I. Kvalifikačné preteky - program

01.05.-02.05.2012

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 153,55 KB

utorok, 01.05.2012
K1 muži SK08:45
K1 muži SK08:50
K1 muži SK08:55
K1 muži CZ09:00
K1 muži CZ09:05
K1 muži CZ09:10
C1 muži CZ09:15
C1 muži CZ09:20
C1 muži SK09:30
K1 ženy SK10:05
C1 muži CZ11:20
K1 muži SK11:40
K1 muži SK11:45
K1 muži CZ12:00
K1 muži CZ12:05
C1 muži CZ14:10
K1 muži CZ14:20
C2 muži SK15:30
K1 muži SK15:40
K1 muži SK15:45
K1 ženy CZ16:00
C1 ženy CZ16:10
K2 ženy SK16:25
C2 muži CZ17:10
K2 muži CZ17:20
streda, 02.05.2012
K1 ženy CZ08:45
K1 ženy CZ08:50
K2 muži 23 SK09:00
K1 muži CZ09:10
K1 muži CZ09:15
K1 muži CZ09:20
C1 muži CZ09:25
C1 muži CZ09:30
C1 muži SK09:55
C1 muži SK10:00
K2 ženy CZ10:10
K2 ženy CZ10:15
K1 muži SK10:25
K1 muži SK10:30
K1 muži SK10:35
K2 muži CZ10:40
K2 muži CZ10:45
K1 ženy SK10:50
K1 ženy CZ11:10
K1 muži SK11:55
K1 muži SK12:00
K1 muži CZ12:10
K1 muži CZ12:15
K2 ženy CZ12:40
K2 ženy SK13:00
C1 muži CZ13:05
K2 muži CZ13:10
K1 ženy CZ14:20
K1 muži SK14:50
K1 muži SK14:55
C1 muži SK15:00
K1 muži CZ15:10
K2 muži SK16:00
C1 muži CZ16:40
C1 ženy CZ16:50
K2 muži CZ17:10
K2 ženy CZ17:20

Informácie:

Hlavný rozhodca:Záborský Juraj
Zvolení do výboru:Kňazovický Slavomír, Masár Felix, Vass Gejza

Zoznam prihlásených oddielov:

1.CHOSportklub 80 Chomutov CZE
2.DECKajak Děčín CZE
3.DUKVŠK Dukla Trenčín, športový oddiel rýchlostnej kanoistickyKňazovický Slavomír, Šimočko Radovan
4.DUPDukla Praha CZE
5.KOMKajak kanoe klub KomárnoLikér Peter
6.KVSKVS Praha CZE
7.LSBLodní sporty Brno CZE
8.MHPModrá Hvězda Pardubice CZE
9.NOVKlub rýchlostnej kanoistiky NovákyHagara Ľubomír
10.NYMTJ Lokomotiva Nymburk CZE
11.OLOKanoistický klub Olomouc CZE
12.PCEDynamo Pardubice ORK CZE
13.PIETJ Sĺňava Piešťany, kanoistický oddielErban Robert
14.SEZProsport Sezemice CZE
15.SHKSokol Hradec Králové CZE
16.TATVodácky klub Tatran Karlova Ves BratislavaWiebauer Andrej
17.TTSKanoistický klub TTS TrenčínVáňa Ladislav
18.TYNKanoistický klub Týn nad Vltavou CZE
19.UKBSlávia UK BratislavaHaviar Miroslav
20.USKUniversitní sportovní klub Praha CZE
21.ZBRSport Zbraslav CZE
22.ŠAMKajak canoe klub ŠamorínVass Gejza
23.ŠKPŠportový klub polície BratislavaMasár Felix

Späť na zoznam podujatí 2012
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár SNP
19.06.2021
ME Majstrovstvá Európy juniorov a U23 - šprint
24.06.2021 | Poznaň, POL
Novácka päťstovka, 49. ročník
03.07.2021 | Nováky, jazero
ME Majstrovstvá Európy - maratón
08.07.2021 | Moskva, RUS
Samaria Cup
10.07.2021
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra