V Komárne dva cykly projektu Hľadáme talenty

Mládežnícke talenty v rýchlostnej kanoistike budú v Komárne predvádzať svoje schopnosti pred zrakmi trénerov, zamestnancov NŠC a reprezentantov - olympionikov

SITA, zs;mj | 21.10.2011 08:48:41

Vo štvrtok 20. októbra sa v komárňanskej lodenici začal prvý z dvoch štvordňových cyklov projektu Slovenského zväzu rýchlostnej kanoistiky (SZRK) s pracovným názvom Hľadáme talenty v rýchlostnej kanoistike. Pozvánku celkovo dostalo 45 mládežníkov vo veku 10 - 15 rokov a 25 juniorov od 15 do 17 rokov. Prvý cyklus potrvá do nedele 23. októbra, druhý potom do stredy 26. októbra. Oba sa ukončia špeciálnymi testami športovcov na vode. Vedúcim projektu je predseda SZRK Róbert Petriska.

Pre obidve skupiny pripravili organizátori testovaciu batériu rozdelenú na tri tréningové jednotky. Na akcii sa bude podieľať osem trénerov mládeže, šiesti študenti FTVŠ , traja zamestnanci NŠC a sedem športovcov - olympionikov. Akcia bude mať súťažno-výchovný, ale aj testovací charakter. Jednu z tréningových jednotiek v oboch cykloch budú viesť najlepší slovenskí seniorskí reprezentanti - olympionici. Na sobotu 22. októbra je naplánovaný tréning s Petrom Gellem, Erikom Vlčekom Jurajom Tarrom a Richardom Riszdorferom a od 14.00 h budú mať naň prístup aj zástupcovia médií. V pondelok 24. októbra sa budú mládežníckym nádejam venovať Martina Kohlová, Ivana Kmeťová, Michal Riszdorfer a Juraj Tarr.

Diskusia k článku:

XxX...

skoda ze nie je aj testy (slovensky tim mladeze)

Anonym

Na canoe je hodnotenie Leta s kajakom, z ktorého som vybral nasledovné :- Za registráciou takého množstva detí je vidieť dobrú prácu klubov a obetavosť trénerov. Je však na zamyslenie ako by to vypadalo s členskou základňou, keďže celkový počet členov každý rok stúpne minimálne.

Ing.Boris Bergendi, generálny sekretár

Milý Boris, a čo by sa stalo, keby ste nekupovali v minulosti veľa nezmyslov, rozumne hospodárili a radšej podporili nedocenených trénerov?

Anonym

repre juniorov a kadetov

http://www.canoe.sk/main.php?go=reprezentacia/juniori/

Anonym

Cica-mica, vidno že aj ty mas talent .....

mica

škoda je, že v príspevku nie sú uvedené mená tých, ktorí sú vybraní

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 068,50
2. UKB
79,5%
849,50
3. PIE
71,5%
764,00
4. NOV
63,0%
673,00
5. ŠAM
53,7%
573,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.