Vyhlásenie najúspešnejšieho kanoistu roka 2008

Vyhlásenie najúspešnejšieho rýchlostného kanoistu roka 2008 sa uskutoční 16. decembra 2008 o 17.00 hod. v reštaurácii ALIZÉ v Bratislave.

SZRK, bb | 04.12.2008 16:26:39

Športovci budú vyhodnotení na základe anketových lístkov, ktoré budú vypĺňať odborníci a členovia slovenských klubov v kategóriách:

kajakár

kanoista

kajakárka

junior

maratónec

posádka

V rámci programu budú vyhodnotené aj tri najúspešnejšie kluby Slovenského pohára 2008.

Diskusia k článku:

Anonym

Prosím Vás, skúste si lepšie všimnúť, že poznámka o rozdelení vyhlasovania sa týka hodnotenia Slovenského pohára - keď jednotlivci boli hodnotení a vyhlasovaní v Nitre a kluby budú v Bratislave. Hádam si to stačí prečítať. Už tu niekto na začiatku tohto roka navrhoval spojenie vyhlasovania ankety o najúspešnejšieho pretekára a vyhlasko SP, v takomto prípade by sa dostalo určite väčšej cti i nastupujúcej mladi a ceny SP by mohli odovzdávať práve tí naši najlepší z reprezentácie. Za úvahu by stálo i prípadné vyhlasovanie výsledkov SP na napr. rozlúčkových pretekoch.

bobkova

Len pre informaciu, akcia v Nitre bola Vyhlasenie najuspesnejsich pretekarov v pretekoch Slovenskeho pohara za rok 2008 v jednotlivych kategoriach- podla poctu bodov ziskanych za umiestnenie v pretekoch SP za tento rok. Akcia v Alizee je vyhlasovanie ankety o najuspesnejsieho pretekara SR v jednotlivych kategoriach: muzi, zeny, juniori, posadka roka a maraton na zaklade vyplnenych anketnych listkov zaslanych na jednotlive oddiely . Ja som len nezainteresovany clovek- nie organizator jednej , alebo druhej akcie, pisem len preto aby sa tu nemusel nikto zbytocne hnevat, ze co si to kto vymyslel nove. Tato anketa ma uz niekolkorocnu tradiciu, akcia v Nitre bola novinka. Asi preto ,aby vsetci, co sa umiestnili na prvych troch miestach v SP boli aj verejne oceneni, nielen uvedeni na internete. Inak prajem vsetkym prijemne Vianoce a vela uspechov v roku 2009.

anonym

a prečo vlastne rozdelili vyhlasovanie Slovenského pohára do Nitry a do Alize v Bratislave?? V Nitre jednotlivci a v Bratislave kluby?? ved to je absurdné, to len aby mali ludí na prednáške?? kam toto speje?

... ked to takto pojde dalej tak sa bude každá veková kategória vyhlasovať na inom podujatí aby naši hviezdni amatérski prfesionáli z vedenia mali poslucháčov na prednáškach? Dakujem pekne, prečo nie je vyhlasovanie SP na jednom mieste, napr.v nejakom klube?? a nech je to napríklad každý rok iný klub? HM? Zamyslite sa čo robíte s týmto krásnym športom. Dúfam,že ho nestihnete zlikvidovať uplne kým bude neskoro. Pekný večer

Anonym

A koľko ľudí sa zmestí do takej reštaurácie? Myslíš naozaj vážne, že naša účasť je vítaná, možno tak na tej prednáške v Nitre. Prečo by nebolo správne vyvolať záujem práve pomocou i internetu? Veď okrem mužskej K4, dievčat K2 a Ostrčila nie je verejnosti známy žiaden iný pretekár. Ostaňme naďalej nepoznaní a neskúsme nič nové. Veď načo zvyšovať záujem a informovanosť o "zvyšku" kanoistickej základne. Howgh.

romanb

Asi by sme mali všetci svojou prítomnosťou podporiť dobrú akciu a všelijaké internetové hlasovania sú akurát dobré pre Slávika a všelijaké reality show, ktoré z Vás akurát vytiahnu peniaze za hlasovanie!

Anonym

dobrý nápad

Anonym

Navrhujem vytvoriť i internetové hlasovanie a vyhlásiť víťazov v takomto /laickom/ rebríčku. A ako dopadlo vyhlasovanie SP v Nitre? Boli tam niekto?

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2024
1. KOM
100,0%
512,50
2. ŠAM
61,8%
316,50
3. PIE
56,7%
290,50
4. NOV
54,0%
276,50
5. ŠKP
42,9%
220,00
Nedávne a najbližšie podujatia
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
SP Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
SP Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
ME Majstrovstvá Európy - šprint juniori U23
27.06.2024 | Bratislava, SVK
SP Novácka päťstovka
06.07.2024 | Nováky, Jazero
MS Majstrovstvá sveta - šprint veteráni
12.07.2024 | Plovdiv, POL
SP Pohár Interu
13.07.2024 | Bratislava, Zemník
SP Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 | Šamorín, Jazero Lagúna
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Novácka päťstovka
Slovenská kanoistika
Mesto Nováky
Ministerstvo financií Slovenskej republiky
Trenčiansky samosprávny kraj
VOP Nováky, a. s.
NyNa
Športové centrum polície
SMH s.r.o.
Martin Baluch BAJO
Andrea Oršulová & Partners s. r. o.
Noving Nováky
TH STAV s.r.o.
BOZPO, s.r.o.
Askew s. r. o.
Carcoustics Slovakia Nováky s.r.o.
Innovatrics s.r.o.
Fingera.sk | Dochádzkový, prístupový a stravovací systém s 99,98% presnosťou
PRESPOR spol. s r.o.
pewag slovakia s.r.o.
FINAL - CD spol. s r. o.
KINET - internet a televízia
Vepos Nováky
Miroslav Mičo - KAMEŇ
BEZAM SK, s. r. o.