V úvodný deň v Piešťanoch deväť medailí pre SR

V piatkových pretekoch na 500 m na Medzinárodnej regate v rýchlostnej kanoistike v Piešťanoch si slovenskí mládežníci vybojovali deväť medailí, z toho štyri zlaté, štyri strieborné a jednu bronzovú. O najjagavejšie kovy sa v kategórii pretekárov do 23 rokov postarali Viktor Demin v K1, Gábor Jakubík s Markom Krajčovičom v K2 a Adam Csenkey s Krištofom Tóthom v C2. V juniorských kategóriách vystúpil na najvyšší stupienok Tibor Linka v K1. V sobotu sú na Sĺňave na programe preteky na 1000 m.

SITA, zs;jm;mp | 25.05.2013 12:24:39

Výsledky - finále na 500 m s účasťou slovenských reprezentantov:

Pretekári do 23 rokov:

K1 muži: 1. Viktor Demin (ŠKP Bratislava) 1:38,904, 2. Martin Vajda (Tatran Karlova Ves Bratislava) 1:39,326, ... 6. Marek Krajčovič (ŠKP Bratislava) 1:42,817

C1 muži: 1. Tiago Tavares (Portug.) 1:48,075, ... 5. Vincent Farkaš (Dukla Trenčín) 1:50,525

K1 ženy: 1. Katherine Trotterová (V.Brit.) 1:51,962, 2. Simona Šamková (Dukla Trenčín) 1:53,294

K2 muži: 1. Gábor Jakubík, Marek Krajčovič 1:27,486, 3. Viktor Demin, Matej Michálek (všetci ŠKP Bratislava) 1:30,922, ... 6. Martin Dugas, Filip Sprušanský (Tatran Karlova Ves Bratislava) 1:37,502

C2: 1. Adam Csenkey, Krištof Tóth (KCK Šamorín) 1:48,342

JUNIORI:

K1 muži: 1. Tibor Linka (KCK Šamorín) 1:37,677, 2. Denis Myšák (KRK Nováky) 1:38,429

C1 muži: 1. Mykyta Sablin (Azer.) 1:50,481, ... 8. Adam Gavenda (Dukla Trenčín) 1:57,018, 9. Tibor Orosz (KCK Šamorín) 2:08,174

K1 ženy: 1. Rebeka Simonová (V.Brit.) 1:53,677, ... 8. Patrícia Drienovská (KRK Nováky) 2:01,506

K2 muži: 1. Apollonio Alan, Matic Klobučar (Slovin.) 1:30,439, 2. Tibor Linka, Denis Myšák (KCK Šamorín/KRK Nováky) 1:30,884, ... 4. Jerguš Jacko, Filip Valo (TJ Sĺňava Piešťany) 1:32,930, 7. Michal Blaho, Patrik Stránsky (Tatran Karlova Ves Bratislava) 1:38,175, 8. Pál Horváth, Daniel Szokol (KCK Šamorín/ KKK Komárno) 1:38,800

C2 muži: 1. Marc Dunkel, Anton Regorius (Nem.) 1:42,791, ... 4. Adrian Gabriel, Tibor Orosz (Dukla Trenčín/KCK Šamorín) 2:02,251

K2 ženy: 1. Julia Ehrenfriedová, Jasmin Fritzová (Nem.) 1:44,449, ... 5. Patrícia Drienovská, Nikola Zatlkajová (KRK Nováky) 1:52,945



Diskusia k článku:

Anonym

Vysledky tesia, organizacia uz menej. Titulok by kludne mohol byt FIASKO NA REGATE. Nefungujuci pocitacovy system, viac ako hodinove zdrzanie, chichotajuca sa hlasatelka ktora ani po anglicky moc nevedela, vyhlasovanie horsie ako na okresnych pretekoch....

Minimalne na zamyslenie, pani!

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 145,00
2. NOV
76,3%
874,00
3. PIE
73,9%
846,50
4. ŠAM
69,0%
790,50
5. TAT
51,0%
583,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
04.08.2018 | Šamorín
MS Akademické majstrovstvá sveta
10.08.2018 | Szolnok, HUN
Pohár SNP
11.08.2018 | Piešťany
MS Majstrovstvá sveta seniorov
22.08.2018 | Montemor o Velho, POR
MSR Majstrovstvá Slovenska krátke trate
31.08.2018 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta v maratóne
06.09.2018 | Prado Vila Verde, POR
Pohár Slávie UK
08.09.2018 | Bratislava
Dunajský maratón
09.09.2018 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijskych nádejí
14.09.2018 | Poznaň, POL
MSR Hargašov memoriál, Majstrovstvá Slovenska dlhé trate
22.09.2018 | Bratislava, Zlaté piesky
Rozlúčkové preteky
29.09.2018 | Bratislava
Olympijske hry mládeže
12.10.2018 | Buenos Aires, ARG
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra