Výsledky finále na 200 m.

Súhrn výsledkov finále na 200 m:

SITA, zs | 26.06.2009 20:34:09

K1 ženy:

1. Teresa Portelová (Šp.) 41,014, 2. Timea Paksyová (Maď.) 41,090, 3. Spela Ponomarenková (Slovin.) 41,094, 4. Jenni Mikkonenová (Fín.) 41,761, 5. Conny Wassmuthová (Nem.) 42,094, 6. Maryna Poltaranová (Bielorus.) 42,203, 7. Alexandra Tomnikovová (Rus.) 42,544, 8. Anne Laure Viardová (Fr.) 42,669, 9. Jana Blahová (ČR) 43,113, ... Slovensko nemalo zastúpenie

C1:

1. Valentin Demjanenko (Azerb.) 39,308, 2. Ivan Štyl (Rus.) 40,014, 3. Jevgenij Suklin (Litva) 40,338, 4. Oleksandr Maksymčuk (Ukr.) 40,976, 5. Sebastian Brendel (Nem.) 41,318, 6. Attila Bozsik (Maď.) 41,453, 7. Mathieu Goubel (Fr.) 41,460, 8. Florin Mirončič (Rum.) 41.481, 9. Helder Silva (Portug.) 42,558

B-finále: 2. (celkovo 11. miesto) Ľubomír Hagara (SR) 42,467

K1 muži:

1. Oleg Charytonov (Ukr.) 35,298, 2. Jonas Ems (Nem.) 35,511, 3. Filip Šváb (ČR) 35,534, 4. Piotr Siemionowski (Poľ.) 35,544, 5. Damjan Turčin (Bielorus.) 35,682, 6. Ekaitz Saies (Šp.) 35,955, 7. Casper Nielsen (Dán.) 36,256, 8. Gergely Gyertyános (Maď.) 36,316, 9. Michele Zerial (Tal.) 36,511, ... Peter Gelle (SR) - nepostúpil z rozjazdy

K2 ženy:

1. Fanny Fischerová, Nicole Reinhardtová (Nem.) 37,019, 2. Katalin Kovácsová, Natasa Janicsová (Maď.) 37,131, 3. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) 37,561, 4. Beatriz Manchónová, Jana Smidaková (Šp.) 38,001, 5. Lani Belcherová, Lucy Wainwrightová (V.Brit.) 38,052, 6. Yvonne Schuringová, Viktoria Schwarzová (Rak.) 38,087, 7. Marta Walczykiewiczová, Ewelina Wojnarowská (Poľ.) 38,270, 8. Helena Rodriguesová, Beatriz Gomesová (Portug.) 38,283, 9. Natalia Lobovová, Svdetlana Kudinovová (Rus.) 38,576

C2:

1. Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis (Litva) 36,507, 2. Jevgenij Ignatov, Ivan Štyl (Rus.) 36,993, 3. Robert Nuck, Stefan Holtz (Nem.) 37,435, 4. Gergely Kovács, Attila Végh (Maď.) 37,807, 5. Dmitrij Rabčanko, Alexnader Vaučeckij (Bielorus.) 38,087, 6. Vitalij Verheles, Denys Kamerylov (Ukr.) 38,732, 7. Kamil Mendelka, Przemyslaw Kaczmarek (Poľ.) 39,400, 8. Dejan Georgiev, Adnan Aliev (Bulh.) 39,435, 9. Iosif Chirila, Victor Mihalachi (Rum.) 39,542, ... Slovensko nemalo zastúpenie

K2 muži:

1. Saúl Craviotto, Carlos Pérez Rial (Šp.) 32,251, 2. Roman Piatrušenko, Vadim Machnev (Bielorus.) 32,370, 3. Mykola Kremer, Sergij Servuľa (Ukr.) 32,663, 4. Leonel Correia, Joao Ribeiro (Portug.) 32,710, 5. Viktor Kadler, Péter Molnár (Maď.) 32,942, 6. Krists Straume, Aleksejs Rumjancevs (Lotyš.) 32,990, 7. Maxim Moločkov, Maxim Kuznecov (Rus.) 33,226, 8. Ronal Rauhe, Tim Wieskötter (Nem.) 33,240, 9. Nebojša Simič, Milenko Našagačin (Srb.) 34,039, ... Slovensko nemalo zastúpenie

K4 ženy:

1. Maďarsko (Timea Paksyová, Katalin Kovácsová, Natasa Janicsová, Krisztina Fazekasová) 35,009, 2. Nemecko (Carolin Leonhardtová, Conny Wassmuthová, Katrin Wagnerová-Augustinová, Tina Dietzeová) 35,065, 3. Veľká Británia (Jessica Walkerová, Rachel Cawthornová, Hayleigh Masonová, Louisa Sawersová) 35,881, 4. Portugalsko (Helena Rodriguesová, Teresa Portelová, Joana Sousová, Beatriz Gomesová) 36,091, 5. Srbsko (Szilvia Kollová, Renata Majorová-Kubiková, Antonia Pandová, Marta Tiborová) 336,396, 6. Španielsko (Beatriz Manchónová, Jana Smidaková, Sonia Molanesová, Ana Varelová) 36,434, 7. Česko (Anna Adamová, Jana Šebestová, Jana Blahová, Lenka Hrochová) 37,274, 8. Poľsko (Karolina Najová, Paulina Wiewiorová, Magdalena Krukowská, Daria Polakowská) 37,598, 9. Taliansko (Norma Murabitová, Alessandra Galiottová, Fabiana Sgroiová, Anna Albertiová) 39,754, ... Slovensko nemalo zastúpenie

C4:

1. Rusko (Sergej Ulegin, Alexander Kostoglod, Viktor Melantjev, Nikolaj Lipkin) 33,477, 2. Maďarsko (Péter Balázs, Gábor Horváth, Attila Bozsik, Pál Sarudi) 33,758, 3. Bielorusko (Dmitrij Rabčanko, Dmitrij Vaiciškin, Andrej Bohdanovič, Alexander Vaučeckij) 33,797, 4. Litva (Raimundas Labuckas, Tomas Gadeikis, Jevgenij Miasniankin, Kazimieras Reksnys) 34,240, 5. Nemecko (Chris Wend, Thomas Lück, Björn Wäschke, Erik Robstock) 34,848, 6. Ukrajina (Oleksander Maksymčuk, Denys Požar, Ruslan Džalilov, Volodymyr Trocjuk) 35,017, 7. Rumunsko (Liviu Dumitrescu, Andrej Cuculici, Silviu Simioncencu, Catalin Costache) 36,358, 8. Česko (Lukáš Koranda, Jakub Homolka, Petr Koudelka, Radek Miškovský) 36,776, 9. Španielsko (Diego Romero, Manuel Campos, David Fernández, Damián Ramos) 38,618, ... Slovensko nemalo zastúpenie

K4 muži:

1. Bielorusko (Roman Piatrušenko, Taras Valko, Damjan Turčin, Vadim Machnev) 30,275, 2. Rusko (Stepan Ševčuk, Alexander Djačenko, Sergej Chovanskij, Roman Zarubin) 30,298, 3. Maďarsko (Rudolf Dombi, Gergely Gyertyános, Viktor Kadler, Gergely Boros) 30,711, 4. Srbsko (Ognjen Filipovič, Bora Sibinkič, Milan Djenadič, Dragan Zorič) 30,824, 5. Nemecko (Marcus Gross, Hendrik Bertz, Martin Hollstein, Torsten Lubisch) 30,888, 6. Ukrajina (Oleksander Tkačuk, Sergij Servuľa, Mykola Kremer, Vitalij Jepiškin) 30,948, 7. Litva (Rytis Ptasnykas, Andrej Radzevic, Alvydas Duonela, Egidijus Balciunas) 31,087, 8. Slovensko (Erik Noskovič, Pavol Maťaš, Peter Gelle, Tomáš Martinek) 31,324, 9. Rumunsko (Iustin Porcarasu, Ionut Mitrea, Petrus Gavrila, Dan Costea) 32,052



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Výsledky finále na 200 m.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Kontrolné preteky seniori
29.07.2020 | Bratislava, Zemník
Novácka päťstovka, 48. ročník
01.08.2020 | Nováky, jazero
Pohár Interu
15.08.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ MS Majstrovstvá sveta seniorov, juniorov, U23 - maratón
27.08.2020 | Baerum, NOR
ZRUŠENÉ MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
27.08.2020 | Baerum, NOR
MSR Majstrovstvá Slovenska - krátke trate
28.08.2020 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra