Zmena zjazďovacieho sústredenia v Piešťanoch.

Oznamujem zmenu termínu zjazďovacieho sústredenia v Piešťanoch, z dôvodu školských povinností viacerých pozvaných pretekárov sa sústredenie posúva zo stredy 12.5. na piatok 14.5. do nedeľe 16.5. V piatok sa sústredenie začína poobedným tréningom.

SZRK | 13.05.2010 20:22:45

Zraz bude 14.5. piatok o 16:00 v lodenici v Piešťanoch. Koniec sústredenia bude v nedeľu večer.

Na sústredenie dodatočne pozývam pretekárky Annamária Tóthová, Roberta Pelantová a Katarína Horvathová kvôli zjazdeniu juniorskej a kadetskej K4.

Na konci sústredenia zasadne realizačný tím juniorov (RTJ), kde bude hlavným programom nominácia juniorov a kadetov na medzinárodnú regatu v Piešťanoch.

za pochopenie ďakujem

S pozdravom

Marcela Erbanová

RT juniorov

Zoznam účastníkov:

JUNIORI:

1.Krajčovič Marek

2.Michálek Matej

3.Zigo Tomáš

4.Virga Marcel

5.Vajda Martin

6.Goga Marian

7.Janča Mário

8.Demin Viktor

9.Palmay Dávid

10.Višváder Dávid

JUNIORKY:

1.Mištinová Lucia

2.Maťašová Petra

3.Danišová Veronika

4.Drienovská Patrícia

5.Zatlkajová Nikola

6.Tothová Annamária

7.Pelantová Roberta

8.Horváthová KatarínaDiskusia k článku:

Anonym

23ka spada pod repr.trenera doktora Blaha.Takze tak to aj vyzera...Sustredenie v Piestanoch-vraj nemalo nic spolocne so spolocnym jazdenim ci uz v posadkach,alebo v jednotlivcoch.Reprezentacni treneri to maju zjavne premyslene...do buducnosti je to nadherna vizia!

Anonym

Je v podstate úplne jedno, kto je zodpovedný za prípravu "23"-ky keďže sa dlhodobe táto veková kategória zanedbáva. Juniori po dovŕšení dospelosti stále nedosahujú na najlepších medzi dospelými. Česť výnimkám. Preto vznikla táto "medzikategória", ktorej cieľom je zvýšiť záujem a predĺžiť vek "juniorov". Na Slovensku to však asi neplatí, výsledkom je obrovský odpad pri prechode medzi dospelých. Nie sú to potom vyhodené prostriedky na prípravu mládeže, keď na rozdiel od iných krajín, naši mladí dospelí nemajú resp. nevidia perspektívu ani prislúchajúcu podporu a predčasne - skôr než dosiahnu svoje vrcholy, končia nepovšimnutí. Aj cez takúto problematiku je potrebné vidieť naše športové odvetvie.

Anonym

No neviem, neviem, či za necelé tri dni niečo zjazdia.

Anonym

ozaj zaujímavé, a vie o tom ?

Anonym

23-ku ma pod palcom Rasto Kuzel

Anonym

"19.2.2009 sa uskutočnilo výberové konanie na pozíciu trénera reprezentačného družstva juniorov a do 23 rokov. Predsedníctvo SZRK zvolilo výberovú komisiu v zložení: PaedDr. Róbert Petriska, Doc. Dušan Kutlík, PaedDr. Pavel Blaho, Mgr. Vladimír Mrva a Ing. Boris Bergendi." - toto je časť z oznámenia o konaní výberu na post, ktorý zastáva Mgr. Erbanová. Vyzerá to však, že nielen ona ale i samotné predsetníczvo SZRK si samotný výkon reprezentačného trénera zúžilo na juniorskú vekovú kategóriu. "23"-ka akosi ostala nepovšimnutá, dôkazom je i posledné zjazďovanie v Piešťanoch. Je to len náhoda? Nie -veď si pozrite akcie i sústredenia zamerané na "23"-ku. Nenašiel som ....., asi pôjdem k očnému.

Späť na zoznam aktualít
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
597,50
2. NOV
47,0%
281,00
3. PIE
33,1%
197,50
4. ŠAM
27,2%
162,50
5. UKB
27,0%
161,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár Interu
24.07.2021
Olympijské hry
02.08.2021 | Tokyo, JPN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra