Medzinárodná regata, 24. ročník - výsledky

22.05.-23.05.2010

Otvor Kanoe.sk TiMing (HTML) Otvor výsledky PDF 420,24 KB

sobota, 22.05.2010
K1 muži08:30
K1 muži08:33
K1 ženy08:36
K1 ženy08:39
K1 juniori08:42
K1 juniori08:45
K1 juniori08:48
K1 juniori08:51
K1 juniori08:54
K1 juniori08:57
K1 juniori09:00
K1 juniori09:03
K1 juniori09:06
C1 juniori09:15
C1 juniori09:18
C1 juniori09:21
C1 juniori09:24
C1 juniori09:27
C1 juniori09:30
C1 juniori09:33
K1 juniorky09:46
K1 juniorky09:49
K1 juniorky09:52
K1 juniorky09:55
K1 juniorky09:58
K1 kadeti10:01
K1 kadeti10:04
K1 kadeti10:07
K1 kadeti10:10
K1 kadeti10:13
C1 kadeti10:20
C1 kadeti10:23
K1 kadetky10:26
K1 kadetky10:29
K1 kadetky10:32
K2 juniori10:54
K2 juniori10:57
K2 juniori11:00
K2 juniori11:03
K2 juniori11:06
C2 juniori11:09
C2 juniori11:12
C2 juniori11:15
K2 juniorky11:18
K2 juniorky11:21
K2 juniorky11:24
K2 kadeti11:27
K2 kadeti11:30
K2 kadeti11:33
K2 kadetky11:39
K2 kadetky11:42
K1 juniori14:15
K1 juniori14:18
K1 juniori14:21
K1 juniori14:24
C1 juniori14:27
C1 juniori14:30
C1 juniori14:33
C1 juniori14:36
K1 juniorky14:39
K1 juniorky14:42
K1 juniorky14:45
K1 juniorky14:48
K1 kadeti14:51
K1 kadeti14:54
K1 kadeti14:57
K1 kadeti15:00
K1 kadetky15:03
K1 kadetky15:06
K2 juniori15:26
K2 juniori15:29
C2 juniori15:32
C2 juniori15:35
K2 juniorky15:38
K2 juniorky15:41
K2 kadeti15:44
K2 kadeti15:47
K1 juniori16:07
K1 juniori16:10
C1 juniori16:13
C1 juniori16:16
K1 juniorky16:19
K1 juniorky16:22
K1 kadeti16:25
K1 kadeti16:28
K1 muži17:00
K1 muži17:03
C1 muži17:06
K1 ženy17:09
K1 ženy17:12
K1 juniori17:15
K1 juniori17:18
C1 juniori17:21
C1 juniori17:24
K1 juniorky17:27
K1 juniorky17:30
K1 kadeti17:33
K1 kadeti17:36
C1 kadeti17:39
C1 kadeti17:42
K1 kadetky17:45
K1 kadetky17:48
K2 muži18:00
C2 muži18:03
K2 ženy18:06
K2 juniori18:09
K2 juniori18:12
C2 juniori18:15
C2 juniori18:18
K2 juniorky18:21
K2 juniorky18:24
K2 kadeti18:27
K2 kadeti18:30
C2 kadeti18:33
K2 kadetky18:36
K2 kadetky18:39
nedeľa, 23.05.2010
K1 muži08:30
C1 muži08:42
K1 ženy08:54
K1 juniori09:06
C1 juniori09:18
K1 juniorky09:30
K1 kadeti09:42
C1 kadeti09:54
K1 kadetky10:06
K2 muži10:18
K2 ženy10:30
K2 juniori10:42
C2 juniori10:54
K2 juniorky11:06
K2 kadeti11:18
C2 kadeti11:30
K2 kadetky11:42

Informácie:

Hlavný rozhodca:Štark Ľubor
Zást. hl. rozh:Kunc Ľuboš

Zoznam prihlásených oddielov:

1.AZEAzerbaijanLeyla Aliyeva
2.BGRBulgariaPetrova Evelina
3.CYPCyprusPavlovic Djordje
4.DEUGermanyJens Kahl
5.ESTEstoniaLelumees Rasmus
6.FRAFranceFleuriot Xavier
7.JPNJapanShoken Narita
8.POLPolandPlocienniczak Joanna
9.SRBSerbiaMilenković Dušan
10.SVKSlovakiaErbanová Marcela
11.SVNSloveniaPonomarenko Grega
12.ZSMSZSMS, PolandPlocienniczak Joanna

Späť na zoznam podujatí 2010
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Nedávne a najbližšie podujatia
I. KP seniori + testovanie juniori a kadeti
27.04.2024 | Bratislava, Zemník
M-SR dlhé trate
04.05.2024 | Piešťany, Váh-Slňava
Jungov memoriál
11.05.2024 | Štúrovo, Lodenica pod mostom Márie Valérie
Rudno Cup, 9. ročník
18.05.2024 | Nitrianske Rudno, Priehrada
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.