Táto stránka využíva cookies na individuálne nastavenie služieb a zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Zotrvaním alebo pokračovaním na stránke, vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies vo Vašom zariadení.
MSR |
12.02.2012
nedeľa, 12.02.2012 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Váženie pretekárov | 09:00 | ||||
Ukážková jazda + inštrukcie | 10:00 | ||||
#1 | 1000m | K1 neregistrovaní | R1 | 10:10 | |
#2 | 1000m | K1 neregistrovaní | R2 | 10:17 | |
#3 | 1000m | K1 chlapci 14 | R1 | 10:24 | |
#4 | 1000m | K1 chlapci 14 | R2 | 10:31 | |
#5 | 1000m | K1 kadeti | R1 | 10:38 | |
#6 | 1000m | K1 kadeti | R2 | 10:45 | |
#7 | 1000m | K1 kadeti | R3 | 10:52 | |
#8 | 1000m | K1 juniori | R1 | 10:59 | |
#9 | 1000m | K1 juniori | R2 | 11:06 | |
#10 | 200m | K1 neregistrovaní | R1 | 11:20 | |
#11 | 200m | K1 neregistrovaní | R2 | 11:20 | |
#12 | 200m | K1 chlapci 14 | R1 | 11:26 | |
#13 | 200m | K1 chlapci 14 | R2 | 11:29 | |
#14 | 200m | K1 muži | R1 | 11:32 | |
#15 | 200m | K1 muži | R2 | 11:35 | |
#16 | 200m | K1 kadeti | R1 | 11:38 | |
#17 | 200m | K1 kadeti | R2 | 11:41 | |
#18 | 200m | K1 kadeti | R3 | 11:44 | |
#19 | 200m | K1 juniori | R1 | 11:47 | |
#20 | 200m | K1 juniori | R2 | 11:50 | |
Vyhlasovanie víťazov. | 12:00 | Priebežne po každej ďalšej F | |||
#21 | 1000m | K1 neregistrovaní | F | 12:10 | |
#22 | 1000m | K1 veteránky | F | 12:18 | |
#23 | 1000m | K1 veteráni | F | 12:26 | |
#24 | 1000m | K1 kadetky | F | 12:34 | |
#25 | 1000m | K1 juniorky | F | 12:42 | |
#30 | 1000m | K1 ženy | F | 12:42 | |
#26 | 1000m | K1 chlapci 13 | F | 12:50 | |
#27 | 1000m | K1 chlapci 14 | F | 12:58 | |
#28 | 1000m | K1 dievčatá 13 | F | 13:06 | |
#29 | 1000m | K1 dievčatá 14 | F | 13:14 | |
#31 | 1000m | K1 muži | F | 13:30 | |
#32 | 1000m | K1 kadeti | F | 13:38 | |
#33 | 1000m | K1 juniori | F | 13:46 | |
#34 | 200m | K1 neregistrovaní | F | 14:01 | |
#35 | 200m | K1 veteránky | F | 14:06 | |
#36 | 200m | K1 veteráni | F | 14:11 | |
#37 | 200m | K1 kadetky | F | 14:16 | |
#38 | 200m | K1 juniorky | F | 14:21 | |
#43 | 200m | K1 ženy | F | 14:21 | |
#39 | 200m | K1 chlapci 13 | F | 14:26 | |
#40 | 200m | K1 chlapci 14 | F | 14:31 | |
#41 | 200m | K1 dievčatá 13 | F | 14:36 | |
#42 | 200m | K1 dievčatá 14 | F | 14:41 | |
#44 | 200m | K1 muži | F | 14:51 | |
#45 | 200m | K1 kadeti | F | 14:56 | |
#46 | 200m | K1 juniori | F | 15:01 |
1. | DKB | Dunajklub Kamzík Bratislava | Fiedler Milan |
2. | GYO | Györ HUN | Tokár Krisztián |
3. | INT | Kanoistický klub Inter - SC, s r.o. | Milan Kelle |
4. | KOM | Kajak kanoe klub Komárno | Náhlik Pavol |
5. | MFF | Klub dunajských vodákov - matematikov, fyzikov a informatikov Bratislava | Jamrichová Eva |
6. | NAN | Kayak canoe team Nána | Maršal |
7. | NOV | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | Hagara Ľubomír st. |
8. | ONV | Oddíl kanoistiky TJ Ostrožská Nová Ves CZE | Pjajčík Vít |
9. | PIE | TJ Sĺňava Piešťany, kanoistický oddiel | Erban Róbert |
10. | TAT | Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava | Wiebauer Andrej |
11. | UKB | Slávia UK Bratislava | Pikna Branislav |
12. | ŠAM | Kajak canoe klub Šamorín | Vass Gejza |
13. | ŠKP | Športový klub polície Bratislava | Bobková Jana |
14. | ŠŠT | TJ Slávia Športová škola Trenčín, kanoistický klub | Mrva Vladimír |