MMM ČASOVÝ POŘAD

SOBOTA

03.09.2004 09:44:51

Rozjížďky / heats 500m

1. K1 juniorky/junior women (´86-´87) 8:00 RA

2. K1 juniorky/junior women (´86-´87) 8:03 RB

3. K1 juniorky/junior women (´86-´87) 8:06 RC

4. C1 junioři/junior men (´86-´87) 8:09 RA

5. C1 junioři/junior men (´86-´87) 8:12 RB

6. C1 junioři/junior men (´86-´87) 8:15 RC

7. K1 junioři/junior men (´86-´87) 8:18 RA

8. K1 junioři/junior men (´86-´87) 8:21 RB

9. K1 junioři/junior men (´86-´87) 8:24 RC

10. K1 junioři/junior men (´86-´87) 8:27 RD

11. C1 žáci/boys ´90 8:30 RA

12. C1 žáci/boys ´90 8:33 RB

13. C1 žáci/boys ´90 8:36 RC

14. K1 žačky/girls ´90 8:39 RA

15. K1 žačky/girls ´90 8:42 RB

16. K1 žačky/girls ´90 8:45 RC

17. K1 žáci/boys ´91 8:48 RA

18. K1 žáci/boys ´91 8:51 RB

19. K1 žáci/boys ´91 8:54 RC

20. K1 žáci/boys ´91 8:57 RD

21. K1 ženy/women 9:00 RA

22. K1 ženy/women 9:03 RB

23. C1 muži/men 9:06 RA

24. C1 muži/men 9:09 RB

25. C1 muži/men 9:12 RC

26. K1 muži/men 9:15 RA

27. K1 muži/men 9:18 RB

28. K1 muži/men 9:21 RC

29. K1 žačky/girls ´91 9:24 RA

30. K1 žačky/girls ´91 9:27 RB

31. K1 žačky/girls ´91 9:30 RC

32. K1 dorostenci/boys(´88-´89) 9:33 RA

33. K1 dorostenci/boys(´88-´89) 9:36 RB

34. K1 dorostenci/boys(´88-´89) 9:39 RC

35. K1 dorostenci/boys(´88-´89) 9:42 RD

36. K1 dorostenci/boys(´88-´89) 9:45 RE

37. K1 dorostenci/boys(´88-´89) 9:48 RF

38. C1 dorostenci/boys(´88-´89) 9:51 RA

39. C1 dorostenci/boys(´88-´89) 9:54 RB

40. C1 dorostenci/boys(´88-´89) 9:57 RC

41. C1 dorostenci/boys(´88-´89) 10:00 RD

42. C1 dorostenci/boys(´88-´89) 10:03 RE

43. K1 dorostenky/girls (´88-´89) 10:06 RA

44. K1 dorostenky/girls (´88-´89) 10:09 RB

45. K1 dorostenky/girls (´88-´89) 10:12 RC

46. K1 dorostenky/girls (´88-´89) 10:15 RD

47. C2 muži/men 10:18 RA

48. C2 muži/men 10:21 RB

49. K1 žáci/boys ´90 10:24 RA

50. K1 žáci/boys ´90 10:27 RB

51. K1 žáci/boys ´90 10:30 RC

52. K1 žáci/boys ´90 10:33 RD

53. K1 žáci/boys ´90 10:36 RE

54. K2 muži/men 10:39 RA

55. K2 muži/men 10:42 RB

x. dračí lodě/dragon boats 11:00 Ra

x. dračí lodě/dragon boats 11:15 Rb

x. dračí lodě/dragon boats 11:30 Rc

x. dračí lodě/dragon boats 11:45 Rd

x. dračí lodě/dragon boats 12:00 O

x. dračí lodě/dragon boats 12:15 SFa

x. dračí lodě/dragon boats 12:30 SFb

Finále / finales 5000 (2000)m

56. K1 muži/men 12:30 5km

57. C1 muži/men 13:00 5km

58. K2 dorostenci/boys(´88-´89) 13:30 5km

59. K1 ženy/women 13:35 5km

60. K1 junioři/junior men (´86-´87) 14:10 5km

61. C1 junioři/junior men (´86-´87) 14:15 5km

62. K2 dorostenky/girls (´87-´88) 14:50 5km

63. C2 dorostenci/boys(´88-´89) 14:55 5km

64. K1 juniorky/junior women (´86-´87) 15:30 5km

65. C1 žáci/boys (´90-´91) 15:35 5km

66. K1 žáci/boys (´90-´91) 16:10 5km

67. C1 veteráni/seniors (x-´69) 16:15 5km

68. K1 veteráni/seniors (x-´69) 16:20 5km

69. K1 žačky/girls (´90-´91) 16:50 5km

70. mK1 benjamínci/boys (´92) 17:20 2km

71. mK1 benjamínci/boys (´93-x) 17:25 2km

72. K2 benjamínky/girls (´92-x) 17:45 2km

73. C2 benjamínci/boys (´92-x) 17:50 2km

x dračí lodě/dragon boats 18:15 7.-8.

x dračí lodě/dragon boats 18:30 5.-6.

x dračí lodě/dragon boats 18:45 Minor F

x dračí lodě/dragon boats 19:00 Grand F

NEDĚLE

Finále / finales 5000 (2000)m

74. K2 muži/men 8:00 5km

75. C2 muži/men 8:05 5km

76. K1 dorostenci/boys(´87-´88) 8:40 5km

77. K2 ženy/women 8:45 5km

78. K2 junioři/junior men (´85-´86) 9:20 5km

79. C2 junioři/junior men (´85-´86) 9:25 5km

80. K1 dorostenky/girls (´87-´88) 10:00 5km

81. C1 dorostenci/boys(´87-´88) 10:05 5km

82. K2 juniorky/junior women (´85-´86) 10:40 5km

83. C2 žáci/boys (´89-´90) 10:45 5km

84. K2 žáci/boys (´89-´90) 11:20 5km

85. K2 žačky/girls (´89-´90) 12:10 5km

86. mK1 benjamínky/girls (´91) 12:40 2km

87. mK1 benjamínky/girls (´92) 12:45 2km

88. K2 benjamínci/boys (´91-x) 13:05 2km

89. mC1 benjamínci/boys (´91-x) 13:10 2km

Finále / finales 500m

90. mK1 benjamínci/boys (´92) 14:00 JA

91. mK1 benjamínci/boys (´92) 14:05 JB

92. mK1 benjamínci/boys (´92) 14:10 JC

93. mK1 benjamínci/boys (´92) 14:15 JD

94. mK1 benjamínci/boys (´92) 14:20 JE

95. K1 juniorky/junior women (´86-´87) 14:25 F

96. C1 junioři/junior men (´86-´87) 14:30 F

97. K1 junioři/junior men (´86-´87) 14:35 F

98. mK1 benjamínky/girls (´92) 14:40 JA

99. mK1 benjamínky/girls (´92) 14:45 JB

100. C2 muži/men 14:50 F

101. K2 muži/men 14:55 F

102. mK1 benjamínci/boys (´93) 15:00 JA

103. mK1 benjamínci/boys (´93) 15:05 JB

104. K1 veteráni/seniors (x-´69) 15:10 F

105. C1 veteráni/seniors (x-´69) 15:15 F

106. mC1 benjamínci/boys (´92-x) 15:20 J

107. K1 žačky/girls ´91 15:25 F

108. C1 žáci/boys ´91 15:30 F

109. K1 žáci/boys ´90 15:35 F

110. mK1 benjamínky/girls (´93) 15:40 JA

111. mK1 benjamínky/girls (´93) 15:45 JB

112. K1 ženy/women 15:50 F

113. C1 muži/men 15:55 F

114. K1 muži/men 16:00 F

115. mK1 benjamínci/boys (´94-x) 16:05 J

116. K1 žačky/girls ´90 16:10 F

117. mK1 benjamínky/girls (´94-x) 16:15 J

118. K1 dorostenci/boys(´88-´89) 16:20 F

119. C1 dorostenci/boys(´88-´89) 16:25 F

120. K1 dorostenky/girls (´88-´89) 16:30 F

121. K2 ženy/women 16:35 F

122. C1 žáci/boys ´90 16:40 F

123. K1 žáci/boys ´91 16:45 F

124. K2 mix 16:50 F

Závěrečný ceremoniál / Awarding ceremony 17:00



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
MMM ČASOVÝ POŘAD“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra