V piatok v Piešťanoch pre Slovensko 2 prvenstvá

Súhrn výsledkov piatkových finálových pretekov v kategóriách juniorských a do 23 rokov na Medzinárodnej mládežníckej regate v rýchlostnej kanoistike v Piešťanoch:

SITA, rt | 28.05.2011 21:33:16

K1 juniorov na 500 m: 1. Mateusz Rychlik (Poľ.) 1:50,34, ... 3. Dávid Pálmay (SR) 1:52,10

C1 juniorov na 500 m: 1. Michael Müller (Nem.) 2:02,00, ... 5. Roland Fekete (SR) 2:12,20

K1 junioriek na 500 m: 1. Virginia Najorková (Nem.) 1:55,13, ... 4. Roberta Pelantová (SR) 2:00,93

K1 mužov do 23 rokov na 500 m: 1. Glenn Rypp (Aus.) 1:39,56, 2. Ľubomír Beňo (SR) 1:39,58

C1 mužov do 23 rokov na 500 m: 1. Matej Rusnák (SR) 1:56,39

K1 žien do 23 rokov na 500 m: 1. Amy Petersová (Aus.) 1:57,64, 2. Simona Šamková (SR) 1:58,36

K2 juniorov na 500 m: 1. Tom Liebscher, Max Rendschmidt (Nem.) 1:29,98, 2. Mário Janča, Viktor Demin (SR) 1:30,76

C2 juniorov na 500 m: 1. Lukasz Wietrak, Michal Lubniewski (Poľ.) 1:39,10, ... 4. Dávid Tarcsi, Roland Fekete (SR) 1:51,92

K2 junioriek na 500 m: 1. Isabel Friedtová, Virginia Najorková (Nem.) 1:43,10, ... 5. Petra Maťašová, Veronika Danišová (SR) 1:54,38

K2 mužov do 23 rokov na 500 m: 1. Kristóf Péter, Balázs Németh (Maď.) 1:30,27, ... 6. Michal Petruš, Radim Kráľ (SR) 1:36,69

K2 žien do 23 rokov na 500 m: 1. Simona Šamková, Lucia Mištinová (SR) 1:45,37

K4 junioriek na 500 m: 1. Poľsko (Sara Jasinská, Emilia Cywinská, Anna Wasilewská, Agata Kordasová) 1:36,094, ... 3. Slovensko (Katarína Horváthová, Roberta Pelantová, Nikola Zaltkajová, Patrícia Drienovská) 1:45,094

K4 žien do 23 rokov na 500 m: 1. Austrália (Kylie Broadová, Amy Petersová, Catherine McArthurová, Emily Bewsová) 1:39,234



Diskusia k článku:

ano nym

Myslím, že v piatok tých prvenstiev bolo viac, len ich treba zrátať...

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Dunajský maratón
08.09.2019 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijských nádejí
13.09.2019 | Bratislava, Zemník
Hargašov memoriál
21.09.2019 | Bratislava, Zemník
Rozlúčkové preteky
05.10.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
14.10.2019 | Shaoxing, CHN
MS Majstrovstvá sveta seniorov - maratón
17.10.2019 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra