Vodácky kanál Prešov

Priatelia vodaci, dovolujem si vas oslovit a poziadat o podporu pri páchaní dobrého skutku, zahlasovaním za verejnoprospešný projekt, Arealu vodnych sportov v Presove.

Martin Kovalik | 29.11.2018 14:41:10

Spoluprácou skautov a Oddielu vodnych turistov z Prešova sa podarilo uspieť v rámci prveho kola grantovej výzvy na pomoc komunitam Nadácie VUB s projektom vytvorenia sirokej verejnosti, volne prístupného areálu vodných sportov na rieke Torysa v Presove, kde planujeme postavit jednoduchu slalomovu vodacku drahu (zial nebude mat parametre Liptovskeho Mikulasa ci Cunova) a sprístupniť tak vodácke aktivity širokej verejnosti a predovsetkym prispiet tak k rozvoju pohybu a zdravého životného štýlu u detí, mládeže...

O tom, či sa však projekt nakoniec podarí realizovať rozhodnú ľudia svojim hlasovaním na webe od 26.11.2018 do 09.12.2018 do 24.00 hod. tu:

www.komunitnegranty.sk

HLASOVANIE: je bezplatné a prebieha prostredníctvom zadania telefónneho čísla, na ktoré hlasujúci prijme SMS kód. Ten následne zadá na stránke a hlas odošle.
Telefónne čísla budú použité iba na overenie hlasu (nikde sa neevidujú, nebudú slúžit na marketingové účely). Z každého telefónneho čísla sa bude dať hlasovať iba raz.

Touto cestou by sme Vas preto chceli požiadať o podporu daného projektu, zahlasovaním za neho, či širenim tejto prosby (mailom, facebookom, osobne...) dalej doma, v okruhu kamarátov, kolegov, známych.... čím viac hlasov sa nám podarí získať tým lepšie. Podporené budú len najlepšie projekty. Zanedbatelný nie je ani fakt, ze ak budeme najlepsi, zdvojnásobia nám rozpocet na projekt :)


Aj vy sa svojim hlasovaním možete symbolicky pripojiť k projektu a pomôct tak vytvorit niečo prínosné pre verejnosť, pričom
- hlasovanie zaberie tak max. 1 min.
- rozsirenie tejto prosby medzi znamych, kamaratov,.... tak max. 5 min,
- a dobry pocit, ktorý po tom ostane, zrejme vydrží aj viac dní :)

Veľmi pekne ďakujeme...
S pozdravom a prianím krásneho dňa
Martin Kovalik

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Vodácky kanál Prešov“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.