MS Miláno: O medaily K4, trikrát K2, Gelle aj Rusnák

Víkendový program slovenských reprezentantov na majstrovstvách sveta v rýchlostnej kanoistike v Miláne:

SITA, ds;mp | 21.08.2015 21:58:33

sobota 22. augusta:

MUŽI

C1 - 1000 m / B-finále (9.18) - Matej Rusnák

K2 - 200 m / B-finále (9.33) - Miroslav Zaťko, Ľubomír Beňo

C1 - 200 m / B-finále (9.43) - Ľubomír Hagara

K1 - 1000 m / A-finále (10.52) - Peter Gelle

K2 - 1000 m / A-finále (11.53) - Erik Vlček, Juraj Tarr

K1 - 200 m / semifinále od 14.20 h: Miroslav Zaťko

ŽENY

K2 - 500 m / B-finále (9.59): Ivana Kmeťová, Martina Kohlová

K1 - 200 m / semifinále od 14.00 h: Martina Kohlová

C1 - 200 m / semifinále od 14.40 h: Hana Mikéciová

nedeľa 23. augusta:

MUŽI

C1 - 500 m / B-finále (9.33): Rastislav Kohút

K1 - 500 m / B-finále (9.45): Viktor Demin

K1 - 200 m / A-finále (10.05): Miroslav Zaťko?

K2 - 500 m / A-finále (11.30): Marek Krajčovič, Gábor Jakubík

K4 - 1000 m / A-finále (11.51): Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr, Tibor Linka A

C1 - 5000 m / finále (14.30 h): Matej Rusnák

ŽENY

K1 - 200 m / A-finále (10.10): Martina Kohlová?

C1 - 200 m / A-finále (10.15): Hana Mikéciová

K2 - 200 m / A-finále (10.30): Ivana Kmeťová, Martina Kohlová



Diskusia k článku:

Anonym

Máme na viac, vravel Linka po najlepšom čase

http://sport.pravda.sk/ostatne-sporty/clanok/365271-mame-na-viac-vravel-linka-po-najlepsom-case/

Kanoistika-MS: Slovenský Štvorkajak má Rio na dosah

http://sport.aktuality.sk/c/191914/kanoistika-ms-slovensky-stvorkajak-ma-rio-na-dosah/

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
ZRUŠENÉ I. kvalifikačné preteky seniori a testovanie juniori
24.04.2020 | Bratislava, Zemník
ZRUŠENÉ MSR Majstrovstvá Slovenska - maratón
26.04.2020 | Bratislava, Zemník
Rudno Cup
02.05.2020 | Nitrianske Rudno, priehrada
Olympijské hry - Európska kvalifikácia
06.05.2020 | Račice, CZE
I. Svetový pohár - šprint
08.05.2020 | Račice, CZE
MSR Majstrovstvá Slovenska - dlhé trate
09.05.2020 | Nováky, jazero
Jungov memoriál
16.05.2020 | Štúrovo
II. Svetový pohár - šprint
21.05.2020 | Duisburg, GER
Olympijské hry - kvalifikácia
21.05.2020 | Duisburg, GER
Svetový pohár - maratón
22.05.2020 | Pitesti, ROM
Pohár SNP
23.05.2020 | Piešťany
Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2020 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy seniorov - šprint
04.06.2020 | Bascov, ROU
Kvalifikačné preteky juniori
06.06.2020 | Bratislava, Zemník
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra