Táto stránka využíva cookies na individuálne nastavenie služieb a zobrazenia obsahu a reklamy. Táto stránka môže obsahovať aj cookies tretích strán. Zotrvaním alebo pokračovaním na stránke, vyjadrujete súhlas s ukladaním cookies vo Vašom zariadení.
Memoriál Milana Rosu, SP maratón 1. kolo, SP veteráni 1. kolo |
24.04.2010
sobota, 24.04.2010 | |||||
---|---|---|---|---|---|
#1 | 4,2 km | K1 chlapci 14 | 10:30 | ||
#2 | 4,2 km | K1 chlapci 13 | 10:30 | ||
#3 | 4,2 km | K1 dievčatá 14 | 10:35 | ||
#4 | 4,2 km | K1 dievčatá 13 | 10:35 | ||
#5 | 4,2 km | C1 chlapci 14 | 10:40 | ||
#6 | 4,2 km | C1 chlapci 13 | 10:40 | ||
#7 | 25,2 km | K1 muži | 11:15 | ||
#8 | 16,8 km | K1 juniori | 11:15 | ||
#9 | 21,0 km | C1 muži | 11:20 | ||
#10 | 16,8 km | C1 juniori | 11:20 | ||
#11 | 21,0 km | K1 ženy | 11:25 | ||
#12 | 16,8 km | K1 juniorky | 11:25 | ||
#13 | 12,6 km | K1 veteráni I | 11:30 | ||
#14 | 12,6 km | K1 veteráni II | 11:30 | ||
#15 | 12,6 km | K1 veteráni III | 11:30 | ||
#16 | 12,6 km | C1 veteráni I | 11:30 | ||
#17 | 12,6 km | C1 veteráni II | 11:30 | ||
#18 | 12,6 km | C1 veteráni III | 11:30 | ||
#19 | 12,6 km | K1 veteránky I | 11:30 | ||
#20 | 12,6 km | K1 veteránky II | 11:30 | ||
#21 | 12,6 km | K1 veteránky III | 11:30 | ||
#22 | 12,6 km | K1 kadeti | 11:35 | ||
#23 | 12,6 km | C1 kadeti | 11:40 | ||
#24 | 12,6 km | K1 kadetky | 11:45 | ||
Vyhlasovanie víťazov. | 13:45 |
Hlavný rozhodca: | Haviar Michal |
---|---|
Zást. hl. rozh: | Kováč Andrej |
Zvolení do výboru: | Vass Gejza, Hagara Ľubomír, Bugár Imrich |
1. | DKB | Dunajklub Kamzík Bratislava | Fiedler Milan |
2. | DUN | Vodácky klub Dunajčík Bratislava | Klimová Lubica |
3. | GYO | Györ HUN | Salga Istvan |
4. | INT | Kanoistický klub Inter - SC, s r.o. | Bugár Imrich |
5. | KOM | Kajak kanoe klub Komárno | Bukovský Tibor |
6. | NOV | Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky | Hagara Ľubomír |
7. | PIE | TJ Sĺňava Piešťany, kanoistický oddiel | Rusnák Ján |
8. | PIS | Písek CZE | Zástěra Tomáš |
9. | SZV | Szolnok HUN | Erdős Krisztina |
10. | TAT | VK Tatran REALIZ KVS Bratislava | Wiebauer Andrej |
11. | TOL | Tolnatext Kajak - Kenu Club HUN | Balazs Barina |
12. | UKB | Slávia UK Bratislava | Matocha Ján |
13. | VIN | KRK Vinohrady Bratislava | Nikolov Nikola |
14. | ŠAM | Kajak canoe klub Šamorín | Vass Gejza |
15. | ŠKP | Športový klub polície Bratislava | Bobková Jana |
16. | ŠTU | TJ Dunaj Štúrovo | Fulop Tibor |