Súťaž olympijských nádejí - program

17.09.-19.09.2010

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor program PDF 1,36 MB

piatok, 17.09.2010
K4 women 15-1709:00
K4 women 15-1709:03
K1 men 1509:06
K1 men 1509:09
K1 men 1609:12
K1 men 1609:15
K1 men 1709:18
K1 men 1709:21
K1 men 1709:24
C1 men 1509:27
C1 men 1509:30
C1 men 1609:36
C1 men 1609:39
C1 men 1709:42
C1 men 1709:45
K1 women 1509:48
K1 women 1509:51
K1 women 1609:54
K1 women 1609:57
K1 women 1710:00
K1 women 1710:03
K2 men 15-1610:12
K2 men 15-1610:15
K2 men 15-1610:18
K2 men 1710:21
K2 men 1710:24
C2 men 15-1610:27
C2 men 15-1610:30
K2 women 15-1610:33
K2 women 15-1610:36
K2 women 1710:39
K2 women 1710:42
K4 men 15-1710:45
K4 men 15-1710:48
C1 men 1711:19
K1 men 1511:22
K1 men 1611:25
K1 men 1711:28
K1 men 1711:31
K1 women 1611:34
K1 women 1711:37
K2 men 15-1611:52
K2 men 15-1611:55
K2 men 1711:58
K2 women 15-1612:01
K1 men 1515:00
K1 men 1615:08
K1 men 1715:16
C1 men 1515:24
C1 men 1615:32
C1 men 1715:40
15:43 men 15,16,17
K1 women 1515:48
K1 women 1615:56
K1 women 1716:04
16:10 men 15,16,17
16:18 women 15,16,17
K2 men 15-1616:24
K2 men 1716:32
C2 men 15-1616:40
C2 men 1716:48
16:51 men 15-16,17
K2 women 15-1616:56
K2 women 1717:04
17:10 men 15-16,17
17:18 women 15-16,17
K4 men 15-1717:24
C4 men 15-1717:32
K4 women 15-1717:40
17:50 men 15-17
17:53 men 15-17
17:56 women 15-17
sobota, 18.09.2010
K1 men 1508:30
K1 men 1508:34
K1 men 1508:38
K1 men 1608:42
K1 men 1608:46
K1 men 1608:50
K1 men 1708:54
K1 men 1708:58
K1 men 1709:02
C1 men 1509:10
C1 men 1509:14
C1 men 1609:18
C1 men 1609:22
C1 men 1709:26
C1 men 1709:30
K1 women 1509:34
K1 women 1509:38
K1 women 1609:42
K1 women 1609:46
K1 women 1709:50
K1 women 1709:54
K2 men 15-1610:02
K2 men 15-1610:06
K2 men 15-1610:10
K2 men 1710:14
K2 men 1710:18
C2 men 15-1610:22
C2 men 15-1610:26
K2 women 15-1610:30
K2 women 15-1610:34
K2 women 1710:38
K2 women 1710:42
K4 men 15-1710:46
K4 men 15-1710:50
K1 men 1511:30
K1 men 1511:34
K1 men 1611:38
K1 men 1611:42
K1 men 1711:46
K1 men 1711:50
K1 women 1511:58
K1 women 1612:02
K1 women 1712:06
K2 men 15-1612:20
K2 men 15-1612:24
K2 women 15-1612:28
K4 men 15-1712:52
K1 men 1515:30
K1 men 1615:38
K1 men 1715:46
C1 men 1515:54
C1 men 1616:02
C1 men 1716:10
16:13 men 15,16,17
K1 women 1516:18
K1 women 1616:26
K1 women 1716:34
16:40 men 15,16,17
16:48 women 15,16,17
K2 men 15-1616:54
K2 men 1717:02
C2 men 15-1617:10
C2 men 1717:18
17:21 men 15-16,17
K2 women 15-1617:26
K2 women 1717:34
17:40 men 15-16,17
17:48 women 15-16,17
K4 men 15-1717:54
C4 men 15-1718:02
18:12 men 15-17
18:15 men 15-17
nedeľa, 19.09.2010
K1 women 1508:30
K1 women 1508:34
K1 women 1608:38
K1 women 1608:42
K1 women 1708:46
K1 women 1708:50
K1 men 1508:54
K1 men 1508:58
K1 men 1609:02
K1 men 1609:06
K1 men 1609:10
K1 men 1709:18
K1 men 1709:22
K1 men 1709:26
C1 men 1509:30
C1 men 1509:34
C1 men 1609:38
C1 men 1609:42
C1 men 1709:46
C1 men 1709:50
K2 women 15-1609:58
K2 women 15-1610:02
K2 women 1710:06
K2 women 1710:10
K2 men 15-1610:14
K2 men 15-1610:18
K2 men 15-1610:22
K2 men 1710:30
K2 men 1710:34
C2 men 15-1610:38
C2 men 15-1610:42
K4 women 15-1710:46
K4 women 15-1710:50
K1 men 1511:18
K1 men 1611:22
K1 men 1611:26
K1 men 1711:30
K1 men 1711:34
K1 women 1511:38
K1 women 1611:42
K1 women 1711:46
C2 men 15-1612:04
K2 men 15-1612:08
K2 men 15-1612:12
K2 men 1712:16
K2 women 15-1612:20
K1 men 1515:00
K1 men 1615:07
K1 men 1715:14
C1 men 1515:21
C1 men 1615:28
C1 men 1715:35
15:38 men 15,16,17
K1 women 1515:42
K1 women 1615:49
K1 women 1715:56
16:02 men 15,16,17
16:10 women 15,16,17
K2 men 15-1616:16
K2 men 1716:23
C2 men 15-1616:30
C2 men 1716:37
K2 women 15-1616:44
K2 women 1716:51
16:57 men 15-16,17
17:05 men 15-16,17
K4 women 15-1717:11
17:21 women 15-16,17
17:24 women 15-17

Informácie:

Hlavný rozhodca:Haviar Miroslav
Zást. hl. rozh:Rus Rastislav

Zoznam prihlásených oddielov:

1.AUSAustraliaGraham Bendeich
2.AUTAustriaMarktler Harald
3.BELBelgiumBockx Joris
4.BIHBosnia and HerzegovinaPahćić Miroslav
5.CROCroatiaLovric Branko
6.CZECzech RepublicHottmar Pavel
7.ESTEstonia???
8.FINFinlandHakala Jyrki
9.FRAFranceFleuriot Xavier
10.GBRGreat BritainLeRoux Claudine
11.GERGermanyDetlef Hummelt
12.HUNHungaryWeisz Robert
13.LATLatviaAgleniece Iveta
14.LTULithuaniaSergej Sorokin
15.POLPolandBrzuchalski Michal
16.RSASouth AfricaVan Heerden Gregory
17.SINSingaporeSzaszak Denes
18.SLOSlovenia???
19.SRBSerbiaTomić Miroslav
20.SUISwitzerland???
21.SVKSlovakiaErbanová Marcela
22.TURTurkeySani Fatih

Späť na zoznam podujatí 2010
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
132,00
2. UKB
78,0%
103,00
3. PIE
71,6%
94,50
4. NOV
59,1%
78,00
5. ŠAM
58,0%
76,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Veľká cena Komárna
03.06.2023 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Veslárske preteky (Bratislava, Zemník)
04.06.2023
KP Juniori
10.06.2023 | Bratislava, Zemník
Pohár SNP
17.06.2023 | Piešťany, Váh-Slňava
Európske hry
21.06.2023 | Krakow, POL
Trenčianska regata
24.06.2023 | Trenčín, Lodenica KK TTS
Novácka päťstovka, 51. ročník
01.07.2023 | Nováky, Jazero
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.