Ženská K2 stíha popri tréningu aj pečenie a nákupy.

Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou pokračujú v príprave na sezónu, ktorej vrcholom pre ne budú Hry XXIX. olympiády v Pekingu. V americkom olympijskom stredisku v San Diegu postupne zvyšujú svoje tréningové dávky. "Prvý týždeň sme najazdili sto dvadsaťpäť kilometrov, druhý už sto sedemdesiat. Dokopy máme teda už takmer tristo kilometrov. Okrem toho päťkrát týždenne beháme a cvičíme v posilňovni," informujú na svojej internetovej stránke slovenské ženské kajakárske jednotky.

SITA, zs | 04.03.2008 21:38:40

San Diego si za miesto zimnej prípravy vybrali aj maďarské reprezentantky, ktoré tradične patria medzi absolútnu svetovú elitu. "Prišlo osem maďarských pretekárok. Radi by sme sa s nimi porovnali na vode, ale zatiaľ k spoločnému tréningu zatiaľ nedošlo. S ponukou však prišiel americký tréner, aby sme jeden tréning absolvovali s ich posádkou K2 - Carrie Johnsonovou a Maggie Hoganovou. Carrie už má vyjazdenú letenku do Pekingu v singli, ale spolu si chcú pre USA vyjazdiť aj v debli," pokračovali Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou.

Napriek náročnému programu slovenské reprezentantky nezabudli ani na narodeniny svojho trénera Filipa Petrlu. "Upiekli sme mu veľkú čokoládovú tortu, teda skôr taký malý koláčik. Ale zohnali sme mu aj sviečku, to bolo pre nás plus. A stihli sme aj návštevu nákupného centra. To bola paráda," zakončili svoje informácie z Kalifornie medailistky z MS i ME.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Ženská K2 stíha popri tréningu aj pečenie a nákupy.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.