Zoznam športových podujatí na rok 2004.

JANUÁR

SOV | 14.01.2004 15:11:45

26.12.-5.1. - HOKEJ: MS do 20 rokov - Helsinki, Hämeenlinna (Fín.)

26.12.-5.1. - HOKEJ: Viking Cup hráčov do 18 rokov - Winnipeg (Kanada)

28.12.-3.1. - HOKEJ: A-skupina II. divízie MS do 20 rokov - Sosnowiec (Poľ.)

1. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Garmisch-Partenkirchen (Nem.) K-115

2. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Reit im Winkl (Nem.) - šprint (skok na mostíku K-90/beh na 7,5 km)

2. - CYKLOKROS: Preteky II. kategórie UCI - Sint-Nikllaas (Belg.)

3. - ATLETIKA: Kros IAAF - Newcastle (V. Brit.)

3. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Klagenfurt (Rak.) - skoky

3.-4. - HÁDZANÁ: Liga majstrov žien - základné skupiny

3.-4. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Flachau (Rak.) - slalom, obrovský slalom

3.-5. - SANE: 39. majstrovstvá Európy - Oberhof (Nem.)

3.-10. - TENIS: Hopmanov pohár v Perthe (1 mil. AUD)

4. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Schonach (Nem.) - individuálne preteky (skoky na mostíku K-90/beh na 15 km)

4. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Innsbruck (Rak.) K-120

4.-5. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - ženy - Megeve (Fr.) - slalom, super G

5.-6. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Bad Gastein (Rak.) - PSL, SBX

5.-10. - VOLEJBAL: Olympijská kvalifikácia - ženy - Baku (Azerb.)

5.-10. - VOLEJBAL: Olympijská kvalifikácia - muži - Lipsko (Nem.)

5.-11. - HOKEJ: B-skupina II. divízie MS do 20 rokov - Kaunas, Elektrenai (Litva)

5.-11. - HOKEJ: III. divízia MS do 20 rokov - Sofia (Bulh.)

5.-11. - TENIS: Turnaj ATP v Dohe (1 mil. USD)

5.-11. - TENIS: Turnaj ATP v Adelaide (380 000 USD)

5.-11. - TENIS: Turnaj ATP v Chennai (380 000 USD)

5.-11. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Gold Coaste (170 000 USD)

5.-11. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Aucklande (140 000 USD)

6. - BEH NA LYŽIACH: SP - Falun (Švéd.) - skiatlon mužov a žien

6. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Bischofshofen (Rak.) K-120

6.-7. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Tarvisio (Tal.)

7.-8. - AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár - Les Contamines (Fr.) - U-rampa, kros

7.-10. - STREĽBA: RIAC 2004, Luxemburg City Cup - Luxemburg

7.-11. - BIATLON: SP - 4. kolo - Pokljuka (Slovinsko)

8.-11. - HOKEJ: Superfinále Kontinentálneho pohára - Gomeľ

9.-11. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá Európy - Heerenveen (Hol.)

9.-11. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá sveta juniorov - Peking (Čína)

9.-11. - STREĽBA: VC Thuringen - Suhl

10. - ATLETIKA: Kros IAAF - Belfast

10. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Seefeld (Rak.) - šprint (skok na mostíku K-90/beh na 7,5 km)

10. - BEH NA LYŽIACH: SP - Otepää (Est.) - ženy 15 km, muži 30 km klasickou technikou s hromadným štartom

10. - SKIALPINIZMUS: Stredoeurópsky pohár (1. kolo) - Slovenský pohár (1. kolo) - Pec pod Sněžkou (ČR)

10. - SKIALPINIZMUS: Svetový pohár - 1. kolo - Belluno (Tal.) - dvojice

10.-11. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Liberec (ČR) K-120

10.-11. - AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár - Tremblant (Kan.) - moguls, skoky

10.-11. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Villach (Rak.)

10.-11. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Alpe d´Huez (Fr.) - PGS, SBX

10.-11. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - ženy - Veysonnaz (Švajč.) - zjazd, super G

10.-11. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Chamonix (Fr.) - zjazd, slalom, kombinácia

10.-11. - HÁDZANÁ: Liga majstrov žien - základné skupiny

10.-11. - STREĽBA: GP Nisa - Liberec

11. - BEH NA LYŽIACH: SP - Otepää (Est.) - ženy štafety na 4x5 km, muži štafety na 4x10 km

11. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Seefeld (Rak.) - individuálne preteky (skoky na mostíku K-90/beh na 15 km)

11. - AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár - Pozza di Fassa (Tal.) - kros

12. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Chamonix (Fr.)

12.-14. - STREĽBA: VC Mníchova - bežiaci terč

12.-18. - TENIS: Turnaj ATP v Sydney (380 000 USD)

12.-18. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Sydney (585 000 USD)

12.-18. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Hobarte (110 000 USD)

12.-18. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Canberre (110 000 USD)

13.-14. - PLÁVANIE: Svetový pohár 2003/04 - 4. kolo - Štokholm (Švéd.)

13.-18. - BOX: Bocskai Cup - medzinárodný turnaj mužov - Debrecín (Maď.)

14. - HÁDZANÁ: I. fáza kvalifikácie MS 2005 - 3. skupina - Holandsko - Slovensko (Emmen, 19.30)

14.-18. - BIATLON: SP - 5. kolo - Ruhpolding (Nem.)

15. - BOBY: Európsky pohár - 4. kolo - St. Moritz (Švajč.) - dvojboby

15.-18. - STREĽBA: VC Plzne

16. - BOBY: Majstrovstvá Európy a Svetový pohár - 5. kolo - La Plagne (Fr.) - dvojboby

16. - SANE: Challenge Cup - 3. kolo - Winterberg (Nem.)

16.-17. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Arosa (Švajč.) - PGS, SBX

16.-18. - AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár - Lake Placid (USA) - moguls, skoky

16.-18. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá Európy - Zoetermeer (Hol.)

16.-18. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - ženy - Cortina d“Ampezzo (Tal.) - zjazd 2x, super G

16.-18. - POZEMNÝ HOKEJ: B-divízia ME v halovom hokeji juniorov - Viedeň (Rak.)

17. - AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár - Laax (Švajč.) - kros

17. - BEH NA LYŽIACH: SP - Nové Mesto na Morave - ženy 10 km, muži 15 km klasickou technikou

17. - BOBY: Majstrovstvá Európy a Svetový pohár - 5. kolo - La Plagne (Fr.) - štvorboby

17. - HÁDZANÁ: Pohár EHF žien - 3. kolo - BSV Buxtehude (Nem.) - Iuventa Michalovce - odveta (16.30)

17.-18. - HÁDZANÁ: Liga majstrov žien - základné skupiny

17.-18. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta v šprintoch - Nagano (Jap.)

17.-18. - PLÁVANIE: Svetový pohár 2003/04 - 5. kolo - Berlín (Nem.)

17.-18. - SANE: Svetový pohár - 6. kolo - Winterberg (Nem.)

17.-18. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Braunlage-Schierke (Nem.)

17.-18. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Zakopane (Poľ.) K-120 (17.1. - večerné preteky)

17.-18. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Wengen (Švajč.) - zjazd, slalom

18. - ATLETIKA: Kros IAAF - Sevilla

18. - CYKLOKROS: 5. kolo Svetového pohára - Nommay (Fr.)

18. - HÁDZANÁ: Pohár EHF žien - 3. kolo - Viborg HK A/S (Dán.) - Slovan Duslo Šaľa - odveta (15.00)

18. - BEH NA LYŽIACH: SP - Nové Mesto na Morave - šprint mužov a žien voľnou technikou

18. - BOBY: Európsky pohár - 4. kolo - St. Moritz (Švajč.) - štvorboby

19.-24. - CURLING: Majstrovstvá sveta - Sursee (Švajč.)

19.-25. - KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá štyroch kontinentov - Hamilton (Kan.)

19.1.-1.2. - TENIS: Australian Open v Melbourne (dotácia 18,18 mil. AUD)

21. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Harrachov (ČR)

21.-22. - PLÁVANIE: Svetový pohár 2003/04 - 6. kolo - Moskva (Rus.)

21.-24. - STREĽBA: 12. ročník Baltic Cupu - Aarhus (Dán.)

21.-25. - BIATLON: SP - 6. kolo - Anterselva (Tal.)

22. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Hakuba (Jap.) K-120 (večerné preteky)

22.-25 - STOLNÝ TENIS: Pro Tour Croatia Open - Záhreb

22.1.-1.2. - HÁDZANÁ: ME mužov - Slovinsko

23. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Najoro (Jap.) - individuálne preteky (skoky na mostíku K-90/beh na 15 km)

23.-24. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Kreischberg (Rak.) - U-rampa, skoky

23.-25. - SANE: Svetový pohár - 7. kolo - Igls (Rak.)

23.-25. - STOLNÝ TENIS: Top 12 juniorov - Le Creusot (Fr.)

23.-25. - POZEMNÝ HOKEJ: B-divízia ME v halovom hokeji žien - Padova (Tal.)

23.-25. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Kitzbühel (Rak.) - zjazd, slalom, super G, kombinácia

24. - BOBY: Svetový pohár - 6. kolo - St. Moritz (Švajč.) - dvojboby

24. - SKIALPINIZMUS: Svetový pohár - 2. kolo - Morgins (Švajč.) - jednotlivci

24.-25. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Karpacz (Poľ.)

24.-25. - AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár - Fernie (Kan.) - dual moguls, skoky

24.-25. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE: 6. preteky Svetového pohára - Harbin (Čína)

24.-25. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Hungarian Open - Szeged (Maď.)

24.-25. - SNOUBORDING: Slovenský pohár - 3. kolo - Kavečany - SBX

24.-25. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Sapporo-Okura (Jap.) K-120 (24.1. - večerné preteky)

24.-25. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - ženy - Maribor (Slovin.) - slalom, obrovský slalom

25. - HÁDZANÁ: I. fáza kvalifikácie MS 2005 - 3. skupina - Bosna a Hercegovina - Slovensko (Gračanica, 20.15)

25. - BOBY: Svetový pohár - 6. kolo - St. Moritz (Švajč.) - štvorboby

25. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Sapporo (Jap.) - preteky s hromadným štartom (beh na 10 km/skoky na mostíku K-120)

25. - BEH NA LYŽIACH: SP - Marcialonga (Tal.) ženy i muži 70 km klasickou technikou s hromadným štartom

25.1.-1.2. - VODNÉ PÓLO: Olympijská kvalifikácia - muži - Rio de Janeiro (Braz.)

27. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Sapporo (Jap.) - šprint (skok na mostíku K-120/beh na 7,5 km)

27. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Schladming (Rak.) - slalom

28.-31. - STREĽBA: VC Mníchova - vzduchové disciplíny

29. - BOBY: Európsky pohár - 5. kolo - Igls (Rak.) - dvojboby

29.1.-1.2. - STOLNÝ TENIS: Pro Tour Greek Open - Atény

30. - SANE: Challenge Cup - 4. kolo - Königssee (Nem.)

30.-31. - AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár - Deer Valley (USA) - moguls, dual moguls, skoky

30.-31. - PLÁVANIE: Svetový pohár 2003/04 - 7. kolo - New York (USA)

30.1.-1.2. - SANE: 19. majstrovstvá sveta juniorov - Calgary (Kan.)

30.1.-8.2. - SOFTBAL: Majstrovstvá sveta mužov - Nový Zéland

31. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - Stuttgart

31. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Mníchov (Nem.) – skoky

31. - AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár - Špindlerův Mlýn (ČR) - kros

31. - BOBY: Svetový pohár - 7. kolo - Cortina d´Ampezzo (Tal.) - dvojboby

31.1.-1.2. - SANE: Svetový pohár - 8. kolo - Königssee (Nem.)

31.1.-1.2. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - ženy - Haus/Enstal (Rak.) - zjazd, super G

31.1.-1.2. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Ga-Pa (Nem.) - zjazd, super G

31.1.-1.2. - CYKLOKROS: Majstrovstvá sveta - Pont-Chateau (Fr.)

FEBRUÁR

1. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - Moskva

1. - ATLETIKA: Kros IAAF - Tourcoing (Fr.)

1. - BOBY: Svetový pohár - 7. kolo - Cortina d´Ampezzo (Tal.) - štvorboby

1. - BOBY: Európsky pohár - 5. kolo - Igls (Rak.) - štvorboby

2.-8. - KLASICKÉ LYŽOVANIE: MSJ - Stryn (Nór.)

2.-8. HOKEJ: Prípravné zápasy hráčov do 17 rokov v Nemecku: SR - Švajčiarsko, SR - Nemecko

2.-8. - KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá Európy - Budapešť (Maď.)

2.-8. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Tokiu (1,3 mil. USD)

3. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Maribor (Slovin.) - PGS

4.-7. - STREĽBA: InterShoot Den Haag 2004 - Haag (Hol.)

5. - BOBY: Majstrovstvá sveta juniorov - Cortina d´Ampezzo (Tal.) - dvojboby

5.-8. - HOKEJ: Turnaj štyroch družstiev do 16 rokov (Švajčiarsko) - účastníci: 2x Švajčiarsko, 2x Slovensko

6. - BEH NA LYŽIACH: SP - La Clusaz (Fr.) - ženy 10 km, muži 15 km voľnou technikou

6. - HOKEJ: Škoda Cup v Bazileji: Nemecko - Kanada (15.45), Slovensko - Švajčiarsko (19.30)

6. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - New York

6.-8. - MOTORIZMUS: MS v rely - Švédsko

6.-8. - PLÁVANIE: Svetový pohár 2003/04 - 8. kolo - Rio de Janeiro (Braz.)

6.-8. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta vo viacbojoch - Hamar (Nór.)

6.-8. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: 5. preteky Svetového pohára - Mladá Boleslav (ČR)

6.-8. - TENIS: Davisov pohár: zápasy 1. kola svetovej skupiny

7. - BEH NA LYŽIACH: SP - La Clusaz (Fr.) - ženy štafety na 4x5 km, muži štafety na 4x10 km

7. - HOKEJ: Škoda Cup v Bazileji: Švajčiarsko - Nemecko (15.30), Kanada - Slovensko (19.30)

7.-8. - HOKEJ: Zápas hviezd NHL - St. Paul (USA)

7.-8. - HÁDZANÁ: Liga majstrov žien - základné skupiny

7.-8. - STOLNÝ TENIS: Top 12 - Frankfurt (Nem.)

7.-8. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Oberstdorf (Nem.) K-185

7.-8. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Berchtesgaden (Nem.) - PGS, SBX

7.-8. - SNOUBORDING: Preteky FIS - Tále (SR) - PSL, GS

7.-8. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - ženy - Region Arber (Nem.) - slalom, obrovský slalom

7.-8. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Adelboden (Švajč.) - slalom, obrovský slalom

8. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - Gent (Belg.)

8. - ATLETIKA: Kros IAAF - Loule (Portug.)

8. - BOBY: Majstrovstvá sveta juniorov - Cortina d´Ampezzo (Tal.) - štvorboby

8. - AMERICKÝ FUTBAL: Zápas hviezd NFL - Hawaj (USA)

8. - SKIALPINIZMUS: Svetový pohár - 3. kolo - Le Grand Bornand (Fr.) - dvojice

8. - HOKEJ: Škoda Cup v Bazileji: Nemecko - Slovensko (12.00), Švajčiarsko - Kanada (15.45)

9.-15. - TENIS: Turnaj ATP v Miláne (375 750 eur)

9.-15. - TENIS: Turnaj ATP v San Jose (380 000 USD)

9.-15. - TENIS: Turnaj ATP vo Viňa del Mar (333 000 USD)

9.-15. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Paríži (585 000 USD)

11. - SNOUBORDING: Majstrovstvá sveta juniorov - Klínovec (ČR) - PGS

12. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Melbourne (Austr.)

12. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - Štokholm

12. - SNOUBORDING: Majstrovstvá sveta juniorov - Oberwiesenthal (Nem.) - skoky

12. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Iijama (Jap.)

13. - SNOUBORDING: Majstrovstvá sveta juniorov - Klínovec (ČR) - U-rampa

13. - BEH NA LYŽIACH: SP - Oberstdorf (Nem.) - skiatlon muži

13.-15. - KARATE: ME juniorov a kadetov - Rijeka (Chorv.)

13.-15. - DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: 1. preteky Svetového pohára - Moskva (Rus.)

13.-15. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finálové 6. preteky Svetového pohára - Bormio (Tal.)

13.-15. - SANE: 37. majstrovstvá sveta - Nagano (Jap.)

13.-15. - TENIS: Halové ME družstiev do 14 a 16 rokov, kvalifikačné skupiny

14. - ATLETIKA: EP v hale - Lipsko (Nem.)

14. - ATLETIKA: Kros IAAF - Nairobi (Keňa)

14. - BEH NA LYŽIACH: SP - Oberstdorf (Nem.) - skiatlon ženy

14. - BOBY: Svetový pohár - 8. kolo - Igls (Rak.) - dvojboby

14. - SNOUBORDING: Majstrovstvá sveta juniorov - Oberwiesenthal (Nem.) - SBX

14. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Nozawa Onsen (Jap.)

14. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Oberstdorf (Nem.) - súťaž družstiev (skoky na mostíku K-120/štafeta na 3x5 km)

14. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Oberstdorf (Nem.) - šprint (skok na mostíku K-120/beh na 7,5 km)

14.-15. - AKROBATICKÉ LYŽOVANIE: Svetový pohár - Inawaširo (Jap.) - moguls, dual

14.-15. - BASKETBAL: Zápas hviezd NBA - Los Angeles (USA)

14.-15. - HÁDZANÁ: Liga majstrov žien - základné skupiny

14.-15. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - muži - štvrťfinále - prvé zápasy

14.-15. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE: 7. preteky Svetového pohára - Collalbo (Tal.)

14.-15. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Five Towers Cup - Pécs (Maď.)

14.-15. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Willingen (Nem.) K-130 (15.2. - súťaž družstiev)

14.-15. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - St. Anton (Rak.) - zjazd, slalom

14.-15. - ZÁPASENIE: Kvalifikačný turnaj voľnoštýliarov o postup na OH 2004 - Sofia

15. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - Karlsruhe (Nem.)

15. - ATLETIKA: Kros IAAF - Diekirch (Lux.)

15. - ATLETIKA: Kros IAAF - Čiba (Jap.)

15. - BEH NA LYŽIACH: SP - Oberstdorf (Nem.) - tímšprint (dvojice) mužov a žien voľnou technikou

15. - BOBY: Svetový pohár - 8. kolo - Igls (Rak.) - štvorboby

15. - CYKLOKROS: 6. kolo Svetového pohára - Pijnacker (Hol.)

16.-17. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Hakuba (Jap.)

16.-22. - TENIS: Turnaj ATP v Memphise (690 000 USD)

16.-22. - TENIS: Turnaj ATP v Rotterdame (866 750 eur)

16.-22. - TENIS: Turnaj ATP v Buenos Aires (380 000 USD)

16.-22. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Antverpách (585 000 USD)

16.-22. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Memphise (190 000 USD)

17. - STOLNÝ TENIS: Kvalifikácia ME - ženy - B-skupina "Premier Division" Chorvátsko - Slovensko

17.-18. - FUTBAL: Asociačný termín FIFA pre priateľské zápasy

18. - BEH NA LYŽIACH: SP - Štokholm (Švéd.) - šprint mužov a žien klasickou technikou

18.-22. - SKOKY DO VODY: 14. ročník Svetového pohára - Atény (Gr.)

18.-29. - BOX: Majstrovstvá Európy mužov /zároveň aj olympijská kvalifikácia/ - Pula (Chorv.)

19.-27. - STOLNÝ TENIS: Svetový pohár - Bangkok (Thaj.)

20. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - Birmingham

20. - SKOKY NA LYŽIACH: MS v letoch na lyžiach - Planica (Slovin.) - K-185 - súťaž jednotlivcov

20.-21. - KARATE: Svetový pohár detí, mládeže a dospelých - Eger (Maď.)

20.-21. - BOBY: Majstrovstvá sveta žien - Königssee (Nem.) - dvojboby

20.-22. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Sapporo-Makomanai (Jap.) - PGS, PSL, U-rampa

20.-22. - POZEMNÝ HOKEJ: C-divízia PEM v halovom hokeji mužov - Loughborough (Angl.)

20.-22. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE: 8. preteky Svetového pohára - Inzell (Nem.)

20.-22. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov - Roseville (USA)

20.-22. - SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: XI. ročník Synchro Akwawit Cup - Lezno (Poľ.)

21. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Liberec (ČR) - šprint (skok na mostíku K-120/beh na 7,5 km)

21. - SKOKY NA LYŽIACH: MS v letoch na lyžiach - Planica (Slovin.) - K-185 - súťaž jednotlivcov

21. - BEH NA LYŽIACH: SP - Umea (Švéd.) - ženy 10 km, muži 15 km klasickou technikou

21.-22. - BOBY: Majstrovstvá sveta - Königssee (Nem.) - dvojboby

21.-22. - HÁDZANÁ: Liga majstrov žien - základné skupiny

21.-22. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - muži - štvrťfinále - odvety

21.-22. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - ženy - Are (Švéd.) - obrovský slalom, super G

22. - BEH NA LYŽIACH: SP - Umea (Švéd.) - ženy štafety na 4x5 km, muži štafety na 4x10 km

22. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Liberec (ČR) - individuálne preteky (skoky na mostíku K-120/beh na 15 km)

22. - SKOKY NA LYŽIACH: MS v letoch na lyžiach - Planica (Slovin.) - K-185 - súťaž družstiev

22. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - Atény

23. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - Budapešť

23.-29. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Tréningový týždeň na olympijskom kanáli v Aténach (Gr.)

23.-29. - VODNÉ PÓLO: Olympijská kvalifikácia - ženy - Imperia (Tal.)

23.-29. - TENIS: Turnaj ATP v Marseille (593 750 eur)

23.-29. - TENIS: Turnaj ATP v Costa do Sauipe (380 000 USD)

23.-29. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Dubaji (585 000 USD)

23.-29. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Bogote (170 000 USD)

24.-25. - FUTBAL: Liga majstrov - osemfinále, prvé zápasy

26. - BEH NA LYŽIACH: SP - Drammen (Nór.) - šprint mužov a žien klasickou technikou

26. - FUTBAL: Pohár UEFA - 3. kolo, prvé zápasy

26.-28. - SNOUBORDING: Svetový pohár - Niigata Joecu-kokusai (Jap.) - SBX, U-rampa

27.-29. - BIATLON: SP - 7. kolo - Lake Placid (USA)

27.-29. - OLYMPIJSKÉ: Zasadnutie exekutívy - Atény (Gr.)

27.-29. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE: Finálové 9. preteky Svetového pohára - Heerenveen (Hol.)

27.-29. - POZEMNÝ HOKEJ: B-divízia PEM v halovom hokeji žien - Wettingen (Švajč.)

27.-29. - TENIS: Halové ME družstiev do 14 a 16 rokov, finálová skupina

28. - ATLETIKA: Halový míting IAAF - Lievin (Fr.)

28. - BEH NA LYŽIACH: SP - Oslo (Nór.) - ženy 30 km, muži 50 km voľnou technikou

28. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Oslo (Nór.) - šprint (skok na mostíku K-115/beh na 7,5 km)

28. - SKIALPINIZMUS: Svetový pohár - 4. kolo - Envalira (Andorra) - jednotlivci

28.-29. - BOBY: Majstrovstvá sveta - Königssee (Nem.) - štvorboby

28.-29. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Salt Lake City (USA) K-120

28.-29. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - ženy - Levi (Fín.) - slalom 2x

28.-29. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Kranjska Gora (Slovin.) - slalom, obrovský slalom

28.-29. - ZÁPASENIE: Kvalifikačný turnaj v grécko-rímskom štýle o postup na OH 2004 - Novi Sad

28.2.-7.3. - STREĽBA: Svetový pohár - Sydney (Austr.)

29. - CYKLISTIKA: 1. preteky Svetového pohára žien - Geelong (Austr.)

29. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Oslo (Nór.) - individuálne preteky (skoky na mostíku K-115/beh na 15 km)

30.-1.2. - SANE: 19. majstrovstvá sveta juniorov - Calgary (Kan.)

31.-1.2. - SANE: Svetový pohár - 8. kolo - Königssee (Nem.)

MAREC

1.-7. - STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá sveta družstiev - Doha (Katar)

1.-7. - KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov - Haag (Hol.)

1.-7. - HOKEJ: B-skupina II. divízie MS do 18 rokov - Kaunas, Elektrenai (Litva)

1.-7. - TENIS: Turnaj ATP v Dubaji (1 mil. USD)

1.-7. - TENIS: Turnaj ATP v Acapulcu (690 000 USD)

1.-7. - TENIS: Turnaj ATP v Scottsdale (380 000 USD)

1.-7. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Dohe (600 000 USD)

1.-7. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Acapulcu (200 000 USD)

2.-6. - SKIALPINIZMUS: Majstrovstvá sveta - Baqueira (Šp.)

3. - FUTBAL: Pohár UEFA - 3. kolo, odvety

3.-6. - BIATLON: SP - 8. kolo - Fort Kent (USA)

5. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Lahti (Fín.) - šprint (skok na mostíku K-116/beh na 7,5 km)

5. - BEH NA LYŽIACH: SP - Lahti (Fín.) - šprint mužov a žien voľnou technikou

5.-7. - ATLETIKA: Halové MS - Budapešť

5.-7. - ŠP. GYMNASTIKA: Svetový pohár - Turnaj majstrov - muži, ženy - Cottbus (Nem.)

6. - BEH NA LYŽIACH: SP - Lahti (Fín.) - tímšprint (dvojice) mužov a žien klasickou technikou

6. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - Lahti (Fín.) - individuálne preteky (skoky na mostíku K-116/beh na 15 km)

6.-7. - PLÁVANIE: Axis Cup - Jihlava (ČR, 25m)

6.-7. - ZÁPASENIE: Medzinárodný turnaj vo voľnom štýle - Atény

6.-7. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Klingenthal (Nem.)

6.-7. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Lahti (Fín.) K-116 (6.3. - súťaž družstiev, večerné preteky)

6.-7. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Kvitfjell (Nór.) - zjazd, super G

6.-7. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Finále Stredoeurópskeho pohára - Maple Cupu - Bialystok (Poľ.)

6.-14. - HOKEJ: III. divízia MS do 18 rokov - Sofia (Bulh.)

7. - ATLETIKA: Kros IAAF - San Vittore (Tal.)

7. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Austrálie, Melbourne

8.-21. - TENIS: Turnaj ATP Masters Series v Indian Wells (2 779 600 USD)

8.-21. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Indian Wells (2,1 mil. USD)

9.-10. - FUTBAL: Liga majstrov - osemfinále, odvety

10. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Kuopio (Fín.) K-120 (večerné preteky)

10.-14. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - ženy - Sestriere (Tal.) - zjazd, slalom, obrovský slalom, super G

10.-14. - ZJ. LYŽOVANIE: SP - muži - Sestriere (Tal.) - zjazd, slalom, obrovský slalom, super G

11. - FUTBAL: Pohár UEFA - osemfinále, prvé zápasy

11.-14. - BIATLON: Finále SP - 9. kolo - Holmenkollen (Nór.)

11.-14. - SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Európsky pohár - Kuopio (Fín.)

12. - BEH NA LYŽIACH: SP - Pragelato (Tal. - olympijský región) - šprint mužov a žien voľnou technikou

12. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Lillehammer (Nór.) K-120 (večerné preteky)

12.-14. - MOTORIZMUS: MS v rely - Mexiko

12.-14. - STREĽBA: Interliga - brokové disciplíny - Pragersko (Slovin.)

12.-14. - DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: 2. preteky Svetového pohára - Aguascalientes (Mex.)

12.-14. - KARATE: Dutch Open - medzinárodný turnaj - Rotterdam (Hol.)

13. - BEH NA LYŽIACH: SP - Pragelato (Tal. - olympijský región) - ženy 15 km voľnou technikou

13.-14. - VODNÉ PÓLO: Pohár LEN - semifinále - prvé zápasy

13.-14. - ZÁPASENIE: Kvalifikačný turnaj v grécko-rímskom štýle o postup na OH 2004 - Taškent

13.-14. - ATLETIKA: Zimné ME vrhačov - Malta

13.-14. - SEV. KOMBINÁCIA: SP - B-kategória - Zakopane (Poľ.)

13.-14. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá sveta družstiev - Petrohrad (Rus.)

13.-14. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - ženy - štvrťfinále - prvé zápasy

13.-14. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - muži - semifinále - prvé zápasy

13.-21. - ŠP. GYMNASTIKA: Predolympijský turnaj - Atény (Gr.)

14. - BEH NA LYŽIACH: SP - Pragelato (Tal. - olympijský región) - muži 30 km voľnou technikou

14. - SKOKY NA LYŽIACH: SP - Oslo (Nór.) K-115 - finálové preteky

14.-20. - HOKEJ: I. divízia majstrovstiev sveta žien - Ventspils (Litva)

14.-20. - HOKEJ: II. divízia majstrovstiev sveta žien - Vipiteno-Sterzing (Tal.)

15.-21. - STREĽBA: ISAS 2004 - Dortmund (Nem.)

16.-21. - HOKEJ: III. divízie majstrovstiev sveta - Reykjavik (Island)

19.-21. - RÝCHLOKORČUĽOVANIE NA KRÁTKEJ DRÁHE: Majstrovstvá sveta - Göteborg (Švéd.)

20. - CYKLISTIKA: 1. preteky Svetového pohára mužov - Miláno - San Remo (Tal.)

20. - CYKLISTIKA: 2. preteky Svetového pohára žien - Primavera Rosa (Tal.)

20. - SKIALPINIZMUS: Svetový pohár - 5. kolo - Salt Lake City (USA) - jednotlivci

20.-21. - ATLETIKA: MS v krose - Brusel

20.-21. - ATLETIKA: Chodecký míting IAAF - Tijuana (Mex.)

20.-21. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - ženy - štvrťfinále - odvety

20.-21. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - muži - semifinále - odvety

20.-21. - ZÁPASENIE: Medzinárodný turnaj vo voľnom štýle - Siedlice

21. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Malajzie, Sepang

21.-28. - HOKEJ: III. divízia majstrovstiev sveta žien - Maribor (Slovin.)

22.-28. - KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta - Dortmund (Nem.)

22.-28. - STREĽBA: ME - vzduchové disciplíny - Györ (Maď.)

22.-29. - STREĽBA: VC Cypru - Limassol (Cyp.)

22.3.-4.4. - TENIS: Turnaj ATP Masters Series v Miami (3 450 000 USD)

22.3.-4.4. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Miami (2 960 000 USD)

23.-24. - FUTBAL: Liga majstrov - štvrťfinále, prvé zápasy

25. - FUTBAL: Pohár UEFA - osemfinále, odvety

26.-27. - KICKBOX: Austria Open - medzinárodný turnaj - Graz (Rak.)

26.-28. - STREĽBA: GP Beretta - Pragersko (Slovin.)

27. - ŠP. GYMNASTIKA: Rakúsko-Česko-Slovensko - medzištátne trojstretnutie žien - Rakúsko (dejisko ešte nie je určené)

27.-28. - VODNÉ PÓLO: Pohár LEN - semifinále - odvety

27.3.-2.4. - HOKEJ: A-skupina I. divízie MS do 18 rokov - Amstetten (Rak.)

28. - CYKLISTIKA: Preteky Brno - Veľká Bíteš - Brno (ČR)

28. - CYKLISTIKA: 3. preteky Svetového pohára žien - Leon (Šp.)

28.3.-3.4. - HOKEJ: A-skupina II. divízie MS do 18 rokov - Debrecín (Maď.)

29.3.-4.4. - HOKEJ: B-skupina I. divízie MS do 18 rokov - Asiago (Tal.)

29.3.-5.4. - BOX: Kvalifikačný turnaj mužov o postup na OH 2004 - Plovdiv (Bulh.)

29.3.-5.4. - BOX: Kvalifikačný turnaj mužov o postup na OH 2004 - Varšava (Poľ.)

30.-31. - FUTBAL: Asociačný termín FIFA pre priateľské zápasy

30.3.-4.4. - STREĽBA: GP Marocchi - Belehrad (Srb. a Č. Hora)

30.3.-6.4. - HOKEJ: Majstrovstvá sveta žien - Halifax, Dartmouth (Kan.)

APRÍL

??? - ŠP. GYMNASTIKA: Medzinárodné preteky - Ploješť (Rum.) - termín ešte nie je určený

1.-4. - KRASOKORČUĽOVANIE: Majstrovstvá sveta v synchronizovanom krasokorčuľovaní - Záhreb (Chorv.)

2.-4. - HOKEJ: 2 prípravné zápasy ČR „16“ - SR „16“

2.-4. - HOKEJ: Turnaj piatich krajín do 19 rokov (Petrohrad/Rus.) - účastníci: Slovensko, Česko, Fínsko, Švajčiarsko, Nemecko

2.-4. - KARATE: Italia Open - medzinárodný turnaj - Miláno (Tal.)

2.-4. - ŠP. GYMNASTIKA: Poľsko-Bielorusko-Švajčiarsko-Slovensko - medzištátne štvorstretnutie žien - Krakov (Poľ.)

2.-4. - VESLOVANIE: Medzinárodná regata - Piediluco (Tal.)

3. - ATLETIKA: Neoficiálne ME v behu na 10000 m - Maribor (Slovin.)

3. - ATLETIKA: Chodecký míting IAAF - Rio Maior (Portug.)

3.-4. - STOLNÝ TENIS: Európska olympijská kvalifikácia vo štvorhrách - Ludwigshafen (Nem.)

3.-4. - PLÁVANIE: Veľká cena Ostravy - Ostrava (ČR, 50m)

4. - ATLETIKA: Maratón - Rotterdam

4. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Bahrajnu, Bahrajn

4. - CYKLISTIKA: 2. preteky Svetového pohára mužov - Okolo Flámska (Belg.)

4. - HOKEJ: Záver základnej časti NHL

5.-11. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Amelia Islande (585 000 USD)

5.-11. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Casablance (110 000 USD)

6.-7. - FUTBAL: Liga majstrov - štvrťfinále, odvety

7. - HOKEJ: Začiatok bojov o Stanleyho pohár

8. - FUTBAL: Pohár UEFA - štvrťfinále, prvé zápasy

8.-18. - HOKEJ: MS do 18 rokov - Minsk (Bielor.)

8.-18. - WINDSURFING: Majstrovstvá sveta v triede Mistral - Izmir (Tur.)

9.-11. - DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: 3. preteky Svetového pohára - Manchester (V. Brit.)

9.-11. - VESLOVANIE: Medzinárodná regata - Záhreb (Chorv.)

9.-11. - TENIS: Davisov pohár - 2. kolo euroafrickej zóny: JAR - Slovensko

9.-11. - TENIS: Davisov pohár - zápasy štvrťfinále svetovej skupiny

9.-11. - HÁDZANÁ: Kvalifikácia ME 2004 hráčov 20 rokov - 6. skupina (v ČR) - Slovensko, Turecko, Bulharsko, Česko

9.-11. - HÁDZANÁ: Kvalifikácia ME 2004 hráčok do 19 rokov - 5. skupina (na Islande) - Slovensko, Dánsko, Ukrajina, Island

10.-11. - ZÁPASENIE: ME seniorov v grécko-rímskom štýle a žien vo voľnom štýle - Haparanda (Švéd.)

10.-12. - VODNÉ PÓLO: Medzinárodný turnaj juniorov - Chalons on Champagne (Fr.)

10.-19. - STREĽBA: Svetový pohár - brokové disciplíny - Káhira (Eg.)

11. - CYKLISTIKA: 3. preteky Svetového pohára mužov - Paríž - Roubaix (Fr.)

12.-18. - HOKEJ: A-skupina I. divízie majstrovstiev sveta - Oslo (Nór.)

12.-18. - HOKEJ: B-skupina I. divízie majstrovstiev sveta - Gdansk (Poľ.)

12.-18. - HOKEJ: A-skupina II. divízie majstrovstiev sveta - Jaca (Šp.)

12.-18. - HOKEJ: B-skupina II. divízie majstrovstiev sveta - Elektrenai (Litva)

12.-18. - TENIS: Turnaj ATP v Estorile (519 750 USD)

12.-18. - TENIS: Turnaj ATP vo Valencii (494 750 eur)

12.-18. - TENIS: Turnaj ATP v Houstone (380 000 USD)

12.-18. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Charlestone (1,3 mil. USD)

12.-18. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Estorile (140 000 USD)

12.-23. - HOKEJ: MS do 18 rokov - Minsk (Bielorusko)

14. - BASKETBAL: Záver základnej časti NBA

14. - FUTBAL: Pohár UEFA - štvrťfinále, odvety

14. - VODNÉ PÓLO: Európska liga - štvrťfinále - prvé zápasy

14. - VODNÉ PÓLO: Pohár LEN - finále - prvý zápas

14.-15. - HOKEJ: 2 prípravné zápasy Lotyšsko - SR - bližšie neurčené miesto v Lotyšsku

14.-17. - BOX: Balaton Cup - medzinárodný turnaj juniorov EABA - Siófok (Maď.)

14.-19. - STREĽBA: Svetový pohár - Miláno (Tal.)

15.-18. - ŠP. GYMNASTIKA: Majstrovstvá Európy mužov a juniorov /družstvá, jednotlivci, náradia/ - Ľubľana (Slovin.)

15.-18. - SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Olympijská kvalifikácia - Atény (Gr.)

16.-18. - MOTORIZMUS: MS v rely - Nový Zéland

16.-24. - BEDMINTON: Majstrovstvá Európy - Ženeva (Švajč.)

17. - ŠP. GYMNASTIKA: Nemecko-Slovensko - medzištátne dvojstretnutie žien - Nemecko (dejisko ešte nie je určené)

17. - DIAĽKOVÉ PLÁVANIE: Veľká cena Pardubíc - Pardubice (ČR)

17. - SKIALPINIZMUS: Svetový pohár - 6. kolo - Bormio (Tal.) - dvojice

17.-18. - PLÁVANIE: Veľká cena Českých Budějovíc - České Budějovice (ČR, 50m)

17.-18. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - ženy - semifinále - prvé zápasy

17.-18. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - muži - finále - prvé zápasy

18. - CYKLISTIKA: 4. preteky Svetového pohára mužov - Amstel Gold Race (Hol.)

18. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - Veľká cena JAR, Welkom

18. - TRIATLON: Majstrovstvá Európy - Valencia

18. - ATLETIKA: Maratón - Londýn

19. - ATLETIKA: Maratón - Boston

19.-25. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: SP v slalome, 1. kolo+Olympijská kvalifikácia, 2. kolo - Atény (Gr.)

19.-25. - TENIS: Turnaj ATP Masters Series v Monte Carle (2 425 500 eur)

19.-26. - BOX: Kvalifikačný turnaj mužov o postup na OH 2004 - Baku (Azerb.)

19.-26. - BOX: Kvalifikačný turnaj mužov o postup na OH 2004 - Göteborg (Švéd.)

19.4.-1.5. - STREĽBA: Svetový pohár - Atény (Gr.)

20.-21. - FUTBAL: Liga majstrov - semifinále, prvé zápasy

21. - CYKLISTIKA: Preteky Valónsky šíp (Belg.)

21.-25. - SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy junioriek - Osvienčim (Poľ.)

21.-25. - SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy junioriek - Osvienčim (Poľ.)

22. - FUTBAL: Pohár UEFA - semifinále, prvé zápasy

23.-24. - CYKLISTIKA-BMX: Prvé dvojkolo majstrovstiev Európy - Lempdes (Fr.)

23.-25. - PLÁVANIE: Vienna Swimm - Viedeň (Rak., 50m)

24. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Fort de France (Martinique, Fr.)

24. - SKIALPINIZMUS: Stredoeurópsky pohár (3. kolo) - Slovenský pohár (6. kolo) - Zakopane (Poľ.)

24.-25. - MOTORIZMUS: M-SR pretekov cestných motocyklov - Hungaroring (Maď.)

24.-25. - ZÁPASENIE: ME seniorov vo voľnom štýle - Istanbul

24.-25. - MOD. GYMNASTIKA: Svetový pohár - Baku

24.-25. - TENIS: Pohár federácie - zápasy 1. kola svetovej skupiny, vrátane súboja Rakúsko - Slovensko

24.-25. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - ženy - semifinále - odvety

24.-25. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - muži - finále - odvety

24.4.-9.5.: HOKEJ: Majstrovstvá sveta - Praha, Ostrava (ČR)

25. - CYKLISTIKA: 5. preteky Svetového pohára mužov - Liege - Bastogne - Liege

25. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC San Marina, Imola

26.4.-2.5. - TENIS: Turnaj ATP v Barcelone (990 000 eur)

26.4.-2.5. - TENIS: Turnaj ATP v Mníchove (375 750 eur)

26.4.-2.5. - TENIS: Turnaj WTA Tour vo Varšave (700 000 USD)

26.4.-2.5. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Budapešti (110 000 USD)

27.-28. - FUTBAL: Asociačný termín FIFA pre priateľské zápasy

28. - FUTBAL: Medzištátny priateľský zápas: Ukrajina - Slovensko

28. - VODNÉ PÓLO: Európska liga - štvrťfinále - odvety

28. - VODNÉ PÓLO: Pohár LEN - finále - odveta

29.4.-2.5. - ŠP. GYMNASTIKA: Majstrovstvá Európy žien a junioriek /družstvá, jednotlivkyne, náradia/ - Amsterdam (Hol.)

MÁJ

??? - FUTBAL: ME hráčov do 17 rokov (Francúzsko, presný termín určí dodatočne UEFA)

1.-2. - ATLETIKA: Svetový pohár v chôdzi - Naumburg (Nem.)

1.-2. - VESLOVANIE: Medzinárodná regata - Szeged (Maď.)

1.-2. - MOTORIZMUS: M-SR pretekov automobilov do vrchu (PAV) + Československá trofej - Ústí nad Orlicí

2. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Španielska, Jerez

3.-9. - TENIS: Turnaj ATP Masters Series v Ríme (2 425 500 eur)

3.-9. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Berlíne (1,3 mil. USD)

4. - CYKLISTIKA: 4. preteky Svetového pohára žien - Okolo Flámska (Belg.)

4.- HORSKÁ CYKLISTIKA: Európsky pohár - XC - 1. kolo - Kluisbergen (Belg.)

4.-5. - FUTBAL: Liga majstrov - semifinále, odvety

4.-7. - STOLNÝ TENIS: Pro Tour Egypt Open - Káhira

5. - AKVATLON: Majstrovstvá sveta - Madeira (Port.)

5.-9. - STREĽBA: VC Oslobodenia - Plzeň

5.-9. - SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy - Madrid (Šp.)

5.-16. - PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy v plaveckých športoch - Madrid (Šp.)

6. - FUTBAL: Pohár UEFA - semifinále, odvety

7.-9. - VESLOVANIE: Svetový pohár - Poznaň (Poľ.)

7.-9. - RÝCHL. KANOISTIKA: Svetový pohár - 1. kolo - Schinias (Gr.)

7.-9. - KARATE: Majstrovstvá Európy seniorov - Moskva (Rus.)

7.-9. - STREĽBA: Memoriál Miloslava Bednaříka - brokové disciplíny - Brno

7.-9. - VODNÉ PÓLO: Kvalifikácia na ME juniorov

7.-16. - BEDMINTON: Finálový turnaj MS družstiev mužov (Thomas Cup) a žien (Uber Cup) - Jakarta (Indon.)

8. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix I - Osaka (Jap.)

8. - KICKBOX: Czech Open - medzinárodný turnaj - Praha (ČR)

8.-9. - MOTORIZMUS: M-SR a Poľska v triale - Krakov (Poľ.)

8.-9. - TRIATLON: Majstrovstvá sveta - Madeira (Port.)

8.-9. - CYKLISTIKA-BMX: Druhé dvojkolo majstrovstiev Európy - Esselbach (Nem.)

8.-16. - CYKLISTIKA: Preteky mieru - Brusel - Nemecko - Poľsko - Česko

8.-16. - VOLEJBAL: Spring Cup 2004 - ženy do 19 rokov - Brno (účasť SR)

8.-30. - CYKLISTIKA: Giro d´Italia (Tal.)

9. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Španielska, Barcelona

9.-10. - ATLETIKA: Viacboj IAAF - Desenzano (Tal.)

10.-16. - TENIS: Turnaj ATP Masters Series v Hamburgu (2 425 500 eur)

10.-16. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Ríme (1,3 mil. USD)

10.-16. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Štrasburgu (170 000 USD)

10.-16. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Madride (170 000 USD)

11. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Red Bull Down Town - Lisabon (Port.)

11.-16. - STREĽBA: GP Fiocchi - Belehrad (Srb. a Č. Hora)

12.-15. - BOX: Šocikas - medzinárodný turnaj mužov EABA - Kaunas (Litva)

12.-16. - BOX: Brandenburg Cup - medzinárodný turnaj juniorov - Frankfurt nad Odrou (Nem.)

13.-16. - STOLNÝ TENIS: Svetová olympijská kvalifikácia - Innsbruck (Rak.)

14. - ATLETIKA: Míting Super GP - Doha (Katar)

14.-16. - VOLEJBAL: Kvalifikácia na ME 2005 - muži - prvé turnaje

14.-16. - DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: 4. preteky Svetového pohára - Sydney (Austr.)

14.-16. - MOTORIZMUS: MS v rely - Cyprus

15.-16. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - ženy - finále - prvé zápasy

16. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Rio de Janeiro (Braz.)

16. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Francúzska, Le Mans

16.-22. - KOLKY: Majstrovstvá sveta seniorov - muži, ženy - družstvá - Brašov (Rum.)

17.-19. - OLYMPIJSKÉ: Exekutíva MOV - Lausanne (Švajč.)

17.-22. - LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá Európy v terčovej lukostreľbe - Brusel (Belg.)

17.-23. - TENIS: Turnaj ATP v St. Pöltene (375 750 eur)

17.-23. - TENIS: Turnaj ATP v Casablance (375 750 eur)

17.-23. - TENIS: Svetový pohár družstiev v Düsseldorfe (1 850 000 eur)

18. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Európsky pohár - XC - 2. kolo - Bad Wildbad (Nem.)

18.-23. - STREĽBA: OH nádeje - Suhl (Nem.)

19. - FUTBAL: Pohár UEFA - finále (Ullevi, Göteborg)

20.-23. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Majstrovstvá sveta v zjazde - Ga-Pa (Nem.)

20.-23. - RÝCHL. KANOISTIKA: Majstrovstvá Európy - Poznaň (Poľ.)

20.-23. - STOLNÝ TENIS: Pro Tour Volkswagen Open - Soul (Kór. rep.)

21. - CYKLISTIKA: 5. preteky Svetového pohára žien - Valónsky šíp (Belg.)

21.-22. - ATLETIKA: MS v behu na 24 h - Apeldoorn (Hol.)

21.-23. - HÁDZANÁ: Kvalifikácia ME 2004 hráčov do 18 rokov - 9. skupina (v Azerbajdžane) - Slovensko, Španielsko, Azerbajdžan

21.-23. - STREĽBA: GP Baschieri a Pellagri Cup - Pragersko (Slovin.)

22.-23. - MOTORIZMUS: M-SR v pretekoch automobilov na okruhu - Most

22.-23. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v slalome - 2. kolo - Seu de Urgell (Šp.)

22.-23. - CYKLISTIKA-BMX: Tretie dvojkolo majstrovstiev Európy - Kempen (Hol.)

22.-23. - HÁDZANÁ: Liga majstrov, Pohár EHF, PVP, Challenge Cup - ženy - finále - odvety

23. - ATLETIKA: Chodecký míting IAAF - Šanghaj (Čína)

23. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix I - Belem (Braz.)

23. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Monaca, Monaco

24.-25. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár - 1. kolo (XC) - St. Wendel (Nem.)

24.-30. - BOX: Acropolis Cup - medzinárodný turnaj mužov - Atény (Gr.)

24.5.-6.6. - TENIS: Roland Garros v Paríži (dotácia 6 087 520 eur)

25.-30. - VOLEJBAL: Kvalifikácia na ME - muži do 20 rokov - Maďarsko

26. - FUTBAL: Liga majstrov - finále (AufSchalke Arena, Gelsenkirchen)

26.-29. - STOLNÝ TENIS: Pro Tour Volkswagen Open - Singapur (Sing.)

26.-30. - DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta - Melbourne (Austr.)

26.5.-5.6. - ŠACH: Majstrovstvá Európy jednotlivcov - Antalya (Tur.)

27.-29. - VESLOVANIE: Svetový pohár - Mníchov (Nem.)

27.5.-8.6. - FUTBAL: ME hráčov do 21 rokov (Nemecko)

28.-29. - VODNÉ PÓLO: Európska liga - Final Four

28.-31. - DUATLON: Majstrovstvá sveta - Geel (Belg.)

28.5-6.6 - STREĽBA: Svetový pohár - brokové disciplíny - Americana (Braz.)

29. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v zjazde - 1. kolo - Bovec (Slovin.)

29. - CYKLISTIKA: 6. preteky Svetového pohára žien - Montreal (Kan.)

29. - ATLETIKA: EPM družstiev mužov a žien

29. - KOLKY: Champions League (Liga majstrov) - finále - dejisko ešte nie je určené

29.-30. - ATLETIKA: Viacboj IAAF - Gotzis (Rak.)

29.-30. - ATLETIKA: ME v behu na 100 km - Faenza (Tal.)

29.-30. - RÝCHL. KANOISTIKA: Svetový pohár v maratóne - 1. kolo - Tremolat (Fr.)

29.-30. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v slalome - 3. kolo - Merano (Tal.)

29.-30. - HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie ME 2004 - ženy - prvé zápasy

29.-30. - HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie MS 2005 - muži - prvé zápasy

30. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v zjazde - šprint - 2. kolo - Bovec (Slovin.)

30. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Európy, Nürburgring - Nemecko

30.5.-5.6. - STOLNÝ TENIS: 12. MS veteránov - Jokohama (Jap.)

31. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix I - Hengelo (Hol.)

31.5.-1.6. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár - 2. kolo (XC) - 1. kolo (DH) - Fort William (V. Brit.)

JÚN

??? - BOX: Medzinárodný turnaj juniorov a kadetov - Eger (Maď.)

2. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Miláno (Tal.)

2.-6. - STREĽBA: VC Slovinska - brokové disciplíny - Pragersko (Slovin.)

2.-13. - WINDSURFING: Majstrovstvá Európy v triede Mistral - Sopot

3.-6. - STOLNÝ TENIS: Majstrovstvá sveta klubov (muži, ženy)

3.-6. - KARATE: Majstrovstvá Európy WKC - seniori - Caorle (Tal.)

3.-13. - PLÁVANIE: Majstrovstvá sveta masters - Riccione (Tal.)

4. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Turín (Tal.)

4.-6. - RÝCHL. KANOISTIKA: Svetový pohár - 2. kolo - Szeged (Maď.)

4.-6. - MOD. GYMNASTIKA: ME jednotlivkýň - Kyjev

4.-6. - MOTORIZMUS: MS v rely - Grécko - Akropolis

4.-6. - PLÁVANIE: Praha 2004 - Praha (ČR, 50m)

4.-6. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Majstrovstvá Európy - Skopje (Maced.)

4.-6. - STREĽBA: VC Brna - brokové disciplíny

4.-6. - VOLEJBAL: Kvalifikácia na ME 2005 - ženy - prvé turnaje

5. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v zjazde - 3. kolo - Karlove Vary (ČR)

5. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix I - Sevilla (Šp.)

5. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Portland (USA)

5. - ATLETIKA: Chôdza IAAF - La Coruňa (Šp.)

5.-6. - ATLETIKA: Viacboj IAAF - Arles (Fr.)

5.-6. - PLÁVANIE: Mare Nostrum - Canet (Fr., 50m)

5.-6. - HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie ME 2004 - ženy - Srbsko a Č. Hora - Slovensko (odveta)

5.-6. - HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie ME 2004 - ženy - odvety

5.-6. - HÁDZANÁ: II. fáza kvalifikácie MS 2005 - muži - odvety

5.-6. - MOTORIZMUS: M-SR PAV + Československá trofej - Šternberk

5.-6. - ZÁPASENIE: Akademické MS seniorov (voľný aj grécko-rímsky štýl) - Lodž (Poľ.)

6. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Palo Alto (USA)

6. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v zjazde - šprint - 4. kolo - Karlove Vary (ČR)

6. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Talianska, Mugello

7. - HOKEJ: Prípadný siedmy zápas finále Stanleyho pohára

7.-8. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár - 2. kolo (DH) - Alpe d´ Huez (Fr.)

7.-13. - TENIS: Turnaj ATP v Queen´s Clube (791 750 eur)

7.-13. - TENIS: Turnaj ATP v Halle (791 750 eur)

7.-13. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Birminghame (170 000 USD)

7.-13. - TENIS: Turnaj WTA Tour vo Viedni (170 000 USD)

8. - ATLETIKA: Míting Super GP - Ostrava

8.-10. - STREĽBA: GP Beretta - Belehrad (Srb. a Č. Hora)

8.-13. - BOX: Grand Prix Ústí - medzinárodný turnaj mužov - Ústí nad Labem (ČR)

9. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Európsky pohár - XC - 3. kolo - Hasliberg (Švajč.)

9.-10. - PLÁVANIE: Mare Nostrum - Barcelona (Šp., 50m)

9.-12. - KOLKY: Majstrovstvá sveta mládeže - dorastenci, dorastenky - družstvá - Boleslawiec (Poľ.)

10.-20. - BOX: Majstrovstvá sveta juniorov - Kórejská republika - presné dejisko ešte nie je určené

11. - ATLETIKA: Zlatá liga - Bergen

11.-12. - KICKBOX: Svetový pohár - Trier (Nem.)

11.-13. - STREĽBA: GP Baschieri a Pellagri Cup - Belehrad (Srb. a Č. Hora)

12. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v zjazde - 5. kolo - Muotatahl (Švajč.)

12. - FUTBAL: ME vo futbale - A-skupina (Portugalsko - Grécko, otvárací zápas)

12.-13. - VESLOVANIE: ESEC - Regata východo-stredoeurópskych krajín - Szeged (Maď.)

12.-13. - ZÁPASENIE: Grand Prix seniorov vo voľnom štýle - Lipsko (Nem.)

12.-13. - PLÁVANIE: Mare Nostrum - Rím (Tal., 50m)

12.-23. - FUTBAL: ME vo futbale - zápasy v základných skupinách

12.-31. - FUTBAL: Majstrovstvá Európy vo futbale (Portugalsko)

13. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Katalánska, Catalunya

13. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Kanady, Montreal

13. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v zjazde - šprint - 6. kolo - Muotatahl (Švajč.)

13.-16. - VESLOVANIE: Kvalifikačná regata na OH - Luzern (Švajč.)

14.-16. - VESLOVANIE: Medzinárodná regata - Bled (Slovin.)

14.-20. - TENIS: Turnaj ATP v Hertogenboschi (375 750 eur)

14.-20. - TENIS: Turnaj ATP v Nottinghame (375 750 eur)

14.-20. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Eastbourne (585 000 USD)

14.-20. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Hertogenboschi (170 000 USD)

15.-19. - LUKOSTREĽBA: 2. preteky Grand Prix - Nemecko

17.-20. - STOLNÝ TENIS: Pro Tour Chile Open - Santiago (Čile)

17.-20. - STREĽBA: OH nádeje - Plzeň (ČR)

18.-20. - RÝCHL. KANOISTIKA: Svetový pohár - 3. kolo - Račice (ČR)

19. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix I - Eugene (USA)

19.-20. - ATLETIKA: Európsky pohár (II. liga, B-skupina, účasť SR) - Belehrad

19.-20. - CYKLISTIKA: Štvrté dvojkolo majstrovstiev Európy - Sandnes (Nór.)

19.-20. - CYKLOTRIAL: Prvé kolo Svetového pohára - Graz (Rak.)

19.-20. - RÝCHL. KANOISTIKA: Svetový pohár v maratóne - 2. kolo - Crestuma (Port.)

20. - ATLETIKA: Chodecký míting IAAF - Sesto San Giovanni (Tal.)

20. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC USA, Indianapolis

20.-27. - BOX: Majstrovstvá Európy štátov Európskej únie - Madrid (Šp.)

21.6.-4.7. - TENIS: Wimbledon v Londýne (dotácia 5 843 240 libier)

22. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Európsky pohár - XC - 4. kolo - Groesbeek (Hol.)

22.-28. - STREĽBA: Majstrovstvá Európy - brokové disciplíny - Nikózia (Cyp.)

24.-27. - MOTORIZMUS: M-SR pretekov cestných motocyklov - Rijeka (Chorv.)

24.-27. - CYKLISTIKA: Spoločné majstrovstvá Čiech a Slovenska - Brno (ČR)

24.-27. - STOLNÝ TENIS: Pro Tour Brazilian Open

25.-27. - MOTORIZMUS: MS v rely - Turecko

25.-27. - LUKOSTREĽBA: Zlatá čupaga - Zywiec (Poľ.)

25.-27. - RÝCHL. KANOISTIKA: Medzinárodná regata - Duisburg (Nem.)

25.-27. - RÝCHL. KANOISTIKA: Vltavotýnsky maratón - Týn (ČR)

25.-28. - FUTBAL: ME vo futbale - štvrťfinále

26. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix I - Lille (Fr.)

26. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Holandska, Assen

26.-27. - HOKEJ: Vstupný draft NHL - Raleigh (USA)

26.-27. - MOTORIZMUS: M-SR v pretekoch automobilov na okruhu - Brno

26.-27. - ATLETIKA: Viacboj IAAF - Ratingen (Nem.)

27. - ATLETIKA: Míting Super GP - Gateshead

27.-29. - TENIS: ME družstiev do 18 rokov, kvalifikačné skupiny

28. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Praha

28.-29. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár - 3. kolo (XC) - 3. kolo (DH) - Mont St. Anne (Kan.)

29. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix I - Záhreb (Chorv.)

29.-30. - FUTBAL: ME vo futbale - semifinále

30.6.-4.7. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Majstrovstvá sveta juniorov - Lofer (Rak.)

31. - FUTBAL: ME vo futbale - finále (Lisabon)

JÚL

??? - FUTBAL: ME hráčov do 19 rokov (presný termín určí UEFA dodatočne)

1.-4. - STOLNÝ TENIS: Pro Tour US Open

1.-4. - ZÁPASENIE: ME juniorov a junioriek vo voľnom štýle - Varna (Bulh.)

2. - ATLETIKA: Zlatá liga - Rím

2.-4. - RÝCHL. KANOISTIKA: 23. Olympijská regata - Hazewinkel (Belg.)

2.-4. - TENIS: ME družstiev do 18 rokov, finále

3. - ATLETIKA: Medzištátne stretnutie dorastu (do 17 r.) ČR - Maďarsko - Slovensko - Litomyšl (ČR)

3.-4. - TRIATLON: Majstrovstvá sveta v dlhom triatlone - Švédsko

3.-4. - ATLETIKA: Európsky pohár vo viacbojoch (II. liga, účasť SR) - Riga (Lot.)

3.-25. - CYKLISTIKA: Tour de France (Fr.)

4. - ATLETIKA: ME v behu do vrchu - Korbielow (Poľ.)

4. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Francúzska, Magny-Cours

4. - LUKOSTREĽBA: Spartacus Cup - Budapešť (Nem.)

5. - DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy v madisone - Fiorenzuola (Tal.)

5.-6. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Svetový pohár - 4. kolo (XC) - 4. kolo (DH) - Telluride (USA)

5.-11. - TENIS: Turnaj ATP v Gstaade (544 750 eur)

5.-11. - TENIS: Turnaj ATP v Newporte (380 000 USD)

5.-11. - TENIS: Turnaj ATP v Bastade (375 750 eur)

6. - ATLETIKA: Míting Super GP - Lausanne (Švajč.)

8. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Tula (Rus.)

8.-11. - STREĽBA: IWK - bežiaci terč - Suhl (Nem.)

9.-18. - ATLETIKA: Olympijská kvalifikácia USA - Sacramento

10.-11. - CYKLISTIKA-BMX: Piate dvojkolo majstrovstiev Európy - Klatovy (ČR)

10.-11. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v slalome - 4. kolo - Praha (ČR)

10.-11. - TENIS: Pohár federácie - štvrťfinálové zápasy svetovej skupiny

11. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Veľkej Británie, Donington Park

11. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Veľkej Británie, Silverstone

12.-18. - TENIS: Turnaj ATP v Stuttgarte (682 750 eur)

12.-18. - TENIS: Turnaj ATP v Amersfoorte (375 750 eur)

12.-18. - TENIS: Turnaj ATP v Los Angeles (380 000 USD)

12.-18. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Stanforde (585 000 USD)

12.-18. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Palerme (110 000 USD)

13. - BEJZBAL: Zápas hviezd MLB - Houston (USA)

13.-17. - LUKOSTREĽBA: Finále Grand Prix - Antalya (Tur.)

13.-18. - ATLETIKA: MS juniorov - Grosseto (Tal.)

14.-18. - DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy - Valencia (Šp.)

14.-18. - ATLETIKA: M-Afriky - Brazzaville

15.-18. - PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov - Lisabon (Port.)

15.-18. - VODNÉ PÓLO: Medzinárodný turnaj kadetov - Aix les Bains (Fr.)

16.-18. - MOTORIZMUS: M-SR pretekov cestných motocyklov - Pannoniaring (Maď.)

16.-18. - STREĽBA: Masters - trap, skeet - České Budějovice (ČR)

16.-18. - STREĽBA: Marocchi Cup - brokové disciplíny - Pragersko

16.-18. - MOTORIZMUS: MS v rely - Argentína

16.-25. - STOLNÝ TENIS: ME juniorov a kadetov - Budapešť (Maď.)

17. - ATLETIKA: Míting Super GP - Madrid

17.-18. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v slalome - 5. kolo - Augsburg (Nem.)

18. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Nemecka, Sachsenring

19. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Solún (Gr.)

19. - DIAĽKOVÉ PLÁVANIE: Minolta maratón - Brno (ČR)

19.-25. - LUKOSTREĽBA: Majstrovstvá Európy juniorov - Lilleshal (V. Brit.)

19.-25. - SQUASH: Majstrovstvá sveta v štvorhrách - Philadelphia (USA)

19.-25. - TENIS: Turnaj ATP v Kitzbüheli (915 750 eur)

19.-25. - TENIS: Turnaj ATP v Indianapolise (600 000 USD)

19.-25. - TENIS: Turnaj ATP v Umagu (395 750 eur)

19.-25. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Los Angeles (585 000 USD)

19.-25. - TENIS: ME jednotlivcov do 14, 16 a 18 rokov

20.-25. - STREĽBA: GP Pereazzi - Belehrad (Srb. a Č. Hora)

21.-26. - STREĽBA: ME juniorov - guľové disciplíny - Mníchov (Nem.)

22.-24. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Predmajstrovské preteky pred ME 2005 v zjazde - River Chalaux (Fr.)

22.-25. - VODNÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov a dorastencov (člny - Křenek /ČR/)

23. - ATLETIKA: Zlatá liga - Paríž

23.-25. - RÝCHL. KANOISTIKA: Majstrovstvá Európy juniorov - Poznaň (Poľ.)

23.-25. - CYKLISTIKA-BMX: Majstrovstvá sveta - Valkenswaard (Hol.)

23.7.-1.8. - BASKETBAL: ME basketbalistiek do 20 rokov - Vannes (Fr.)

23.7.-1.8. - HÁDZANÁ: ME hráčov do 18 rokov - Srbsko a Čierna Hora

24.-25. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Svetový pohár v slalome - 6. kolo - finále - Bourg St. Maurice (Fr.)

24.-25. - ZÁPASENIE: Medzinárodný turnaj "Memorial Ziolkowského" - Katovice

25. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Nemecka, Hockenheim

26. - ATLETIKA: Míting Super GP - Atény

26.7.-1.8. - TENIS: Turnaj ATP Masters Series v Toronte (2 564 000 USD)

26.7.-1.8. - TENIS: Turnaj WTA Tour v San Diegu (1,3 mil. USD)

27. - ATLETIKA: Míting Super GP - Štokholm

27. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Európsky pohár - XC - 5. kolo - Val di Sole (Tal.)

27.-29. - TENIS: ME družstiev do 16 a 18 rokov, kvalifikačné skupiny

27.7.-1.8. - VESLOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov a seniorov v neolympijských disciplínach - Banyolas (Šp.)

28.7.-1.8. - DRÁHOVÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta juniorov - Los Angeles (USA)

29.7.-1.8. - CYKLOTRIAL: Majstrovstvá Európy - Poľsko

28.7.-1.8. - VODNÉ PÓLO: Medzinárodný turnaj kadetov - Uerdingen (Nem.)

28.7.-1.8. - VODNÉ PÓLO: Unicum Cup 2004 - Budapešť (Maď. - Maď., Šp., Gr., Nem., SR)

29.7.-1.8. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Predmajstrovské preteky pred MSJ v zjazde - Vipiteno (Tal.)

30. - ATLETIKA: Míting Super GP - Londýn

30.7.-4.8. - ŠACH: Majstrovstvá Európy kadetov a juniorov - Belehrad (Srbsko a Č. Hora)

30.7.-8.8. - BASKETBAL: ME basketbalistiek do 16 rokov (kadetky) - divízia A - Biella (Tal.)

30.7.-8.8. - HÁDZANÁ: ME hráčok do 19 rokov - Česko

31. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Rio de Janeiro, Jacarepagua

31. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix II - Heusden (Belg.)

31. - DIAĽKOVÉ PLÁVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov - St. Affrique (Fr.)

31.7.-1.8. - MOTORIZMUS: M-SR pretekov cestných motocyklov - Most (ČR)

31.7.-1.8. - RÝCHL. KANOISTIKA: Majstrovstvá sveta + Finále Svetového pohára v maratóne - Bergen (Nór.)

31.7.-1.8. - MOTORIZMUS: M-SR a Poľska v triale - Nový Targ (Poľ.)

31.7.-1.8. - VODNÉ LYŽOVANIE: Medzinárodné majstrovstvá ČR a SR /člny/ - Křenek (ČR)

AUGUST

1. - DUATLON: Majstrovstvá sveta v dlhom duatlone - Fredericia (Dán.)

1. - CYKLISTIKA: 6. preteky Svetového pohára mužov - Hamburg (Nem.)

1.-4. - TENIS: ME družstiev do 16 a 18 rokov, finále

2. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix - Linz (Rak.)

2.-7. - TENIS: MS družstiev do 14 rokov (Prostějov)

2.-8. - TENIS: Turnaj ATP Masters Series v Cincinnati (2 450 000 USD)

2.-8. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Montreale (1,3 mil. USD)

2.-8. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Štokholme (140 000 USD)

3.-8. - VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá Európy junioriek - Bari (Tal.)

6. - ATLETIKA: Zlatá liga - Zürich (Švajč.)

6.-8. - VESLOVANIE: Svetová regata do 23 rokov - Poznaň (Poľ.)

6.-8. - OLYMPIJSKÉ: Zasadnutie exekutívy MOV - Atény (Gr.)

6.-8. - STREĽBA: GP Európy - brokové disciplíny - Pragersko (Slovin.)

6.-8. - MOTORIZMUS: MS v rely - Fínsko

6.-14. - HÁDZANÁ: ME hráčov do 20 rokov - Lotyšsko

8. - CYKLISTIKA: 7. preteky Svetového pohára mužov - San Sebastian (Šp.)

8. - CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy - Tallinn (Est.)

9.-11. - OLYMPIJSKÉ: 116. zasadnutie MOV - Atény (Gr.)

9.-15. - TENIS: Turnaj ATP v Sopote (494 750 eur)

9.-15. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Sopote (300 000 USD)

13.-29. - OLYMPIJSKÉ: Olympijské hry - Atény (Gr.)

13.-15. - CYKLOTRIAL: 2. kolo Svetového pohára - Pra Loup (Fr.)

13.-15. - MOTORIZMUS: M-SR pretekov cestných motocyklov - Brno (ČR)

14.-15. - ZÁPASENIE: ME kadetov - Istanbul (Tur.)

14.-15. - MOTORIZMUS: M-SR v pretekoch automobilov na okruhu - Most

15. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Maďarska, Budapešť

16.-22. - TENIS: Turnaj ATP vo Washingtone (500 000 USD)

16.-24. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá Európy - Graz (Rak.)

17.-18. - FUTBAL: Asociačný termín FIFA pre priateľské zápasy

17.-20. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: OH - Atény (Gr.)

17.-28. - SQUASH: Majstrovstvá sveta juniorov - Islamabád (Pak.)

20.-22. - MOTORIZMUS: MS v rely - Nemecko

21.-22. - MOTORIZMUS: M-SR v pretekoch automobilov na okruhu - Grobnik

22. - CYKLISTIKA: 8. preteky Svetového pohára mužov - Zürich (Švajč.)

22. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Česka, Brno

23.-28. - RÝCHL. KANOISTIKA: OH - Schinias - Atény (Gr.)

23.-29. - TENIS: Turnaj ATP na Long Islande (380 000 USD)

23.-29. - TENIS: Turnaj v New Havene (585 000 USD)

25.-26. - TRIATLON: OH Atény (Gr.)

25.-29. - KARATE: Majstrovstvá sveta WKA - formy - Bazilej (Švajč.)

27.7.-1.8. - VESLOVANIE: Majstrovstvá sveta juniorov a seniorov v neolympijských disciplínach - Banyolas (Šp.)

28. - CYKLISTIKA: 7. preteky Svetového pohára žien - Plouay (Fr.)

28. - DIAĽKOVÉ PLÁVANIE: Czech Open 2004 - Lipno (ČR)

28.-29. - CYKLISTIKA-BMX: Prvé dvojkolo Európskeho pohára - Baiersdorf (Rak.)

28.-29. - MOTORIZMUS: M-SR pretekov cestných motocyklov - Hungaroring (Maď.)

29. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Belgicka, Spa-Francorchamps

30.-14. - HOKEJ: Svetový pohár 2004 - účastníci SR, USA, Kanada, Rusko, Švédsko, Fínsko, Nemecko, Česko

30.8.-12.9. - TENIS: US Open v New Yorku (7 586 000 USD)

31. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta - maratón - Lugano (Švajč.)

SEPTEMBER

??? - BOX: Witch Cup - medzinárodný turnaj žien EABA - Pécs (Maď.)

??? - BOX: Majstrovstvá Európy kadetov - Saratov (Rus.)

??? - POZEMNÝ HOKEJ: Pannonia Cup - medzinárodný turnaj mužov - Moravske Toplice (Slovin.) - účasť: Slovensko, Slovinsko, Chorvátsko, Maďarsko - termín ešte nie je určený

1.-5. - STOLNÝ TENIS: 15. akademické MS - Györ (Maď.)

2.-11. - VOLEJBAL: ME mužov do 20 rokov - Chorvátsko

3. - ATLETIKA: Zlatá liga - Brusel

3.-5. - VESLOVANIE: MS veteránov - Hamburg (Nem.)

3.-5. - MOTORIZMUS: MS v rely - Japonsko

3.-7. - HORSKÁ CYKLISTIKA: Majstrovstvá sveta - XC, DH, 4X - Lugano (Švajč.)

3.-8. - STREĽBA: GP RC - brokové disciplíny - Belehrad (Srb. a Č. Hora)

4.-5. - ATLETIKA: MS v behu do vrchu - Sauze d´Oulx (Tal.)

4.-5. - MOTORIZMUS: M-SR v pretekoch automobilov na okruhu - Hungaroring

4.-5. - VODNÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá sveta (vleky - dejisko zatiaľ nie je určené)

4.-8. - FUTBAL: Asociačný termín FIFA pre súťažné zápasy

4.-26. - CYKLISTIKA: Okolo Španielska - Vuelta Espaňa (Šp.)

5. - ATLETIKA: Míting IAAF Grand Prix - Rieti (Tal.)

5. - ATLETIKA: Svetové atletické finále (kladivo) - Szombathely (Maď.)

5. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Portugalska, Estoril

5. - CYKLISTIKA: 8. preteky Svetového pohára žien - Rotterdam (Hol.)

6.-11. - ŠACH: Akademické majstrovstvá sveta - Koycegiz (Tur.)

8. - BASKETBAL: Kvalifikácia o postup na ME žien 2005 - Ukrajina - Slovensko (B-skupina)

9.-12. - VODNÝ SLALOM A ZJAZD: Majstrovstvá Európy - Krakov (Poľ.)

9.-12. - STOLNÝ TENIS: Pro Tour Panasonic China Open

10.-12. - CYKLOTRIAL: Majstrovstvá sveta - Les Gets (Fr.)

11. - ATLETIKA: MS v behu na 100 km - Winschoten (Hol.)

11. - BASKETBAL: Kvalifikácia B-divízie ME 2005 mužov - Švajčiarsko - Slovensko (B-skupina)

11.-12. - CYKLISTIKA-BMX: Druhé dvojkolo Európskeho pohára - ???

11.-12. - VODNÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá Európy open (člny - Recetto /Tal./)

12. - ATLETIKA: Finále Zlatej ligy - Berlín

12. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Talianska, Monza

12.-19. - VODNÉ PÓLO: Majstrovstvá Európy juniorov - Malta

13.-19. - TENIS: Turnaj ATP v Delray Beach (380 000 USD)

13.-19. - TENIS: Turnaj ATP v Pekingu (500 000 UDS)

13.-19. - TENIS: Turnaj ATP v Bukurešti (375 750 eur)

13.-19. - TENIS: Turnaj WTA Tour na Bali (225 000 USD)

15.-19. - SQUASH: Majstrovstvá Európy klubov - Linz (Rak.)

16.-19. - STOLNÝ TENIS: Pro Tour Volkswagen Open - Čangčun (Čína)

17.-19. - VOLEJBAL: Kvalifikácia na ME 2005 - muži, ženy - druhé turnaje

17.-19. - VODNÉ LYŽOVANIE: Majstrovstvá Európy juniorov a dorastencov (vleky - dejisko zatiaľ nie je určené)

17.-19. - MOTORIZMUS: MS v rely - Veľká Británia

17.-28. - OLYMPIJSKÉ: Paralympijské hry - Atény (Gr.)

18. - ATLETIKA: Medzištátne stretnutie žiactva ČR - SR - Uherské Hradiště

18.-19. - ATLETIKA: Svetové atletické finále - Monte Carlo

18.-19. - MOTORIZMUS: M-SR v pretekoch automobilov na okruhu - Brno

19. - MOTORIZMUS: MS cestných motocyklov - VC Japonska, Motegi

19.-22. - VODNÉ PÓLO: Medzinárodný turnaj olympijských nádejí - Belehrad (Srbsko a Č. Hora)

20.-26. - KICKBOX: Majstrovstvá sveta organizácie WKA - Bazilej (Švajč.)

20.-26. - TENIS: Turnaj WTA Tour v Šanghaji (585 000 USD)

22. - BASKETBAL: Kvalifikácia o postup na ME žien 2005 - Lotyšsko - Slovensko (B-skupina)

23.-26. - BOX: Nationen Cup - medzinárodný turnaj mužov - Wiener Neustadt (Rak.)

23.-26. -- STOLNÝ TENIS: Pro Tour Volksvagen Open - Kobe (Jap.)

23.-28. - STREĽBA: Finále Svetového pohára - Pragersko/Maribor (Slovin.)

24.-26. - TENIS: Davisov pohár - zápasy semifinále svetovej skupiny

25. - BASKETBAL: Kvalifikácia o postup na ME žien 2005 - Chorvátsko - Slovensko (B-skupina)

25.-26. - CYKLOTRIAL: 3. kolo Svetového pohára - Londýn (V. Brit.)

25.-26. - ATLETIKA: Viacboj IAAF - Talance (Fr.)

26. - ATLETIKA: Maratón - Berlín

26. - MOTORIZMUS: MS F1 - VC Číny, Šangha



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Zoznam športových podujatí na rok 2004.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
17.10.2020 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra