Kohlová v Račiciach zdolala Kmeťovú

Výsledky utorkových súťaží na prvých kvalifikačných pretekoch reprezentácie SR v rýchlostnej kanoistike v českých Račiciach:

SITA, fr;ko | 22.04.2015 12:36:06

MUŽI

200 m

K1 - 200 m: 1. Miroslav Zaťko 36,27 s, 2. Martin Vajda +0,71 s, 3. Ľubomír Beňo (všetci VŠC Dukla Banská Bystrica) +0,72

K2 - 200 m: 1. Martin Jankovec, Ľubomír Beňo (VŠC Dukla Banská Bystrica) 34,37 s, 2. Tibor Linka, Denis Myšák (ŠKP Bratislava) +0,26 s, 3. Daniel Szokol, Eduard Rebro (Kajak & kanoe klub Komárno, Kajak & Canoe Piešťany) +1,69

500 m

K2 - 500 m: 1. Juraj Tarr, Erik Vlček (ŠKP Bratislava) 1:33,02 min, 2. Peter Gelle, Miroslav Zaťko (VŠC Dukla Banská Bystrica) +0,84 s, 3. Tibor Linka, Denis Myšák (ŠKP Bratislava) +5,82

C1 - 500 m: 1. Ľubomír Hagara 1:56,87 min, 2. Matej Rusnák +0,01 s, 3. Vincent Farkaš (všetci VŠC Dukla Banská Bystrica) +2,76

1000 m:

K1 - 1000 m: 1. Peter Gelle (VŠC Dukla Banská Bystrica) 3:39,26 min, 2. Juraj Tarr +1,20 s, 3. Erik Vlček (obaja ŠKP Bratislava) +1,84

C1 - 1000 m: 1. Rastislav Kohút 4:01,23 min, 2. Matej Rusnák +0,14 s, 3. Vincent Farkaš (všetci VŠC Dukla Banská Bystrica) +1,48

ŽENY

500 m

K1: 1. Martina Kohlová 1:58,53 min, 2. Ivana Kmeťová (obe ŠKP Bratislava) +1,90 s, 3. Nikola Zatlkajová (KRK Nováky) +10,18

Stredajší program

Muži: K2 - 1000 m, C2 - 1000 m, C1 - 200 m, K1 - 500 m

Ženy: K1 - 200 m



Diskusia k článku:

Anonym

V Račiciach vstúpili rýchlostní kanoisti do novej sezóny

http://www.canoe.sk/index.php?go=aktuality&news=2868

Kanoistika: Vlček s Tarrom najrýchlejší v K2 na 1000 m

http://sport.aktuality.sk/c/186526/kanoistika-vlcek-s-tarrom-najrychlejsi-v-k2-na-1000-m/

VÝSLEDKY I. KVALIFIKAČNÝCH PRETEKOV

http://www.janmares.cz/zavody/2015/5/

Späť na zoznam aktualít
Slovenské elektrárne
DAK Kiaba Nováky
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2019
1. KOM
100,0%
1 235,00
2. PIE
70,0%
864,00
3. NOV
68,7%
849,00
4. TAT
41,1%
507,50
5. ŠAM
38,9%
480,50
Nedávne a najbližšie podujatia
MSR Majstrovstvá Slovenska - krátke trate
09.08.2019 | Bratislava, Zemník
MS Majstrovstvá sveta seniorov - šprint
21.08.2019 | Szeged, HUN
MS Majstrovstvá sveta veteránov - šprint
29.08.2019 | Szeged, HUN
Pohár Slávie UK
07.09.2019 | Bratislava, Zemník
Dunajský maratón
08.09.2019 | Dobrohošť - Gabčíkovo
Súťaž olympijských nádejí
13.09.2019 | Bratislava, Zemník
Hargašov memoriál
21.09.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
Rozlúčkové preteky
05.10.2019 | Bratislava, Zlaté piesky
MS Majstrovstvá sveta veteránov - maratón
14.10.2019 | Shaoxing, CHN
MS Majstrovstvá sveta seniorov - maratón
17.10.2019 | Shaoxing, CHN
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra