V piatok šesť slovenských lodí do A-finále

Slovenskú výpravu na MEJaU23 v Taliansku tvorí 19 juniorov a 10 pretekárov do 23 rokov. "Výprava narástla v porovnaní s vlaňajškom tým, že sa rozšírilo družstvo do 23 rokov. Rozhodli sme sa využiť potenciál, ktorý sme predtým nevyužívali.

SITA, rg | 29.06.2018 21:56:17

Napríklad Tibor Linka v tejto kategórii štartoval doteraz iba raz a teraz je to posledná možnosť štartu pre neho v rámci vekového limitu do 23 rokov," vysvetlil Marián Tesárik, zodpovedný za juniorskú reprezentáciu, na webe canoe.sk.



Slováci v piatok na MEJaU23 v Auronze (Tal.) - výsledkový súhrn:



K1 500 m juniorky: Jessica Zatlkajová - postup do A-finále

K2 500 m juniorky: Katarína Pecsuková, Karolína Seregiová - nepostúpili zo semifinále

K2 1000 m juniori: Marko Ujvári, Zsolt Libai - postup do B-finále

K4 500 m juniori: Martin Hvojník, Matúš Jedinák, Richard Németh, Zsolt Libai - postup do A-finále

K4 500 m juniorky: Katarína Pecsuková, Romana Jakubisová, Karolína Seregiová, Dagmar Čulenová - nepostúpili zo semifinále

C1 1000 m juniori: Dávid Koczkás - nepostúpil zo semifinále

K1 1000 m juniori: Tomáš Holka - postup do A-finále

K1 500 m juniori: Martin Hvojník - postup do A-finále

C2 500 m juniorky: Kristína Jankovská, Viktória Ikréniová - nepostúpili zo semifinále

C2 1000 m juniori: Dávid Fekete, Richard Zilizi - postup do A-finále

C2 500 m do 23 rokov: István Tóth Banai, Michal Polakovič - nepostúpili zo semifinále

C2 1000 m do 23 rokov: István Tóth Banai, Michal Polakovič - nepostúpili zo semifinále

K1 500 m do 23 rokov: Mariana Petrušová - postup do B-finále

C1 500 m do 23 rokov: Gabriela Ladičová - postup do A-finále



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
V piatok šesť slovenských lodí do A-finále“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár Slávie UK
07.09.2019 | Bratislava, Zemník
Dunajský maratón
08.09.2019 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijských nádejí
13.09.2019 | Bratislava, Zemník
Hargašov memoriál
21.09.2019 | Bratislava, Zemník
Rozlúčkové preteky
05.10.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
14.10.2019 | Shaoxing, CHN
MS Majstrovstvá sveta seniorov - maratón
17.10.2019 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra