Slováci v rozjazdách úspešní.

Výsledky rozjázd na 1000 a 500 m na pretekoch SP v rýchlostnej kanoistike v Záhrebe.

SITA, ds | 06.07.2003 01:27:18

Slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike boli mimoriadne úspešní v rozjazdách na 1000 a 500 m na pretekoch Svetového pohára v chorvátskom Záhrebe. Dvojkajak Juraj Kadnár - Róbert Erban na 500 m zvíťazili a postúpili priamo do nedeľňajšieho finále. Všetky ostatné slovenské lode v seniorskej kategórii si vybojovali postup do sobotňajšieho semifinále. Aj medzi juniormi postúpili všetci reprezentanti z rozjázd. V chladnom, daždivom a veternom počasí v Záhrebe súťažia kanoisti z 30 krajín. Semifinále a finále na 1000 m sú na programe už v sobotu predpoludním.