Plovdiv MEJ a U23: Junior Csaba Zalka do A-finále K1 na 200 m

Kajakár Csaba Zalka si vybojoval priamy postup do finále K1 medzi juniormi na 200 m na majstrovstvách Európy juniorov a do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike v bulharskom Plovdive. Mladý Šamorínčan ovládol hneď prvú rozjazdu dňa. Ďalšie slovenské lode sa kvalifikovali do popoludňajších semifinálových jázd.

SITA, fr | 16.07.2016 15:39:25

Podujatie pokračuje popoludní od 13.30 h SELČ semifinále na 1000 m.

Majstrovstvá Európy juniorov a do 23 rokov v rýchlostnej kanoistike - Plovdiv (Bul.) - sobotňajšie výsledky Slovákov:

Juniori, K1 200 m - I. rozjazda: 1. Csaba Zalka 36,598 s - priamy postup do A-finále

Juniori, C1 200 m - II. rozjazda: 2. Jakub Lutaš 44,160 s - postúpil do semifinále

Juniori, K2 200 m - III. rozjazda: 2. Matúš Jedinák, Martin Nemček 36,702 - postúpili do semifinále

Juniorky, K1 200 m - II. rozjazda: 2. Lucia Oršulová 44,806 s - postúpila do semifinále

Juniorky, C1 200 m - I. rozjazda: 7. Gabriela Ladičová 58,824 s - postúpila do semifinále

Juniorky, C2 200 m - I. rozjazda: 7. Gabriela Ladičová, Kristína Mrvová 54,522 s - postúpili do semifinále

Muži do 23 rokov, C1 200 m - I. rozjazda: 7. Adam Gavenda 44,392 s - postúpil do semifinále

Muži do 23 rokov, K2 200 m - II. rozjazda: 6. Daniel Szokol, Adam Botek 33,364 s - postúpili do semifinále

Ženy do 23 rokov, K1 200 m - II. rozjazda: 5. Nikola Zatlkajová 44,396 s - postúpila do semifinále

Ženy do 23 rokov, C1 200 m - I. rozjazda: 5. Hana Mikéciová 57,026 s - postúpila do semifinále



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Plovdiv MEJ a U23: Junior Csaba Zalka do A-finále K1 na 200 m“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ I. kvalifikačné preteky seniori a testovanie juniori
24.04.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
26.04.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ Rudno Cup
02.05.2020 | Nitrianske Rudno, priehrada
Olympijské hry - Európska kvalifikácia
06.05.2020 | Račice, CZE
I. Svetový pohár - šprint
08.05.2020 | Račice, CZE
MSR Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
09.05.2020 | Nováky, jazero
Jungov memoriál
16.05.2020 | Štúrovo
II. Svetový pohár - šprint
21.05.2020 | Duisburg, GER
Olympijské hry - kvalifikácia
21.05.2020 | Duisburg, GER
Svetový pohár - maratón
22.05.2020 | Pitesti, ROM
Pohár SNP
23.05.2020 | Piešťany
Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2020 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy seniorov - šprint
04.06.2020 | Bascov, ROU
Kvalifikačné preteky juniori
06.06.2020 | Bratislava, Zemník
Veľká cena Komárna
13.06.2020 | Komárno
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra