SP DUISBURG - Striebro pre Kmeťovú s Kohlovou na 1000 m

Slovenské reprezentantky v rýchlostnej kanoistike Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou obsadili vo finále K2 žien na 1000 m na pretekoch 3. kola Svetového pohára v nemeckom Duisburgu 2. miesto. V dramatickom finiši zaostali za víťaznou posádkou Wen-jun Ren, La-mei Ju z Číny iba o 16 tisícin sekundy (0,016 s). V tejto disciplíne sa prihlásilo organizátorom iba šesť posádok, takže sa išlo priamo finále. Slovenská dvojica kajakárok absolvuje v Duisburgu v nedeľu ešte preteky na 500 m. Kmeťová s Kohlovou si vybojovali v sobotu v Dusiburgu už druhé striebro, v piatok skončili na 2. mieste v šprinte na 200 metrov.

SITA, zs;bg | 05.06.2010 20:13:08

Výsledky:

Finále K2 žien na 1000 m: 1. Wen-jun Ren, La-mei Ju (Čína) 3:44,027, 2. Ivana Kmeťová, Martina Kohlová (SR) 3:44,043.

Diskusia k článku:

Anonym

ako to vyzerá VC komárno BUDE

Anonym

Okrem dievčat mal na "sveťáku" štartovať i ich tréner Petrla v kategórii K1 na 5km. Má niekto niečo bližšie .....?

Anonym

Ti samorincania su pekny "patrioti".Hodnotne ceny,ktore slubovali,rozdavali len v kategoriach,kde vyhravali domaci...