Slovenská výprava v Aténach v oblečení značky Kenvelo.

Spoločnosť Kenvelo sa stala oficiálnym dodávateľom spoločenského oblečenia slovenského olympijského tímu na Hry XXVIII. olympiády v Aténach.

SITA, kj, bg | 19.04.2004 15:39:29

Spoločnosť Kenvelo, známy európsky tvorca módneho oblečenia, obuvi a doplnkov, sa stala oficiálnym dodávateľom spoločenského oblečenia slovenského olympijského tímu na Hry XXVIII. olympiády v Aténach. Slováci budú na OH oblečení v modeloch úspešnej módnej firmy prvý raz.

Kenvelo ako víťaz výberového konania Slovenského olympijského výboru (SOV) zabezpečí oficiálne spoločenské oblečenie nielen na slávnostné ceremoniály a na slávnosti spojené s prezentáciou športovcov, ale aj na oddych a aktivity vo voľnom čase. "Olympijská kolekcia Kenvelo ideálne spĺňa požiadavky športovcov na vysokú kvalitu a pohodlné nosenie pri pohybe mimo športovísk. Som rád, že tento rok sme získali partnera, ktorý našich športovcov dokáže obliecť v žiadanom mladistvom štýle," uviedol predseda SOV František Chmelár.

Oblečenie pre slovenskú výpravu pripravila spoločnosť Kenvelo vo farbách slovenskej trikolóry. Pánska kolekcia, ktorá pozostáva zo siedmich modelov, je ladená do modra, pri šiestich dámskych modeloch dominuje červená farba. Obe kolekcie sú doplnené o opasky a tenisky.Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Slovenská výprava v Aténach v oblečení značky Kenvelo.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
17.10.2020 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra