Na Nováckej päťstovke dve víťazstvá Gelleho

Výsledky víkendových súťaží na podujatí Novácka päťstovka v rýchlostnej kanoistike:

SITA, fr;ru | 02.07.2017 21:00:24

MUŽI
500 m
C1: 1. Matej Rusnák 1:59,969 min, 2. Marián Odstrčil 2:04,969, 3. Ľubomír Hagara (všetci VŠC Dukla Banská Bystrica) 2:15,625
K1: 1. Peter Gelle (VŠC Dukla Banská Bystrica) 1:41,719 min, 2. Adam Botek (Kajak & kanoe klub Komárno) 1:42,766, 3. Gábor Jakubík (Športový klub polície Bratislava) 1:43,266
K2: 1. Peter Gelle, Adam Botek (VŠC Dukla Banská Bystrica, Kajak & kanoe klub Komárno) 1:30,704 min, 2. Martin Jankovec, Gábor Jakubík (VŠC Dukla Banská Bystrica, Športový klub polície Bratislava) 1:31,594, 3. Ľubomír Beňo, Miroslav Zaťko (VŠC Dukla Banská Bystrica) 1:32,844

200 m
C1: 1. Ľubomír Hagara (VŠC Dukla Banská Bystrica) 44,781 s, 2. Erik Žúbor (ŠG Trenčín) 47,859, 3. Mátyás Kara (& kanoe klub Komárno) 52,047
K1: 1. Miroslav Zaťko (VŠC Dukla Banská Bystrica) 36,265 s, 2. Adam Botek (Kajak & kanoe klub Komárno) 36,546, 3. Ľubomír Beňo (VŠC Dukla Banská Bystrica) 36,765
K2: 1. Ľubomír Beňo, Miroslav Zaťko (VŠC Dukla Banská Bystrica) 35,047 s, 2. Milan Fraňa, Samuel Baláž (VŠC Dukla Banská Bystrica, Vodácky klub Tatran Karlova Ves Bratislava) 35,297, 3. Pál Horváth, Martin Nemček (Kajak canoe klub Šamorín, Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky) 36,547

ŽENY

500 m
K1: 1. Ivana Mládková (Športový klub polície Bratislava) 1:58,890 min, 2. Nikola Zatlkajová (Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky) 2:09,296, 3. Veronika Danišová (Dunajklub Kamzík Bratislava) 2:16,703
C1: 1. Hana Mikéciová (VŠC Dukla Banská Bystrica) 2:37,297 min, 2. Kristína Mrvová (ŠG Trenčín) 3:05,235
K2: 1. Ľubica Klimová, Veronika Danišová (Vodácky klub Dunajčík Bratislava, Dunajklub Kamzík Bratislava) 2:16,265 min , 2. Lucia Kvetáková, Lucia Weber (Slávia UK Bratislava, Zlaté piesky Bratislava) 2:28,797

200 m
K1: 1. Ivana Mládková (Športový klub polície Bratislava) 41,406 s, 2. Nikola Zatlkajová (Klub rýchlostnej kanoistiky Nováky) 46,297, 3. Veronika Danišová (Dunajklub Kamzík Bratislava) 47,516
C1: 1. Magda Stanny (Poľ.) 57,156, 2. Kristína Mrvová (ŠG Trenčín) 1:03,391
K2: 1. Ľubica Klimová, Veronika Danišová (Vodácky klub Dunajčík Bratislava, Dunajklub Kamzík Bratislava) 51,125 s, 2. Lucia Kvetáková, Lucia Weber (Slávia UK Bratislava, Zlaté piesky Bratislava) 54,609, 3. Edita Karaszová, Zuzana Seregiová (Kajak canoe klub Šamorín)



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Na Nováckej päťstovke dve víťazstvá Gelleho“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 145,00
2. NOV
76,3%
874,00
3. PIE
73,9%
846,50
4. ŠAM
69,0%
790,50
5. TAT
51,0%
583,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra