VV SZKDV schválil zloženie reprezentačných družstiev.

Zloženie reprezentačných družstiev pre sezónu 2003 uzavreté.

SITA, zs, ru | 20.06.2003 04:07:13

Výkonný výbor Slovenského zväzu kanoistiky na divokej vode (VV SZKDV) na svojom zasadnutí schválil definitívne zloženie reprezentačných družstiev pre sezónu 2003. V K1 mužov k už istému Petrovi Cibákovi (AŠK KTK Liptovský Mikuláš) pribudli jeho oddielový kolega Miroslav Damborský a Radoslav Orokocký (ŠKP Bratislava). V tej istej kategórii žien mali miesto zabezpečené Elena Kaliská (AŠK KTK Liptovský Mikuláš) a Gabriela Stacherová (ŠKP Bratislava), treťou bude ďalšia zástupkyňa liptovskomikulášskeho oddielu Gabriela Zamišková. V parádnej slovenskej disciplíne C1 popri olympijských medailistoch Michalovi Martikánovi (AŠK KTK Liptovský Mikuláš) a Jurajovi Minčíkovi (ŠKP Bratislava) si posledné voľné miesto vybojoval Alexander Slafkovský (AŠK KTK Liptovský Mikuláš). V deblovkách budú mať štatút reprezentanta okrem súrodencov Hochschornerovcoch (ŠKP Bratislava) aj bratia Ľuboš a Peter Šoškovci (AŠK ŽKV Žilina) a Pavol Hric s Romanom Vajsom (KTK Liptovský Mikuláš). Táto nominácia ešte neznamená pre reprezentantov automaticky účasť na júlových majstrovstvách sveta v Augsburgu. V prípade zranenia pretekára alebo výrazného poklesu jeho formy môže dôjsť k zmene.

Zloženie reprezentačných družstiev SR vo vodnom slalome pre sezónu 2003:

K1 muži: Peter Cibák, Miroslav Damborský (obaja AŠK KTK Liptovský Mikuláš), Radoslav Orokocký (ŠKP Bratislava)

K1 ženy: Elena Kaliská, Gabriela Zamišková (obe AŠK KTK Liptovský Mikuláš), Gabriela Stacherová (ŠKP Bratislava)

C1: Michal Martikán, Alexander Slafkovský (obaja AŠK KTK Liptovský Mikuláš), Juraj Minčík (ŠKP Bratislava)

C2: Peter a Pavol Hochschornerovci (ŠKP Bratislava), Ľuboš a Peter Šoškovci (AŠK ŽKV Žilina), Pavol Hric - Roman Vajs (KTK Liptovský Mikuláš)

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
VV SZKDV schválil zloženie reprezentačných družstiev.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Rudno Cup, 9. ročník
18.05.2024 | Nitrianske Rudno, Priehrada
SP II. Svetový pohár - šprint
24.05.2024 | Poznaň, POL
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 | Bratislava, Zemník
SP Svetový pohár - maratón
01.06.2024 | Brandenburg, GER
Pohár SNP
01.06.2024 | Piešťany, Váh-Slňava
KP juniori
08.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Trenčianska regata
22.06.2024 | Trenčín, Lodenica KK TTS
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.