Slováci na 200 m do semifinále.

Výsledky rozjázd na 200 m na ME v rýchlostnej kanoistike v poľskej Poznani.

SITA, zs | 22.05.2004 15:53:44

Obe slovenské lode, ktoré zasiahli do bojov na najkratšej neolympijskej trati 200 m na majstrovstvách Európy v rýchlostnej kanoistike v poľskej Poznani, postúpili iba do semifinále. Anton Grassl v C1 skončil štvrtý a v C2 spoločne s Milošom Gašparíkom obsadili 5. miesto. V oboch prípadoch priamo do nedeľného finále postupovali prvé tri lode. Semifinálové jazdy sú na programe v sobotu od 15.45 hod.

Súhrn výsledkov z rozjázd na 200 m:

K1 muži (1. - 3. postupuje priamo do finále)

I. rozjazda: 1. Ronald Rauhe (Nem.) 38,471, 2. Viktor Kadler (Maď.) 39,041, 3. Jovino Gonzales (Šp.) 40,013

II. rozjazda: 1. Djordje Pavlovič (Cyprus) 39,132, 2. Andrej Škiotov (Rus.) 39,984, 3. Peter Almasi (V. Brit.) 40,062

K2 muži (1. - 3. do finále):

I. rozjazda: 1. Stepan Ševčuk, Sergej Chovanskij (Rus.) 33,976, 2. Alvydas Duonela, Egidius Balciunas (Litva) 34,084, 3. Gergely Gyertyános, Balázs Babella (Maď.) 34,702

II. rozjazda: 1. Marek Twardowski, Adam Wysocki (Poľ.) 34,275, 2. Ognjen Filipovič, Dragan Zorič (Srb. a Č. Hora) 34,377, 3. Ronald Rauhe, Tim Wieskötter (Nem.) 34,629

K4 muži (1. - 3. do finále):

I. rozjazda: 1. Španielsko (Manuel Muňoz, Jaime Acuna, Oier Aizpurua, Aike Gonzalez) 31,424, 2. Maďarsko (Viktor Kadler, István Bee, Balázs Babella, Gergely Boros) 31,706, 3. Švédsko (Mikläs Persson, Anders Svensson, Erik Hallqvist, Johan Eriksson) 32,336

C1 (1. - 3. do finále):

I. rozjazda: 1. Maxim Opalev (Rus.) 43,490, 2. Danek Cuskin (Est.) 44,540, 3. Andrzej Jezierski (Poľ.) 44,546

II. rozjazda: 1. Jevgenij Suklin (Litva) 43,652, 2. Andreas Dittmer (Nem.) 44,264, 3. Martin Doktor (ČR) 45,584, 4. Anton Grassl (SR) 47,822

C2:

I. rozjazda: 1. Petr Fuksa, Petr Netušil (ČR) 39,052, 2. Aleksander Vaučeckij, Konstantin Šarbak (Bielorus.) 40,480, 3. Konstantin Fomičev, Nikolaj Lipkin (Rus.) 40,600

II. rozjazda: 1. Daniel Jendraszko, Pawel Baraszkiewicz (Poľ.) 39,255, 2. Attila Bózsik, Gergely Kovács (Maď.) 40,719, 3. Nikica Ljubek, Dražen Funtak (Chorv.) 41,811,... 5. Anton Grassl, Miloš Gašparík (SR) 44,061

K1 ženy (1. - 3. do finále):

I. rozjazda: 1. Aneta Pastuszková (Poľ.) 44,891, 2. Timea Paksyová (Maď.) 45,713, 3. Petra Schlitzerová (Rak.) 45,737

II. rozjazda: 1. Teresa Portelová (Šp.) 43,297, 2. Maike Nollenová (Nem.) 45,307, 3. Femke Roosová (Hol.) 46,099

K2 ženy (1. - 3. do finále):

I. rozjazda: 1. Brigit Fischerová, Carolin Leonhardtová (Nem.) 39,387, 2. Bonka Pindzevová, Dejana Dačevová (Bulh.) 40,761, 3. Nadežda Petrovová, Natalia Borisovová (Rus.) 41,151

II. rozjazda: 1. Timea Paksyová, Melinda Patyiová (Maď.) 39,017, 2. Karolina Sadalská, Malgorzata Czajczyňská (Poľ.) 39,821, 3. Beatriz Manchonová, Teresa Portelová (Šp.) 39,899



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Slováci na 200 m do semifinále.“.

Späť na zoznam aktualít
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
597,50
2. NOV
47,0%
281,00
3. PIE
33,1%
197,50
4. ŠAM
27,2%
162,50
5. UKB
27,0%
161,50
Nedávne a najbližšie podujatia
MS Majstrovstvá sveta - seniori
16.09.2021 | Kodaň, DNK
Súťaž olympijskych nádejí
17.09.2021 | Račice, CZE
MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
18.09.2021 | Štúrovo
MS Majstrovstvá sveta - veteráni
24.09.2021 | Ternopiľ, UKR
MS Majstrovstvá sveta - maratón
27.09.2021 | Bascov, RUM
Svetový pohár - maratón
15.10.2021 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra