Nedeľňajšie finálové výsledky v Piešťanoch.

Výsledky nedeľňajších finálových disciplín na Medzinárodnej regate v Piešťanoch:

SITA, fr;ru | 31.05.2009 17:24:14

CHLAPCI:

K1 - 500 m: 1. Josef Dostál (ČR) 1:42,907 min, ... 4. Šimon Žďárský (SR) 1:46,141.

K1 - 3000 m: 1. Tom Liebscher (Nem.) 12:59,688 min, ... 4. Dávid Pálmay (SR) 13:22,969.

K2 - 500m : 1. Josef Dostál, Martin Dostál (ČR) 1:34,875 min, 2. Šimon Žďárský, Mário Janča (SR) 1:35,812.

C1 - 500 m: 1. Bojan Mihailov (Bulh.) 1:57,625 min, ... 7. Ondrej Púček (SR) 2:10,703.

C1 - 3000 m: 1. Andrei Liferi (Rum.) 14:52,969 min, ... 10. Dávid Tarcsi (SR) 16:40,469.

C2 - 500 m: 1. Michal Lubniewski, Patryk Sokol (Poľ.) 1:49,938 min, ... 7. Roland Fekete, Dávid Tarcsi (SR) 2:22,985.

DIEVČATÁ:

K1 - 500 m: 1. Anja Ostermanová (Slovin.) 2:01,125 min, ... 5. Michaela Matoušková (SR) 2:05,860.

K1 - 3000 m: 1. Franziska Bergerová (Nem.) 14:52,421 min, ... 6. Michaela Matoušková (SR) 16:02,343.

K2 - 500 m: 1. Caroline Constancisová, Joanne Mayerová (Fr.) 1:50,032 min, ... 5. Roberta Pelantová, Katarína Horváthová (SR) 1:56,282.

K4 - 500 m: 1. Francúzsko 1:44,156 min, ... 3. Slovensko (Michaela Matoušková, Natália Tkáčová, Katarína Horváthová, Roberta Pelantová) 1:51,703.

JUNIORI:

K1 - 500 m: 1. Kostja Stroinski (Nem.) 1:38,125 min, ... 5. Miroslav Zaťko (SR) 1:42,313.

K1 - 3000 m: 1. Kostja Stroinski (Nem.) 12:35,735 min, ... 9. Michal Petruš (SR) 13:10,297.

K2 - 500 m: 1. Pawel Szandrach, Rafal Rosolski (Poľ.) 1:29,906 min, ... 4. Miroslav Zaťko, Marián Goga (SR) 1:32,640.

C1 - 500 m: 1. Romain Baugnet (Fr.) 1:52,047 min, ... 6. Juraj Oršula (SR) 1:54,172.

C1 - 3000 m: 1. Vincent Farkas (SR) 14:07,985 min.

C2 - 500 m: 1. Marek Spálenský, Dan Drahokoupil (ČR) 1:43,750 min, ... 7. Krištof Tóth, Adam Csenkey (SR) 1:50,250.

JUNIORKY:

K1 - 500 m: 1. Joana Vasconcelos (Portug.) 1:54,328 min, ... 8. Barbora Majorošová (SR) 1:59,531.

K1 - 3000 m: 1. Monika Machová (ČR) 14:22,984 min, ... 13. Barbora Majorošová (SR) 15:14,797.

K2 - 500 m: 1. Sabrina Heringová, Steffi Kriegersteinová (Nem.) 1:44,703 min, ... 8. Annamária Tóthová, Gabika Szabová (SR) 1:52,406.

K4 - 500 m: 1. Francúzsko 1:37,407, ... 5. Slovensko (Barbora Majorošová, Gabika Szabová, Lucia Mištinová, Karin Matejková) 1:42,516.

MUŽI DO 23 ROKOV:

K1 - 500 m: 1. Gabriel Jakubík (SR) 1:40,266 min.

K2 - 500 m: 1. Robert Krawiec, Mateusz Olejniczak (Poľ.) 1:29,406 min, 2. Andrej Divinec, Boris Viszlay (SR) 1:29,625.

K4 - 500 m: 1. Poľsko 1:23,516 min, 2. Slovensko (Ľubomír Beňo, Miloš Mikleš, Marek Mikleš, Boris Viszlay) 1:25,391.

C1 - 500 m: 1. Rastislav Kohút (SR) 1:51,562 min.

C2 - 500 m: 1. George Chitulescu, Gabriel Ghioaca (Rum.) 1:52,469 min.

ŽENY DO 23 ROKOV:

K1 - 500 m: 1. Katarina Najová (Poľ.) 1:55,657 min, ... 4. Simona Šamková (SR) 2:04,157.

K2 - 500 m: 1. Katarina Najová, Daria Polakowská (Poľ.) 1:54,016 min, 2. Simona Šamková, Barbora Moravčíková (SR) 1:56,453.



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Nedeľňajšie finálové výsledky v Piešťanoch.“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Kontrolné preteky juniori
09.07.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ MS Majstrovstvá sveta seniorov - šprint (Neolympijské)
10.07.2020 | Szeged, HUN
ZRUŠENÉ MS Majstrovstvá sveta juniorov a U23 - šprint
16.07.2020 | Brandenburg, GER
Piešťanská Regata 2020
18.07.2020 | Piešťany
Kontrolné preteky seniori
29.07.2020 | Bratislava, Zemník
Novácka päťstovka, 48. ročník
01.08.2020 | Nováky, jazero
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra