Kvalifikačné preteky - 2.kolo

SZRK | 04.07.2002 00:00:00

V českých Račiciach sa uskutočnili súťaže v rámci druhých kvalifikačných pretekov slovenských rýchlostných kanoistov.


1 C1 1000m muži+ženy F 8.30
1 541 Ostrčil Marián DUK 4:04.32
2 542 Páleš Peter DUK 4:07.75
3 535 Kubica Ján DUK 4:10.17
4 99 Mičušíková Simona ŠKP 4:18.75

2 K1 1000m muži F 8.40
1 79 Erban Róbert ŠKP 3:38.36
2 103 Nemec Ľuboš ŠKP 3:40.07
3 117 Tarr Juraj ŠKP 3:40.78
4 86 Gyori Tibor ŠKP 3:41.97
5 536 Kužel Rastislav DUK 3:42.15
6 122 Wiebauer Andrej ŠKP 3:42.36
7 92 Kmiť Milan ŠKP 3:48.29

3 K2 1000m muži F 10.40
1 90 Kadnár Juraj ŠKP 3:14.86
79 Erban Róbert ŠKP
2 122 Wiebauer Andrej ŠKP 3:18.05
103 Nemec Ľuboš ŠKP
3 77 Csolle Jozef ŠKP 3:20.07
93 Kohl Branislav ŠKP
4 117 Tarr Juraj ŠKP 3:25.36
86 Gyori Tibor ŠKP

4 K4 1000m muži F 12.00
1 111 Riszdorfer Richard ŠKP 3:01.17
110 Riszdorfer Michal ŠKP
119 Vlček Erik ŠKP
71 Bača Juraj ŠKP
2 122 Wiebauer Andrej ŠKP 3:07.78
103 Nemec Ľuboš ŠKP
530 Belovič Ladislav DUK
117 Tarr Juraj ŠKP

5 C1 200m muži+ženy F 15.00
1 85 Grassl Anton ŠKP 41.04
2 541 Ostrčil Marián DUK 41.93
3 535 Kubica Ján DUK 42.74
4 551 Váňa Michal DUK 43.16
5 542 Páleš Peter DUK 43.80
6 80 Erbanová Marcela ŠKP 43.80

6 K1 200m muži F 15.10
1 532 Chorváth Martin DUK 36.49
2 104 Noskovič Erik ŠKP 37.46

7 K2 200m muži F 16.10
1 532 Chorváth Martin DUK 33.34
537 Lipták Juraj DUK
2 92 Kmiť Milan ŠKP 33.97
104 Noskovič Erik ŠKP

8 K4 200m muži F 17.10
1 532 Chorváth Martin DUK 31.01
537 Lipták Juraj DUK
530 Belovič Ladislav DUK
536 Kužel Rastislav DUK
2 111 Riszdorfer Richard ŠKP 31.25
110 Riszdorfer Michal ŠKP
119 Vlček Erik ŠKP
71 Bača Juraj ŠKP
3 92 Kmiť Milan ŠKP 32.84
103 Nemec Ľuboš ŠKP
117 Tarr Juraj ŠKP
122 Wiebauer Andrej ŠKP

9 C1 500m muži F 8.00
1 541 Ostrčil Marián DUK 1:54.89
2 542 Páleš Peter DUK 1:56.57
3 535 Kubica Ján DUK 1:56.85
4 85 Grassl Anton ŠKP 1:57.42
5 551 Váňa Michal DUK 2:01.89

10 K1 500m ženy F 8.10
1 80 Erbanová Marcela ŠKP 2:00.02
2 99 Mičušíková Simona ŠKP 2:04.57

11 K2 500m muži F 9.30
1 532 Chorváth Martin DUK 1:31.34
79 Erban Róbert ŠKP
2 110 Riszdorfer Michal ŠKP 1:33.15
71 Bača Juraj ŠKP
3 537 Lipták Juraj DUK 1:34.85
530 Belovič Ladislav DUK
4 77 Csolle Jozef ŠKP 1:35.95
93 Kohl Branislav ŠKP
5 92 Kmiť Milan ŠKP 1:36.76
104 Noskovič Erik ŠKP

12 K4 500m muži F 11.30
1 111 Riszdorfer Richard ŠKP 1:22.86
110 Riszdorfer Michal ŠKP
119 Vlček Erik ŠKP
71 Bača Juraj ŠKP
2 530 Belovič Ladislav DUK 1:26.98
103 Nemec Ľuboš ŠKP
122 Wiebauer Andrej ŠKP
117 Tarr Juraj ŠKP

13 C1 200m muži rozstrel
1 85 Grassl Anton ŠKP 42.27
2 542 Páleš Peter DUK 46.35

14 K1 500m muži F
1 532 Chorváth Martin DUK 1:42.75
2 122 Wiebauer Andrej ŠKP 1:43.38
3 117 Tarr Juraj ŠKP 1:44.03
4 92 Kmiť Milan ŠKP 1:45.12
5 536 Kužel Rastislav DUK 1:45.36
6 537 Lipták Juraj DUK 1:45.69
7 530 Belovič Ladislav DUK 1:46.17

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Kvalifikačné preteky - 2.kolo“.

Späť na zoznam aktualít
Slovenský pohár 2023
1. KOM
100,0%
1 266,50
2. UKB
76,6%
970,50
3. PIE
65,4%
828,00
4. NOV
60,6%
767,00
5. ŠAM
51,0%
645,50
Nedávne a najbližšie podujatia
Rudno Cup, 9. ročník
18.05.2024 | Nitrianske Rudno, Priehrada
SP II. Svetový pohár - šprint
24.05.2024 | Poznaň, POL
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 | Bratislava, Zemník
SP Svetový pohár - maratón
01.06.2024 | Brandenburg, GER
Pohár SNP
01.06.2024 | Piešťany, Váh-Slňava
KP juniori
08.06.2024 | Bratislava, Zemník
ME Majstrovstvá Európy - šprint seniori
13.06.2024 | Szeged, HUN
Veľká cena Komárna
15.06.2024 | Komárno, Stredisko kanoistiky Komárno
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.