SP Poznaň - Do finále zo SR iba Kmeťová s Kohlovou

V sobotňajšom popoludňajšom bloku rozjázd a semifinále na pretekoch I. kola Svetového pohára v rýchlostnej kanoistike v poľskej Poznani si postup do nedeľňajšieho finále vypádlovala jediná slovenská loď. Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou sa predstavia v bojoch o medailové priečky v K2 žien na 500 m.

SITA, ru | 20.05.2012 08:10:47

Rozjazdy - 500 m:

K2 ženy (1. priamo do finále, 2. - 7. do semifinále):

II. rozjazda: 1. Carolin Leonhardtová, Katrin Wagnerová-Augustinová (Nem.) 1:51,633, ... 3. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) 1:55,393 - postúpili do semifinále

200 m:

K1 muži (1. - 6. do semifinále):

I. rozjazda: 1. Rhys Hill (Kan.) 38,367, ... 4. Miroslav Zaťko (SR) 39,123 - postúpil do semifinále

K1 ženy (1. - 6. do semifinále):

II. rozjazda: 1. Sabine Volzová (Nem.) 44,438, ... 5. Simona Šamková (SR) 47,378 - postúpila do semifinále

K2 muži (1. - 6. + 3 s najlepším časom do semifinále):

III. rozjazda: 1. Ronald Rauhe, Jonas Ems (Nem.) 33,195, ... 7. Ľubomír Beňo, Tomáš Martinek (SR) 35,115 - postúpili do semifinále vďaka najlepšiemu času na 7. mieste

IV. rozjazda: 1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Fr.) 32,794, ... 5. Peter Gelle, Erik Vlček (SR) 35,298 - postúpili do semifinále

Semifinále - 500 m:

K2 ženy (1. - 3. do finále):

I. semifinále: 1. Jen-an Wu, Jü Čou (Čína) 1:50,562, 2. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) 1:51,562 - postúpili do finále

K1 muži (1. - 2. + jeden s najlepším časom do A-finále, 3. - 4. + dvaja s najlepším časom do B-finále)

IV. semifinále: 1. Ronald Rauhe (Nem.) 37,201, ... 6. Miroslav Zaťko (SR) 38,669 - z ďalších bojov je vyradený

K1 ženy (1. - 2. + jedna s najlepším časom do A-finále, 3. - 4. + dve s najlepším časom do B-finále):

II. semifinále: 1. Inna Klinovová (Ukr.) 42,740, ... 9. Simona Šamková (SR) 46,484 - z ďalších bojov je vyradená

K2 muži (1. - 3. do A-finále, 4. - 6. do B-finále):

I. semifinále: 1. Liam Heath, Jonathan Schofield (V.Brit.) 33,069, ... 9. Ľubomír Beňo, Tomáš Martinek (SR) 35,257 - z ďalších bojov sú vyradení

III. semifinále: 1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Fr.) 33,076, ... 9. Peter Gelle, Erik Vlček (SR) 36,168 - z ďalších bojov sú vyradení



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
SP Poznaň - Do finále zo SR iba Kmeťová s Kohlovou“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 145,00
2. NOV
76,3%
874,00
3. PIE
73,9%
846,50
4. ŠAM
69,0%
790,50
5. TAT
51,0%
583,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra