MS: Súhrn výsledkov semifinále na 200 m

Súhrn výsledkov sobotňajších semifinále na 200 m na 39. majstrovstvách sveta v rýchlostnej kanoistike v maďarskom Szegede

SITA, zs;ko | 20.08.2011 13:36:10

K1 muži (1. - 2. + jeden s najlepším časom do A-finále, traja tretí, všetci štvrtí a dvaja s najlepším časom z piatych miest do B-finále, dvaja z piatych, všetci šiesti a traja ďalší s najlepším časom do C-finále):

I. semifinále: 1. Edward Mckeever (V.Brit.) 34,263

II. semifinále: 1. Ronald Rauhe (Nem.) 34,663

III. semifinále: 1. Piotr Semionowski (Poľ.) 34,327

IV. semifinále: 1. Alexander Djačenko (Rus.) 34,467,... 9. Andrej Divinec (SR) 37,071 - z ďalších bojov je vyradený

C1 (1. - 2. + jeden s najlepším časom do A-finále, traja tretí, všetci štvrtí a dvaja s najlepším časom z piatych miest do B-finále, dvaja z piatych, všetci šiesti a traja ďalší s najlepším časom do C-finále):

I. semifinále: 1. Valentin Demjanenko (Azer.) 39,060,... 5. Ľubomír Hagara (SR) 40,362

II. semifinále: 1. Jevgenij Šuklin (Litva) 39,710

III. semifinále: 1. Alfonso Benavides (Šp.) 39,163

IV. semifinále: 1. Jurij Čeban (Ukr.) 39,988

K1 ženy - bez účasti SR (1. - 2. + jedna s najlepším časom do A-finále, tri tretie, všetky štvrté a dve s najlepším časom z piatych miest do B-finále, dve z piatych, všetky šieste a tri ďalšie s najlepším časom do C-finále):

I. semifinále: 1. Lisa Carringtonová (N.Zél.) 40,060

II. semifinále: 1. Natalia Lobovová (Rus.) 40,187

III. semifinále: 1. Teresa Portelová (Portug.) 39,824

IV. semifinále: 1. Marta Walczykiewiczová (Poľ.) 40,334

K2 muži - bez účasti SR (1. - 2. + jedna posádka s najlepším časom do A-finále, tri tretie, všetky štvrté a dve posádky s najlepším časom z piatych miest do B-finále, dve z piatych, všetky šieste a tri ďalšie posádky s najlepším časom do C-finále):

I. semifinále: 1. Roman Piatrušenko, Vadim Machnev (Biel.) 31,863

II. semifinále: 1. Arnaud Hybois, Sebastien Jouve (Fr.) 31,950

III. semifinále: 1. Jonathan Schofield, Liam Heath (V.Brit.) 31,644

IV. semifinále: 1. Lasse Nielsen, Casper Nielsen (Dán.) 32,344

K2 ženy - bez účasti SR (1. - 3. do A-finále, 4. - 7. + jedna s najlepším časom do B-finále):

I. semifinále: 1. Svetlana Kudinovová, Natalia Proskurinová (Rus.) 37,660

II. semifinále: 1. Carolin Leonhardtová, Conny Wassmuthová (Nem.) 37,626

C2 muži - bez účasti SR (1. - 3. do A-finále, 4. - 7. + jedna posádka s najlepším časom do B-finále):

I. semifinále: 1. Liviu-Alexandru Dumitrescu Lazar, Victor Mihalachi (Rum.) 36,829

II. semifinále: 1. Dmitrij Rabčanko, Alexander Vaučeckij (Biel.) 36,777

C1 ženy - bez účasti SR (1. - 3. do A-finále, 4. - 7. + jedna s najlepším časom do B-finále):

I. semifinále: 1. Sophie Cordelierová (Fr.) 51,697

II. semifinále: 1. Katarina Gerasimenková (Biel.) 50,835



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
MS: Súhrn výsledkov semifinále na 200 m“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2018
1. KOM
100,0%
1 145,00
2. NOV
76,3%
874,00
3. PIE
73,9%
846,50
4. ŠAM
69,0%
790,50
5. TAT
51,0%
583,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra