MS a MSJ v Zamore - Lachkovič s Petrlom na 10. mieste

MS v kanoistickom maratóne v španielskej Zamore

SITA, ru | 29.09.2002 00:00:00

Najlepší výsledok zo slovenských pretekárov na 10. svetovom šampionáte seniorov a 2. v juniorských vekových kategóriách v kanoistickom maratóne dosiahol v sobotňajších disciplínach Radoslav Rus v C1 mužov. Na 35 km dlhej trati si vybojoval nepopulárne 4. miesto a na bronzovú medailu strácal 1:23,060 min. Dobrý výsledok dosiahol v tejto súťaži aj druhý slovenský zástupca Mário Ostrčil, ktorý skončil na 8. priečke.

V nedeľňajší záverečný deň sa predstavila zo Slovákov už len dvojica Marián Lachkovič, Filip Petrla, ktorá v K2 mužov obsadila 10. miesto. V celkovom poradí obsadilo Slovensko v konkurencii 30 zúčastnených krajín 13. pozíciu.

MS a MSJ v Zamore - Lachkovič s Petrlom na 10. mieste“.