Na čele Slov. pohára Danko, Biksadský a Kmeťová

Na čele Slovenského pohára v rýchlostnej kanoistike sú po Nováckej päťstovke, ktorá bola šiestym podujatím z ôsmich na túto sezónu naplánovaných, medzi kajakármi Juraj Danko, v kategórii kanoistov Daniel Biksadský a honor najlepšej kajakárky aktuálne patrí Ivane Kmeťovej. Do konca seriálu ostávajú ešte budúcotýždňové majstrovstvá Slovenska na krátkych tratiach vo Zvolene (24. - 26. júla) a domáci republikový šampionát v maratóne v Piešťanoch (29. - 30. augusta).

SITA, zs | 17.07.2009 22:35:25

Aktuálne poradie v Slovenskom pohári:

Kajakári: 1. Juraj Danko (Vinohrady Bratislava) 74,5 b, 2. Juraj Baránek (Nováky) 54,0, 3. Ľubomír Nebeský (Inter Bratislava) 50,5, 4. Peter Gelle (Dukla Trenčín) 40,25, 5. Marián Lachkovič (UK Bratislava) 35,5, 6. Peter Banák (ŠKP Bratislava) 33,5, ... 8. Erik Vlček 28,5, 11. Juraj Tarr a Richard Riszdorfer obaja po 21,5, 13. Michal Riszdorfer (všetci ŠKP Bratislava) 20,5

Kanoisti: 1. Daniel Biksadský (ŠKP Bratislava) 80,0, 2. Marián Ostrčil (UK Bratislava) 43,0, 3. Marek Šiška (ŠKP Bratislava) 33,0, 4. Peter Jantula (TTS Trenčín) 28,0, 5. Matej Rusnák, Michal Cabadaj (obaja ŠKP Bratislava) a Andrej Zlámala (Vinohrady Bratislava) všetci 26,0

Kajakárky: 1. Ivana Kmeťová (Nováky) 60, 2. Martina Kohlová (UK Bratislava) 50, 3. Dominika Srnáková (Tatran Bratislava) 36,0, 4. Simona Šámková (Piešťany) 31,5, 5. Dana Ivanovová (ŠKP Bratislava) 30,5, 6. Barbora Moravčíková (ŠŠ Trenčín) 26,5



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Na čele Slov. pohára Danko, Biksadský a Kmeťová“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ I. kvalifikačné preteky seniori a testovanie juniori
24.04.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
26.04.2020 | Bratislava, Zemník
Rudno Cup
02.05.2020 | Nitrianske Rudno, priehrada
Olympijské hry - Európska kvalifikácia
06.05.2020 | Račice, CZE
I. Svetový pohár - šprint
08.05.2020 | Račice, CZE
MSR Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
09.05.2020 | Nováky, jazero
Jungov memoriál
16.05.2020 | Štúrovo
II. Svetový pohár - šprint
21.05.2020 | Duisburg, GER
Olympijské hry - kvalifikácia
21.05.2020 | Duisburg, GER
Svetový pohár - maratón
22.05.2020 | Pitesti, ROM
Pohár SNP
23.05.2020 | Piešťany
Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2020 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy seniorov - šprint
04.06.2020 | Bascov, ROU
Kvalifikačné preteky juniori
06.06.2020 | Bratislava, Zemník
Veľká cena Komárna
13.06.2020 | Komárno
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra