Tituly pre Danka s Tóthom a Oršulu so Zaťkom.

Tituly majstrov Slovenska v rýchlostnej kanoistike na dlhých tratiach v Novákoch si vybojovali v K2 mužov na 5000 m Juraj Danko so Zoltánom Tóthom, v C2 na rovnakej trati dominovali domáci novácki kanoisti Juraj Oršula a Michal Zaťko. Kategóriu K2 žien organizátori pre nezáujem pretekárok zrušili. V nedeľu šampionát vyvrcholí ostávajúcimi kategóriami.

SITA, zs;ds | 08.05.2010 18:45:33

Výsledky sobotných pretekov na majstrovstvách Slovenska v rýchlostnej kanoistike na dlhých tratiach v Novákoch - 5000 m:

K2 muži: 1. Juraj Danko, Zoltán Tóth (Slávia UK Bratislava/KCK Šamorín) 19:59,141, 2. Andrej Kľučár, Miroslav Zaťko (Dukla Trenčín/KRK Nováky) 20:03,422, 3. Andrej Wiebauer, Ľuboš Nemec (Tatran Karlova Ves Bratislava) 20:50,219

C2 muži: 1. Juraj Oršula, Michal Zaťko (KRK Nováky) 24:00,141, 2. Daniel Biksadský, Marek Šiška (ŠKP Bratislava) 24:41,469, 3. Miloš Kohout, Pavol Rusnák (TTS Trenčín) 25:04,969

K2 ženy - organizátori zrušili pre nezáujem štartujúcich

K1 juniori: 1. Marek Krajčovič (Inter Bratislava) 21:42,313, 2. Marcel Virga (Dukla Trenčín) 21:46,938, 3. Viktor Demin (KKK Komárno) 22:16,453

C2 juniori: 1. Adam Csenkey, Krištof Tóth (KCK Šamorín) 22:32,984, 2. Csaba Orosz, Vincent Farkaš (KCK Šamorín) 25:07,906, 3. Michal Fedor, Martin Novák (KRK Nováky) 28:39,031

K2 juniorky: 1. Lucia Mištinová, Michaela Matoušková (KRK Nováky) 23:42,546, 2. Judita Kecskemétiová, Sofia Vargová (TJ Dunaj Štúrovo) 24:17,875, 3. Petra Maťašová, Veronika Danišová (TJ Sĺňava Piešťany/Dunajklub Kamzík Bratislava) 24:19,859

K1 kadeti: 1. Denis Mišák (KRK Nováky) 22:21,282, 2. Oliver Mikuš (ŠŠ Trenčín) 23:16,016. 3. Balázs Lörincz (KKK Komárno) 23:19,672

C1 kadeti: 1. Roland Fekete (KCK Šamorín) 27:42,422, 2. František Fehér (KCK Šamorín) 27:51,985, 3. Dávid Tarcsi (KCK Šamorín) 28:41,938

K2 kadetky: 1. Katarína Horváthová, Róberta Pelantová (KKK Komárno) 23:17,781, 2. Nikola Zatlkajová, Patrícia Drienovská (KRK Nováky) 24:23,625, 3. Frederika Majerová, Kristína Homolová (KKK Komárno/TTS Trenčín) 24:41,500

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Tituly pre Danka s Tóthom a Oršulu so Zaťkom.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Nedávne a najbližšie podujatia
SP I. Svetový pohár - šprint
10.05.2024 | Szeged, HUN
Jungov memoriál
11.05.2024 | Štúrovo, Lodenica pod mostom Márie Valérie
Rudno Cup, 9. ročník
18.05.2024 | Nitrianske Rudno, Priehrada
SP II. Svetový pohár - šprint
24.05.2024 | Poznaň, POL
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 | Bratislava, Zemník
SP Svetový pohár - maratón
01.06.2024 | Brandenburg, GER
Pohár SNP
01.06.2024 | Piešťany, Váh-Slňava
KP juniori
08.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.