VODÁCKA ROČENKA (výzva č.2).

Ahoj, ahoj

J. Gazda, Vander a KVŠ Karlova Ves | 03.03.2003 09:44:15

Viem , že som možno už otravný , ale ja to myslím s tou ročenkou vážne –aspoň zatiaľ. ( Pozrite si článok z 12. 02.2003 Vodácka ročenka – výzva )

Začal som teda pracovať na nej a snáď vyjde koncom roka pre zábavu, potešenie a ako zdroj informácií pre vodákov. Nie je to žiaden pokus o nový časopis, má to byť len ročenka a bude tam to čo sa mi podarí zohnať. Rád uvítam správičky a články z výprav, splavov a akékoľvek užitočné informácie.

Dovoľujem si Vás otravovať a obťažovať s takouto žiadosťou tentokrát. Zháňam momentálne, nejaké informácie o splavnosti a vodočtoch riek doma a v zahraničí. Chcem zostaviť zoznam internetových adries kde sa dajú získať informácie o vodných stavoch, vodočtoch. Niečo už mám ( asi 50 adries ), ale chcem to rozšíriť trochu ešte.

Pokiaľ máte medzi svojimi obľúbenými položkami nejaké adresy na takéto stránky pošlite mi ich prosím, to je jedno či je to Slovensko, Čechy, Európa, Ázia, zámorie.

Ďalej zháňam nejaké údaje k obmedzeniam a zákazom plavby hlavne na domácich tokoch, Hornád, Belá, Klátovské rameno a iné, ale aj k českým a zahraničným riekam. Zaujímajú ma úseky, pre ktoré platí zákaz alebo obmedzenie a prípadne možnosť vybaviť povolenie či výnimku spolu s nejakým kontaktom, kde sa to dá vybaviť.

Rovnako by som rád uverejnil krátky zoznam zaujímavých zahraničných vodáckych podujatí s medzinárodnou účasťou ako napr. TID, Vogalonga, splav Tiberu, wildwasser woche v Oberfellachu ak sa ešte robí a pod. Takže ak o niečom viete môžete mi to poslať.

Ďakujem Vám vopred za ochotu a spoluprácu.

Ja

( jgazda@seznam.cz )

PS: Prípadne pošlite tento mail alebo list ďalej niekomu ,o kom viete, že by vedel nejaké informácie poskytnúť.

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
VODÁCKA ROČENKA (výzva č.2).“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 068,50
2. UKB
79,5%
849,50
3. PIE
71,5%
764,00
4. NOV
63,0%
673,00
5. ŠAM
53,7%
573,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.