Sobotňajšie finálové výsledky v Piešťanoch.

Výsledky sobotňajších finálových disciplín na Medzinárodnej regate v Piešťanoch:

SITA, fr | 31.05.2009 13:37:49

CHLAPCI - 1000 m:

K1: 1. Josef Dostál (ČR) 3:39,109 min, ... 6. Šimon Žďárský (SR) 3:45,906.

K2: 1. Martin Mach, Josef Dostál (ČR) 3:25,703 min, ... 6. Viktor Demin, Dávid Pálmay (SR) 3:33,484.

K4: 1. Slovensko (Šimon Žďárský, Viktor Demin, Dávid Pálmay, Mário Janča) 3:08,359 min.

C1: 1. Andrei Lifrei (Rum.) 4:11,875 min, ... 6. Ondrej Púček (SR) 4:28,000.

C2: 1. Florin Murgu, Mihai Niculita (Rum.) 3:51,735 min, ... 6. Roland Fekete, Dávid Tarcsi (SR) 4:35,922.

C4: 1. Poľsko 3:34,093 min

DIEVČATÁ - 1000 m:

K1: 1. Zuzana Loukotová (ČR) 4:20,390 min, ... 4. Frederika Majerová (SR) 4:28,703.

K2: 1. Carolina Constancisová, Joanne Mayerová (SR) 3:52,125 min, ... 5. Roberta Pelantová, Katarína Horváthová (SR) 4:08,563.

JUNIORI - 1000 m:

K1: 1. Jochen Kaiser (Nem.) 3:41,891 min, ... 9. Andrej Klučár (SR) 3:57,266.

K2: 1. Jan Watzlawik, Tobias Guhlke (Nem.) 3:14,641 min.

K4: 1. Poľsko 2:57,031 min, ... 3. Slovensko (Tomáš Zigo, Marcel Virga, Marián Goga, Martin Vajda) 3:00,234.

C1: 1. Michal Kudla (Pol.) 4:02,703 min, ... 4. Juraj Oršula (SR) 4:06,781.

C2: 1. Adrian Tudose, Cristian Mihai (Rum.) 3:39,875 min, ... 4. Krištof Tóth, Adam Csenkey (SR) 3:44,828.

C4: 1. Rumunsko 3:18,437 min.

JUNIORKY - 1000 m:

K1: 1. Monika Machová (ČR) 4:10,844 min, ... 7. Barbora Majorošová (SR) 4:21,203.

K2: 1. Franziska Bergerová, Henrika von Rauchhaupt (Nem.) 3:41,766 min.

MUŽI DO 23 ROKOV - 1000 m:

K1: 1. Gabriel Jakubík (SR) 3:39,657 min.

K2: 1. Robert Krawiec, Arkadiusz Krajewski (Poľ.) 3:17,266 min, 2. Andrej Divinec, Boris Viszlay (SR) 3:20,297.

K4: 1. Poľsko 2:56,125 min, 2. Slovensko (Miroslav Mičo, Juraj Baránek, Andrej Divinec, Boris Viszlay) 3:01,063.

C1: 1. Rastislav Kohút (SR) 4:05,953 min.

C2: 1. George Chitulescu, Gabriel Ghioaca (Rum.) 3:58,922.

ŽENY DO 23 ROKOV - 1000 m:

K1: 1. Daria Polakowská (Poľ.) 4:16,828 min, ... 4. Simona Šamková (SR) 4:24,625.

K2: 1. Karolina Najová, Daria Polakowská (Poľ.) 3:56,719 min.



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Sobotňajšie finálové výsledky v Piešťanoch.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ I. kvalifikačné preteky seniori a testovanie juniori
24.04.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
26.04.2020 | Bratislava, Zemník
Rudno Cup
02.05.2020 | Nitrianske Rudno, priehrada
Olympijské hry - Európska kvalifikácia
06.05.2020 | Račice, CZE
I. Svetový pohár - šprint
08.05.2020 | Račice, CZE
MSR Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
09.05.2020 | Nováky, jazero
Jungov memoriál
16.05.2020 | Štúrovo
II. Svetový pohár - šprint
21.05.2020 | Duisburg, GER
Olympijské hry - kvalifikácia
21.05.2020 | Duisburg, GER
Svetový pohár - maratón
22.05.2020 | Pitesti, ROM
Pohár SNP
23.05.2020 | Piešťany
Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2020 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy seniorov - šprint
04.06.2020 | Bascov, ROU
Kvalifikačné preteky juniori
06.06.2020 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra