Kmeťová s Kohlovou zaberajú v San Diegu.

Najlepšie slovenské rýchlostné kanoistky Ivana Kmeťová a Martina Kohlová si za miesto svojho zimného sústredenia opäť vybrali americké olympijské tréningové centrum Chula Vista v Kalifornii.

SITA, zs;kj;mj | 10.03.2009 20:04:23

Majú už za sebou prvé dni päťtýždňového sústredenia. "Cesta do Kalifornie bola dramatická. Po medzipristátí vo Washingtone sme v hlavnom meste USA zostali visieť 24 hodín. Snehová búrka nám totiž neumožnila pokračovať v ceste. Prenocovali sme v hoteli. V Kalifornii nás potom privítalo nádherné slnečné počasie s teplotou 27 stupňov,“ uvádzajú na svojej internetovej stránke www.k2women.sk účastníčky minuloročnej olympiády v Pekingu. Na ich tréningy dohliada tréner Filip Petrla, sparinga im robí aj člen slovenského reprezentačného družstva do 23 rokov Andrej Divinec. "Prvé kilometre po zimnej prestávke sú vždy veľmi ťažké, ale zvládli sme to. Počasie nám stále praje, dúfame, že nás slniečko bude zohrievať aj v ďalších dňoch. Po siedmich tréningových dňoch sme si dopriali jeden oddychový. Využili sme ho na regeneráciu, boli sme okrem iného aj vo vírivke. Od utorka opäť naplno zaberáme,“ pridali na svojej stránke počas prvého oddychového dňa svojho sústredenia Ivana Kmeťová s Martinou Kohlovou. V najbližších dňoch by sa mali k nim pridať aj členovia mužského štvorkajaka Richard a Michal Riszdorferovci, Erik Vlček a Juraj Tarr.Diskusia

Buďte prvý, kto napíše komentár k článku
Kmeťová s Kohlovou zaberajú v San Diegu.“.

Späť na zoznam aktualít
MSM GROUP
KINET - internet a televízia
Slovenský pohár 2021
1. KOM
100,0%
1 626,50
2. NOV
55,8%
907,00
3. PIE
46,7%
759,50
4. TTS
38,6%
628,50
5. ŠAM
31,7%
516,00
Nedávne a najbližšie podujatia
Tip od vás...
Ak ste narazili na zaujímavý článok alebo informácie, dajte nám o nich vedieť, radi ich spracujeme a následne uverejníme.
Mediálny partner
Slovenská tlačová agentúra