Výsledky - Račice - súhrn

Súhrn výsledkov kontrolných pretekov slovenských rýchlostných kanoistov vo vodáckom areáli v českých Račiciach :

SITA, fr | 01.05.2007 15:00:43

Výsledky - pondelok:

1000 m

K1 muži: 1. Juraj Tarr 3:50,55 min, 2. Richard Riszdorfer 3:52,50, 3. Róbert Erban (všetci ŠKP Bratislava) 3:52,79

K1 ženy: 1. Martina Kohlová (Slávia UK Bratislava) 4:28,54, 2. Ivana Kmeťová (KRK Nováky) 4:32,80, 3. Simona Šamková (Piešťany) 4:33,34

C1: 1. Marián Ostrčil (Slávia UK Bratislava) 4:26,58, 2. Matej Rusnák (ŠKP Bratislava) 4:35,09, 3. Daniel Biksadský (Dukla Trenčín) 4:46,41

500 m

K1 muži: 1. Michal Riszdorfer 1:48,55, 2. Juraj Tarr 1:49,07, 3. Richard Riszdorfer (všetci ŠKP Bratislava) 1:51,13

K1 ženy: 1. Ivana Kmeťová (KRK Nováky) 2:07,41, 2. Martina Kohlová (Slávia UK Bratislava) 2:08,08, 3. Marcela Erbanová (ŠKP Bratislava) 2:12,21

C1: 1. Marián Ostrčil (Slávia UK Bratislava) 2:03,93, 2. Daniel Biksadský 2:09,00, 3. Ľubomír Hagara (obaja Dukla Trenčín) 2:09,23

Výsledky - utorok:

1000 m

K2 muži: 1. Juraj Tarr, Andrej Wiebauer 3:54,19, 2. Tomáš Stano, Martin Jankovec 4:03,44

K2 ženy: 1. Martina Kohlová, Ivana Kmeťová 4:17,58, 2. Ivana Minárová, Barbora Majdošová 4:41,16

C2: 1. Ľubomír Hagara, Daniel Biksadský 4:23,84, 2. Andrej Maršal, Peter Poliak 4:36,12

500 m

K2 muži: 1. Juraj Tarr, Andrej Wiebauer 1:41,55, 2. Erik Noskovič, Pavol Maťaš 1:43,67, 3. Tomáš Stano, Martin Jankovec 1:48,82

K2 ženy: 1. Martina Kohlová, Ivana Kmeťová 1:57,28, 2. Marcela Erbanová, Simona Šamková 2:02,11, 3. Ivana Minárová, Barbora Majdošová 2:13,20

C2: 1. Ľubomír Hagara, Daniel Biksadský 1:57,80, 2. Martin Beneš. Matej Rusnák 2:02,72

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Výsledky - Račice - súhrn“.

Späť na zoznam aktualít
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
1 626,50
2. NOV
55,8%
907,00
3. PIE
46,7%
759,50
4. TTS
38,6%
628,50
5. ŠAM
31,7%
516,00
Nedávne a najbližšie podujatia
SP I. Svetový pohár
19.05.2022 | Račice (CZE)
Rudno Cup, 7. ročník
21.05.2022 | Nitrianske Rudno, Priehrada
SP II. Svetový pohár
26.05.2022 | Poznaň (POL)
I. KP juniori
28.05.2022 | Bratislava, Zemník
Medzinárodná regata
03.06.2022 | Bratislava, Zemník
Veľká cena Komárna
11.06.2022 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Pohár SNP
18.06.2022 | Piešťany, Slňava
ME Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov
23.06.2022 | Belehrad (SRB)
Trenčianska regata
25.06.2022 | Trenčín, Lodenica KK TTS
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.