:00
K1 muži10:04
K1 muži10:08
K1 muži10:12
K2 juniori10:20
K2 juniori10:24
K2 kadeti10:28
K2 kadeti10:32
C1 kadeti10:36
C1 kadeti10:40
K2 juniorky10:44
K2 juniorky10:48
K1 ženy10:52
K1 ženy10:56
K1 juniori11:06
K1 juniori11:10
K1 juniori11:14
K1 kadeti11:18
K1 kadetky11:22
K1 kadetky11:26
C1 juniori11:30
K1 muži11:40
K1 muži11:44
K1 juniorky11:48
K1 juniorky11:52
K2 juniori11:56
K1 kadeti14:30
C1 kadeti14:34
K1 kadetky14:38
K1 juniori14:42
C1 juniori14:46
K1 juniorky14:50
14:55 kadeti
15:00 kadeti
15:05 kadetky
K1 muži15:14
C1 muži15:18
K1 ženy15:22
15:27 juniori
15:32 juniori
15:37 juniorky
K2 kadeti15:46
C2 kadeti15:50
K2 kadetky15:54
15:59 muži
16:04 muži
16:09 ženy
K2 juniori16:18
C2 juniori16:22
K2 juniorky16:26
16:31 kadeti
16:36 kadeti
16:41 kadetky
K2 muži16:50
C2 muži16:54
K2 ženy16:58
17:03 juniori
17:08 juniori
17:13 juniorky
K4 kadetky17:22
17:27 muži
17:32 muži
17:37 ženy
K4 juniorky17:46
17:51 kadetky
17:56 juniorky
sobota, 26.05.2012
K1 juniori09:00
K1 juniori09:06
K1 juniori09:12
K1 kadeti09:18
K1 kadeti09:24
K1 kadeti09:30
C1 juniori09:39
C1 juniori09:45
K1 juniorky09:51
K1 juniorky09:57
K1 muži10:03
K1 muži10:09
K2 juniori10:18
K2 juniori10:24
K2 kadeti10:30
K2 kadeti10:36
C1 kadeti10:45
C1 kadeti10:51
K1 kadetky10:57
K1 kadetky11:03
C1 juniori11:15
K1 juniorky11:21
K1 muži11:27
K1 juniori11:39
K1 juniori11:45
K1 kadeti11:51
K1 kadeti11:57
K1 chlapci 1313:50
C1 chlapci 1313:55
K1 dievčatá 1314:00
K1 chlapci 1414:05
C1 chlapci 1414:10
K1 dievčatá 1414:15
K1 kadeti14:30
C1 kadeti14:36
K1 kadetky14:42
K1 juniori14:48
C1 juniori14:54
K1 juniorky15:00
15:05 kadeti
15:10 kadeti
15:15 kadetky
K1 muži15:24
C1 muži15:30
K1 ženy15:36
15:41 juniori
15:46 juniori
15:51 juniorky
K2 kadeti16:00
C2 kadeti16:06
K2 kadetky16:12
16:17 muži
16:22 muži
16:27 ženy
K2 juniori16:36
C2 juniori16:42
K2 juniorky16:48
16:53 kadeti
16:58 kadeti
17:03 kadetky
K2 muži17:12
C2 muži17:18
K2 ženy17:24
K2 chlapci 13+1417:30
C2 chlapci 13+1417:35
K2 dievčatá 13+1417:40
17:45 juniori
17:50 juniori
17:55 juniorky
K4 kadeti18:04
C4 kadeti18:10
18:15 muži
18:20 muži
18:25 ženy
K4 juniori18:34
C4 juniori18:40
18:45 kadeti
18:50 kadeti
K4 muži18:59
19:04 juniori
19:09 juniori
19:14 muži
nedeľa, 27.05.2012
K1 juniori09:00
K1 juniori09:04
K1 juniori09:08
K1 juniorky09:12
K1 juniorky09:16
K1 juniorky09:20
K1 kadeti09:28
K1 kadeti09:32
K1 kadeti09:36
K1 kadetky09:40
K1 kadetky09:44
K1 kadetky09:48
K2 juniori09:56
K2 juniori10:00
K2 juniorky10:04
K2 juniorky10:08
K2 kadeti10:12
K2 kadeti10:16
K1 muži10:24
K1 muži10:28
C1 juniori10:32
C1 juniori10:36
K1 ženy10:40
K1 ženy10:44
K1 juniori10:54
K1 juniori10:58
K1 juniorky11:02
K1 juniorky11:06
K1 kadeti11:10
K1 kadeti11:14
K1 kadetky11:24
K1 kadetky11:28
K1 muži11:32
C1 juniori11:36
K2 juniori11:40
K1 kadeti14:00
C1 kadeti14:03
K1 kadetky14:06
K1 juniori14:09
C1 juniori14:12
K1 juniorky14:15
14:20 kadeti
14:25 kadeti
14:30 kadetky
K1 muži14:35
C1 muži14:38
K1 ženy14:41
14:46 juniori
14:51 juniori
14:56 juniorky
K2 kadeti15:01
C2 kadeti15:04
K2 kadetky15:07
15:12 muži
15:17 muži
15:22 ženy
K2 juniori15:27
C2 juniori15:30
K2 juniorky15:33
15:38 kadeti
15:43 kadeti
15:48 kadetky
K2 muži15:53
C2 muži15:56
K2 ženy15:59
16:04 juniori
16:09 juniori
16:14 juniorky
16:19 muži
16:24 muži
16:29 ženy

Informácie:

Hlavný rozhodca:Haviar Miroslav
Zást. hl. rozh:Kunc Ľuboš

Zoznam prihlásených oddielov:

1.AUTAustriaLipcsei Daniel
2.BULBulgariaGenov Vladimir
3.CHIChileSzubski Zdzislaw
4.CYPCyprusDjordje Pavlovic
5.CZECzech RepublicHottmar Pavel
6.DUKVŠK Dukla Trenčín, športový oddiel rýchlostnej kanoistickyKužel Rastislav
7.ESTEstoniaHodakov Tiina
8.FINFinlandHakala Jyrki
9.FRAFranceFleuriot Xavier
10.GBRGreat BritainHoile Mark
11.GERGermanyHummelt Detlef
12.HUNHungaryWohner Krisztina
13.IRIIslamic Republic of IranMohsen Milad
14.JPNJapanDaiji Hino
15.KOMKajak kanoe klub KomárnoNáhlik Pavol
16.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
17.PIETJ Sĺňava Piešťany, kanoistický oddielBlaho Milan
18.POLPolandKrajewski Rafal
19.PORPortugalJoao Tiago Lourenco
20.PSVPolizeisportvereinigung Wien AUTLipcsei Daniel
21.SRBSerbiaRodic Miroslav
22.SVKSlovakiaTesárik Marián
23.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaWiebauerAndrej
24.TTSKanoistický klub TTS TrenčínKužel Rastislav
25.TURTurkeySani Fatih
26.UKBSlávia UK BratislavaHaviar Miroslav
27.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
28.ŠGTTJ Slávia Športové gymnázium Trenčín, kanoistický klubMrva Vladimír
29.ŠKPŠportový klub polície BratislavaBobková Jana

Späť na zoznam podujatí 2012
Slovenský pohár 2022
1. KOM
100,0%
1 410,50
2. NOV
64,5%
909,50
3. TTS
54,2%
764,50
4. UKB
53,8%
758,50
5. PIE
46,7%
658,00
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.