V K1 víťazstvá M. Riszdorfera a I. Kmeťovej.

47. ročník Veľkej ceny Komárna v rýchlostnej kanoistike.

SITA, ds | 04.06.2005 21:24:36

V areáli vodných športov v Komárne sa v sobotu začal 47. ročník Veľkej ceny Komárna v rýchlostnej kanoistike, na programe boli preteky na 500 m. Za účasti takmer kompletnej slovenskej špičky zvíťazil v C1 mužov Anton Grassl (ŠKP Bratislava). V K1 boli najrýchlejší Michal Riszdorfer (ŠKP Bratislava) a medzi ženami Ivana Kmeťová (Nováky). V ženskej ká-dvojke podľa predpokladov zvíťazila úspešná posádka z nedávnych podujatí Svetového pohára v Poznani a Duisburgu Ivana Kmeťová - Martina Kohlová.

MUŽI

C1 / 500 m

1. Anton Grassl (ŠKP Bratislava) 1:46,50, 2. Rastislav Kohút (ŠŠ Trenčín) 1:47,43, 3. Tomáš Marcinek (Zvolen) 1:53,47

K1 / 500 m

1. Michal Riszdorfer (ŠKP Bratislava) 1:29,36, 2. Martin Chorváth (TTS Trenčín) 1:29,85, 3. Erik Vlček (ŠKP) 1:30,02

C2 / 500 m

1. Miloš Gašparík, Anton Grassl (ŠKP) 1:38,06, 2. Rastislav Kohút, Marek Petro (ŠŠT/Nováky) 1:39,81, 3. Tomáš Bese, Štefan Bolcskei (Kom.) 1:39,98

K2 / 500 m

1, Juraj Tarr, Michal Riszdorfer (ŠKP) 1:19,04, 2. Erik Vlček, Richard Riszdorfer (ŠKP) 1:20,63, 3. Andrej Wiebauer, Erik Noskovič (ŠKP) 1:21,13

ŽENY

K1 / 500 m

1. Ivana Kmeťová (Nováky) 1:44,47, 2. Martina Kohlová (UK Bratislava) 1:49,36, 3. Zdena Liptáková (ŠŠT) 1:54,30

K2 / 500 m

ženy + st. dorastenky

1. Martina Kohlová, Ivana Kmeťová (UK Bratislava/Nováky) 1:36,95, 2. Petra Vachová, Martina Kováčiková (TTS/ŠŠT) 1:44,63. 3. Dominika Smáková, Katarína Mészárosová (ŠKP/INT) 1:44,90

STARŠI DORASTENCI (víťazi)

C1 / 500 m

1. Martin Beneš (Nováky) 1:46,00

K1 / 500 m

1. Juraj Danko (Vinohrady) 1:33,75

C2 / 500 m

1. Martin Beneš, Matej Rusnák (Nováky/Piešťany) 1:42,93

K2 / 500 m

1. Ľubomír Beňo (Nováky) 1:28,48

MLADŠÍ DORASTENCI

C1 / 500 m

1. Peter Poliak (Vinohrady) 1:50,63

K1 / 500 m

1. Tomáš Csepy (Komárno) 1:39,69

C2 / 500 m

1. Peter Poliak, Andrej Marsal (Vinohrady) 1:45,23 min

K2 / 500 m

1. Zoltán Tóth, Gábor Jakubík (Šamorín) 1:29,42

MLADŠIE DORASTENKY (víťazky)

K1 / 500 m

1. Simona Šamková (Piešťany) 1:49,63

K2 / 500 m

1. Simona Šamková, Ivana Minárová (Piešťany/Vinohrady) 1:45,07 min

STARŠIE DORASTENKY

K1 / 500 m

1. Dominika Smáková (ŠKP Bratislava) 1:53,42

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
V K1 víťazstvá M. Riszdorfera a I. Kmeťovej.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Nedávne a najbližšie podujatia
SP I. Svetový pohár - šprint
10.05.2024 | Szeged, HUN
Jungov memoriál
11.05.2024 | Štúrovo, Lodenica pod mostom Márie Valérie
Rudno Cup, 9. ročník
18.05.2024 | Nitrianske Rudno, Priehrada
SP II. Svetový pohár - šprint
24.05.2024 | Poznaň, POL
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 | Bratislava, Zemník
SP Svetový pohár - maratón
01.06.2024 | Brandenburg, GER
Pohár SNP
01.06.2024 | Piešťany, Váh-Slňava
KP juniori
08.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.