Medzinárodná regata v Piešťanoch - výsledky.

Súhrn výsledkov sobotňajších finálových jázd na 1000 metrov na 19. ročníku Medzinárodnej regaty v rýchlostnej kanoistike na piešťanskej Sĺňave, na ktorom sa predstavuje takmer 300 juniorov a pretekárov do 23 rokov zo 14 krajín (podujatie vyvrcholí v nedeľu od 8.00 h finálovými jazdami na 500 m a popoludní od 14.30 h súťažami singlistov na 3000 m):

SITA, mx, ru | 14.05.2005 19:25:24

Výsledky - sobota - finále na 1000 m:

kadetky:

K1: 1. Simona Šanková (SR), 2. Patricia Horodinská (Poľ.), 3. Roxana Lehacsiová (Rak.)

K2: 1. Paulina Wiewiorová, Malgorzata Jacskowiaková (Poľ.), 2. Petra Muchová, Simona Šanková (SR), 3. Roxana Lehacsiová, Sabine Vahmayerová (Rak.)

kadeti:

C1: 1. Lukáš Koranda (ČR), 2. Mihail Ivan (Rum.), 3. Piotr Kuleta (Poľ.),...5. Andrej Maršal (SR)

C2: 1. Vladimir Priželevski, Andrej Turcan (Mold.), 2. Artur Zajac, Piotr Kuleta (Poľ.), 3. Peter Poliak, Andrej Maršal (SR)

K1: 1. Vasilij Pogreban (Mold.), 2. Rafal Coinski (Poľ.), 3. Tomáš Csépy (SR)

K2: 1. Dmitrij Cubbotin, Vitalij Jurčenko (Mold.), 2. Gábor Jakubík, Zoltán Tóth (SR), 3. Tomáš Csépy, Boris Vislay (SR)

K4: 1. Moldavsko, 2. Slovensko (Miroslav Mičo, Miroslav Baránek, Gábor Jakubík, Zoltán Tóth), 3. Slovensko (Pavol Hrabovský, Peter Kirschner, Tomáš Csépy, Boris Vislay)

juniorky:

K1: 1. Franciska Weberová (Nem.), 2. Katerina Vasziková (Poľ.), 3. Georgiana Floreová (Rum.)

K2: 1. Tina Ditzeová, Franciska Weberová (Nem.), 2. Sandra Pawelczaková, Karolina Wisoczká (Poľ.), 3. Lenka Doubravová, Lenka Kubalová (SR)

juniori:

C1: 1. Paul Condrad (Rum.), 2. Matej Rusnák (SR), 3. Przemyslaw Kaczmarek (Poľ.)

C2: 1. Thomasz Kaczor, Thomas Nowak (Poľ.), 2. Kamil Mendelka, Michal Mroz (Poľ.), 3. Matej Rusnák, Martin Beneš (SR)

K1: 1. Lukáš Lengvarský (SR), 2. Jiří Mládek (ČR), 3. Barak Lufan (Izrael)

K2: 1. Attila Ambruz, Marek Šindlera (SR), 2. Sören Schust, Sasha Blacha (Nem.), 3. Martin Blažek, Jiří Mládek (ČR)

K4: 1. Poľsko, 2. Rumunsko, 3. ČR

ženy do 23 rokov:

K1: 1. Plamena Petrovová (Bulh.), 2. Zdena Liptáková (SR)

muži do 23 rokov:

C1: 1. George Theodorescu (Rum.), 2. Mihail Simion (Rum.), 3. Rastislav Kohút (SR)

K1: 1. Catalin Vizicsiu (Rum.), 2. Ladislav Belovič (SR), 3. Richard Dardy-Dowman (V. Brit.)

K2: 1. Florien Mlada, Alin Anton (Rum.), 2. Željko Ilič, Duško Stanojevič (Srb. a Č. Hora), 3. Daniel Hodelsberger, Peter Németh (Rak.)

K4: 1. Rumunsko, 2. Veľká Británia



Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Medzinárodná regata v Piešťanoch - výsledky.“.

Späť na zoznam aktualít
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Pohár SNP
19.06.2021
ME Majstrovstvá Európy juniorov a U23 - šprint
24.06.2021 | Poznaň, POL
Novácka päťstovka, 49. ročník
03.07.2021 | Nováky, jazero
ME Majstrovstvá Európy - maratón
08.07.2021 | Moskva, RUS
Samaria Cup
10.07.2021
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra